zimny_lech
Dołączył/a: październik 2014
Wrocław
4 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dla mnie juz nie... Villarreal dal ciała...
0
patrząc na godzinę to Barwy szczęścia :D
0
RIP kupony xD większość remisów ;)
0
teraz mówisz? xD
0
a jaki kurs był ? ;) a kurs over 6,5 w pierwszej połowie?
1
2 raz przełączyłem na Legie i zobaczyłem drugiego gola xD
0
profesor ;)
0
BVB gol !!!!!
0
nie panikujcie, teraz 1 pkt starty to Realu, miejmy nadzieje ze Atl. Madryt dzisiaj wygra i tak pozostanie ;)
0
a tu ktoś dał Barce na "podbicie kursu" -współczuje kolego.. ;/
mogli grac 45 min tak jak końcówkę to by wcisnęli ;)
0
widziałem 2 podania ! ;)
1
chyba Neymara ...
3
jak Masche i Paco strzelą dzisiaj gola to nie pije w sylwestra :D
0
Paco gol ! :D szkoda, że spalony :D
0
VAMOS! po 3pkt ! :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
link na jeden raz potrzebuje ;) ale dzięki za wskazówkę ;)
0
jakby ktoś posiadał dobry link (PL) to bardzo bym prosił :)
0
byłes szybszy o 13 sek ! :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Hiszpania- Eleven
1
a teraz słupek..... szkoda akcji
0
Były opinie różne, niektórzy mówili, że 1 część dużo lepsza. Wczoraj postanowiłem to sprawdzić i w 100% polecam bo film zajeb**y i moim zdaniem dużo lepszy niż 1 część :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
zapewne o to chodzi?
0
canal+sport ;)
1
kontuzje złapał ;)
0
jest na ławce?
0
Ma ktoś link do meczu bez opóźnienia? ;)
0
Bo kontuzja?