O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Który chętny na ślub na Camp Nou ^^ Poświęce się hehe ;)

0

Dziś moje urodzinki :) mam nadzieje ze Barcelona sprezentuje mi 1 miejsce w tym dniu :) Visca ;D

0

neo2114

dlaczego napisałeś " ( 100 % ) "'

liczyć nie umiesz?

to chociaz na kompie w kalkulatorze dodaj sobie te procenty :)

0

Trener się zmienia,

piłkarze się zmieniają,

prezydent odchodzi

a KIBICE zostają !

tylko Barca.! :)

Laporcie dziękujemy za wszystko co zrobił i z cierpliwością czekamy na decyzje Rossela..

0

;) poraz pierwszy bardziej interesuje mnie mecz Realu ;D

oby tam niezle ich zloili ^^

Barcelona jak z tamtego sezonu ^^ to ja rozumiesz ;-)

Vamos Barca !!!

pzdr. Cules ;-)

Zobacz wszystkie

0

Moim zdaniem niektórzy z Was wchodzą na te forum tylko dlatego by poruszyć temat tragedii w Smoleńsku. Dla mnie to chore, rozumiem że jest żałoba i czarna wstążka na tle herbu Barcy wystarczy a nie każdy pisze że powinien być temat o tej tragedii. Ludzie, czy uważacie że FCB ma coś z tym wspólnego? jeżeli chcecie wyraźić żal lepiej zajrzyjcie na onet.pl i złóżcie kondolencje a nie dziamgolicie tutaj. Dziś jest ważny mecz i mimo tragedi powinniśmy pisać o tym wydarzeniu w Hiszpanii, a dla tych o slabych nerwach którzy nie są wstanie wyraźić emocji radze poprostu nie pisać zbędnych komentarzy, tylko przeczytać post i iść dalej oglądać TVN24.

Pozdrawiam wszystkich kibiców.

VeB!

Gosia :)

0

Trener się zmienia,

piłkarze się zmieniają,

prezydent odchodzi

a KIBICE zostają !

tylko Barca.! :)

Laporcie dziękujemy za wszystko co zrobił i z cierpliwością czekamy na decyzje Rossela..

0

neo2114

dlaczego napisałeś " ( 100 % ) "'

liczyć nie umiesz?

to chociaz na kompie w kalkulatorze dodaj sobie te procenty :)

0

Musi przecież baba zrobić wkońcu porządek ;)

0

a wyszlam tylko po chusteczki i juz 3-0 ;D

no cules mozemy byc dumni :)

choc troche za duzo cackania sie bylo :)

aż przypomina mi sie tamten "lepszy" sezon :)

Visca el Barca y Messi !

Mes Que Un Club ;))

jestem pełna podziwu oby tak dalej ;)

pozdr. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?