zimny_lech
Dołączył/a: październik 2014
Wrocław
4 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
wysłałem Ci na priv link ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
" Cillessen przy karnym za ten usmieszek powinien wyleciec z boiska"... hahahahha :D już nawet uśmiechać się nie mogą...
23
https://x.com/Kowal__30/status/829082462953279490
wiedział :D
0
jeszcze niech Messi dostanie żółtą ....
1
Iniesta przestań się starzeć!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
wiadome było, że po kontuzji nie zagrają od początku ;)
1
ciekawy skład, bez niespodzianek :) po finał !!
0
niech jeszcze Masche wciśnie brame dzisiaj to będzie coś :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
piwo, seta, zgon :D
0
wydaje mi się, że po sezonie odejdzie, a to co zarobił to zarobił. Szkoda Grześka bo dobrze śmigał w Sevilli, jak widać trochę za wysokie progi w PSG. Może teraz PL ? Arsenal itp?
0
sytuacja podobna do roku poprzedniego (ale sytuacja Realu)... co sobie wywalczymy?? jak wygramy wszystkie mecze i Real wygra wszystkie mecze to będziemy za nimi (nie mówię tu o klasyku), na dzień dzisiejszy mają rozegrany jeden mecz mniej i mają 4p przewagi.. wiec my sami sobie nic nie wywalczymy jak Real się nie potknie..
wierzę, że jednak to my zdobędziemy mistrzostwo ale Real musi przegrać i to nie raz ;)
0
co pocisnęli 1-6 xD
0
chciałem ich dorzucić ale zrezygnowałem.. a tu proszę :D
0
też byłem za nim w letnim okienku, ale przyszedł Paco więc raczej nikogo na atak nie zakupimy ;)
0
niczym Real, wygrana w końcówce ;)
0
wiem ze mamy dużo pomocników, ale chciałbym go na zmiennika Sergio ;) bo potencjał to chłopak ma ;)
0
jak dla mnie fajnie to wygląda ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
no zaskoczył, zaskoczył skubany xD
12
ja wierzę xD
5
http://giphy.com/gifs/l0JMi0M3T6kIB0Jiw
rozgrzewka Coutinho xD
11
widze to tak:
Ter Stegen- Roberto- Pique- Umtiti- Alba- Suarez- Sergio- Iniesta- MSN
0
używam tego gównianego Huawei'a p9 od tygodnia i nikomu nie polecam! ale to moje zdanie
3
Wszystkiego najlepszego ! :)
Głowa do góry- będzie dobrze ;)
0
zakaz strzelania spoza pola karnego...
1
szkoda ze Denisa nie powołał.. dlaczego? nie mam pojecia