0

Który chętny na ślub na Camp Nou ^^ Poświęce się hehe ;)

0

Dziś moje urodzinki :) mam nadzieje ze Barcelona sprezentuje mi 1 miejsce w tym dniu :) Visca ;D

0

neo2114

dlaczego napisałeś " ( 100 % ) "'

liczyć nie umiesz?

to chociaz na kompie w kalkulatorze dodaj sobie te procenty :)

0

Trener się zmienia,

piłkarze się zmieniają,

prezydent odchodzi

a KIBICE zostają !

tylko Barca.! :)

Laporcie dziękujemy za wszystko co zrobił i z cierpliwością czekamy na decyzje Rossela..

0

;) poraz pierwszy bardziej interesuje mnie mecz Realu ;D

oby tam niezle ich zloili ^^

Barcelona jak z tamtego sezonu ^^ to ja rozumiesz ;-)

Vamos Barca !!!

pzdr. Cules ;-)

0

Haha ;D real tylko sie poniży jak to prawda ^^ xD

Messi za zadne skarby swiata nie odejdzie z Barcelony

ktos chyba na głowe ostro upadł ;)

VeB! y Messi ;)

0

Barca nie istnieje, Inter szaleje...

a tak na serio :(

to Valdes moze pojsc spac ^^ :(

co sie dzieje z tą Barcą

Cules coś słabi.. ;(

0

Widzisz gai assulin##44 musisz jechać do Madrytu ^^

0

gai assulin coś tam

dziecko uspokuj się, jeżeli nikt ci nie odpowiada to chyba nie wiedzą CO? więc przestan co 2 minuty wysyłać komenta czy jest mecz na kanale. Zlituj się.

0

Tacy patrioci a nawet czytać nie umieją ;D

że jest napisane że wszystkich LIG to nie znaczy że na całym świecie tylko chodziło o dyscypliny sportowe :)

kto dla tych dzieci konta pozakładał :D

Pozdr. dla PRAWDZIWYCH Cules

0

Haha no tak GD też odwołane ;D ale tylko dla mądrych inaczej co myślą że FCB podlega pod PZPN ;D haha śmieszne to jest :)

0

Ludzie święci jaka minuta ciszy?! wy jesteście nienormalni!, myślicie że cały Świat płacze nad Polskim prezydentem? Rozumiem to, bo każdy odczuwa żal po takim wydarzeniu ale po co mieszać w to FC Barcelone. I skończcie z tymi komentarzami bo się juz czytać tego nie da. Zero informacji o Barcelonie tylko ciągle Smoleńsk i Smoleńsk. Napisałam już wczesniej. Chcecie wyraźić żal to na onet.pl i wpisywać się do księgi kondolencji.

0

wlączysz mecz o 22:00 to sie dowiesz :P bo chodzą różne opowieści i tak naprawde niewiadomo.

0

Musi przecież baba zrobić wkońcu porządek ;)

0

Moim zdaniem niektórzy z Was wchodzą na te forum tylko dlatego by poruszyć temat tragedii w Smoleńsku. Dla mnie to chore, rozumiem że jest żałoba i czarna wstążka na tle herbu Barcy wystarczy a nie każdy pisze że powinien być temat o tej tragedii. Ludzie, czy uważacie że FCB ma coś z tym wspólnego? jeżeli chcecie wyraźić żal lepiej zajrzyjcie na onet.pl i złóżcie kondolencje a nie dziamgolicie tutaj. Dziś jest ważny mecz i mimo tragedi powinniśmy pisać o tym wydarzeniu w Hiszpanii, a dla tych o slabych nerwach którzy nie są wstanie wyraźić emocji radze poprostu nie pisać zbędnych komentarzy, tylko przeczytać post i iść dalej oglądać TVN24.

Pozdrawiam wszystkich kibiców.

VeB!

Gosia :)

0

dokładnie, na własne życzenie ;/

Koncówka meczu i Barcelony nie ma, zero akcji.

Dali się ponieść Arsenalowi.;/

Co do Puyola;/ nie słusznie, moim zdaniem nie zasługiwało to na czerwoną kartke i karny.

VeB!.

0

a wyszlam tylko po chusteczki i juz 3-0 ;D

no cules mozemy byc dumni :)

choc troche za duzo cackania sie bylo :)

aż przypomina mi sie tamten "lepszy" sezon :)

Visca el Barca y Messi !

Mes Que Un Club ;))

jestem pełna podziwu oby tak dalej ;)

pozdr. ;)

0

dokladnie jeszcze 45 minut ( plus doliczony czas ) :D stawiam 2-1 dla Barcy ! ! ! ! :-)

VeB! :))))

0

Bardzo slaby mecz.. :(

niestety

Messi, i Henry uratowali nas przed katastrofa

Iniesta zablysna ( kolejany raz z rzedu )

niestety nic ciekawego z tego nie wyszlo. :(

ledwo wyciagnelismy remis

jestem zszokowana.

Pozdr.

VEB y INIESTA !

Mes Que Un Club ;-)

0

Moim skromnym zdaniem Bojan grał lepiej od T. Henry`ego , tyle ze Titi zdobyl Gola. Mimo wszystko mają ta samąocene ( 7 ). Bojan zasluguje na wiecej.

0

/A tu był wiersz o Ronaldinho, który też usunął zły moderator/

0

/Tu był komentarz, którego 50% stanowiły uśmiechnięte buźki, a który usunął zły moderator/

0

dzialaja wam te bramki ?!

0

dawac bramki !!!!

0

Yeaaaaaaaaaaaaaaa ! Mowilam !!!!!!!

Etoo`o KROL ! MISTRZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puyol Moj xD Yeaaaa Yeaa ;D Visca El Barca ! y Puyol y Eto`o

Mes Que Un Club !!!!!!

0

dawajcie mi tu Xaviego !!!!

Barca !!!!!!!!!!! co sie dzieje ?

co to za sklad ?!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?