1

ooo i 3-0 :D

0

co roku jest jakaś niespodzianka w LM ;) miejmy nadzieje, że w tym roku będą to oni :)

0

mialem to samo.. wchodze a tu yyyyy.... :D

0

mi sie pierwszy raz śniło coś przed meczem, że Messi strzelił 1 bramke w 9 minucie, a w 19 Roberto dorzucił swojego gola na 2-0 i sie obudziłem :D

0

jezeli sprawdzi sie to co kiedys mówił Pep, to nikogo od nas nie kupi ;)

1

jak dla mnie ziemny jest spoko !

2

pauzuje w drugim meczu za kartki ;)
warto przeczytać artykuł ;)

0

przegrałbyś :D

0

dzięki dobry człowieku :)

0

podrzuci ktoś link do Portugalia- Bułgaria? ;)

0

tak jest !

1

a ja uważam, że Everton wygra i totki remis

0

0

Włochy na 1-0 !!

i remis !

0

do usunięcia mój kom ;)

0

BVB- Liverpool dobry meczyk bedzie !

0

ja bym tak tego nie przesądzał ;)

0

znając nasze szczęście to któryś raz w sezonie bd grać 3 mecze pod rząd z jedną drużyną

0

mi tez kupon zwaliło ...
chociaż to nie koniec ale juz słabo to widze

0

może coś pokombinuje z bramkami

0

co myślicie aby postawić na wygrane
Villarreal
Bilbao
Braga
Lazio
?

0

jakby ktoś miał linka to niech wrzuci :)

0

az nie chce mi sie tego komentować

0

i jak ? słaby nadal ?

0

idz sie popłacz i do spania

18

durny to Ty jestes

0

wyczuwam 4-0 ! postawiłem za 2 zł do wygrania 20 :D

0

marnie, nie dziala nport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?