Moim zdaniem niektórzy z Was wchodzą na te forum tylko dlatego by poruszyć temat tragedii w Smoleńsku. Dla mnie to chore, rozumiem że jest żałoba i czarna wstążka na tle herbu Barcy wystarczy a nie każdy pisze że powinien być temat o tej tragedii. Ludzie, czy uważacie że FCB ma coś z tym wspólnego? jeżeli chcecie wyraźić żal lepiej zajrzyjcie na onet.pl i złóżcie kondolencje a nie dziamgolicie tutaj. Dziś jest ważny mecz i mimo tragedi powinniśmy pisać o tym wydarzeniu w Hiszpanii, a dla tych o slabych nerwach którzy nie są wstanie wyraźić emocji radze poprostu nie pisać zbędnych komentarzy, tylko przeczytać post i iść dalej oglądać TVN24.
Komentarze
0
Który chętny na ślub na Camp Nou ^^ Poświęce się hehe ;)
0
Dziś moje urodzinki :) mam nadzieje ze Barcelona sprezentuje mi 1 miejsce w tym dniu :) Visca ;D
0
neo2114
dlaczego napisałeś " ( 100 % ) "'
liczyć nie umiesz?
to chociaz na kompie w kalkulatorze dodaj sobie te procenty :)
0
Trener się zmienia,
piłkarze się zmieniają,
prezydent odchodzi
a KIBICE zostają !
tylko Barca.! :)
Laporcie dziękujemy za wszystko co zrobił i z cierpliwością czekamy na decyzje Rossela..
0
;) poraz pierwszy bardziej interesuje mnie mecz Realu ;D
oby tam niezle ich zloili ^^
Barcelona jak z tamtego sezonu ^^ to ja rozumiesz ;-)
Vamos Barca !!!
pzdr. Cules ;-)
0
Moim zdaniem niektórzy z Was wchodzą na te forum tylko dlatego by poruszyć temat tragedii w Smoleńsku. Dla mnie to chore, rozumiem że jest żałoba i czarna wstążka na tle herbu Barcy wystarczy a nie każdy pisze że powinien być temat o tej tragedii. Ludzie, czy uważacie że FCB ma coś z tym wspólnego? jeżeli chcecie wyraźić żal lepiej zajrzyjcie na onet.pl i złóżcie kondolencje a nie dziamgolicie tutaj. Dziś jest ważny mecz i mimo tragedi powinniśmy pisać o tym wydarzeniu w Hiszpanii, a dla tych o slabych nerwach którzy nie są wstanie wyraźić emocji radze poprostu nie pisać zbędnych komentarzy, tylko przeczytać post i iść dalej oglądać TVN24.
Pozdrawiam wszystkich kibiców.
VeB!
Gosia :)
0
Trener się zmienia,
piłkarze się zmieniają,
prezydent odchodzi
a KIBICE zostają !
tylko Barca.! :)
Laporcie dziękujemy za wszystko co zrobił i z cierpliwością czekamy na decyzje Rossela..
0
neo2114
dlaczego napisałeś " ( 100 % ) "'
liczyć nie umiesz?
to chociaz na kompie w kalkulatorze dodaj sobie te procenty :)
0
Musi przecież baba zrobić wkońcu porządek ;)
0
a wyszlam tylko po chusteczki i juz 3-0 ;D
no cules mozemy byc dumni :)
choc troche za duzo cackania sie bylo :)
aż przypomina mi sie tamten "lepszy" sezon :)
Visca el Barca y Messi !
Mes Que Un Club ;))
jestem pełna podziwu oby tak dalej ;)
pozdr. ;)