zimny_lech
Dołączył/a: październik 2014
Wrocław
4 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ooo i 3-0 :D
0
co roku jest jakaś niespodzianka w LM ;) miejmy nadzieje, że w tym roku będą to oni :)
0
mialem to samo.. wchodze a tu yyyyy.... :D
0
mi sie pierwszy raz śniło coś przed meczem, że Messi strzelił 1 bramke w 9 minucie, a w 19 Roberto dorzucił swojego gola na 2-0 i sie obudziłem :D
3
http://fangol.pl/view/152704/gimenez-kozacko-odrzuca
0
jezeli sprawdzi sie to co kiedys mówił Pep, to nikogo od nas nie kupi ;)
1
jak dla mnie ziemny jest spoko !
2
pauzuje w drugim meczu za kartki ;)
warto przeczytać artykuł ;)
0
przegrałbyś :D
0
dzięki dobry człowieku :)
0
podrzuci ktoś link do Portugalia- Bułgaria? ;)
0
tak jest !
1
a ja uważam, że Everton wygra i totki remis
0
http://fani-tv.com/1
0
Włochy na 1-0 !!
i remis !
0
http://fangol.pl/view/151673/szalona-oferta-chinczykow
Chiny...
0
do usunięcia mój kom ;)
0
BVB- Liverpool dobry meczyk bedzie !
0
ja bym tak tego nie przesądzał ;)
0
znając nasze szczęście to któryś raz w sezonie bd grać 3 mecze pod rząd z jedną drużyną
0
mi tez kupon zwaliło ...
chociaż to nie koniec ale juz słabo to widze
0
może coś pokombinuje z bramkami
0
co myślicie aby postawić na wygrane
Villarreal
Bilbao
Braga
Lazio
?
0
jakby ktoś miał linka to niech wrzuci :)
0
az nie chce mi sie tego komentować
0
i jak ? słaby nadal ?
0
idz sie popłacz i do spania
18
durny to Ty jestes
0
wyczuwam 4-0 ! postawiłem za 2 zł do wygrania 20 :D
0
marnie, nie dziala nport