1

@Luciano99 a nie osiągnąl?

6

Ciesze się że przynajmniej na la rambli @Inaki_Pena posiada czyste konto

4

Chwalicie tego Ferrana Torresa, jakby wszedl w 2 polowie i strzelil dwie bramki ,dając nam zwycięstwo w meczu z Borussią Dortmund.

8

Robert Lewandowski przeciwko Borussii:
-26 meczów
-27 goli
-3 asysty

3

@Kapitan hawk Usuń to i przeproś @Popitek12

40

17

5

Jakby co to @jowita można karmić na OLX (caly rok)

17

Zdanie:" Wódy żal dla żydów", czytane od tylu brzmi tak samo

7

Z czego co widze to Barcelona jest dalej pierwsza w tabeli, a sluch mam bardzo dobry

1

Real idzie po mistrza, i zaraz nas wyprzedzi w tabeli

1

@Kapitan hawk Znalazlem podszywke, on chyba kibicuje Realowi Madryt

@RealMadryt10

2

Tak naprawde Girona dala sobie strzelić bramke Realowi Madryt , żeby byly wyrównane szanse w 2 polowie.

22

Trener wkur***, pilkarze wkur**** ogólnie jedno wielkie wkur*****

0

@DiSBlaDE Troche szacunku do Potwora z Loch Ness

8

Nie oszukujmy sie, Real Madryt bez niego, nie jest taki sam..

-https://pliki.meczyki.pl/images/stage/phpzz5hBb.jpg

1

Ale przynajmniej Vitor Roque dotrzymal obietnicy, i nie cieszyl sie ze zdobytej przez niego bramki przeciwko Barcelonie.

8

@Luciano99 Widać ze na zlomie się powodzi, jak Tomka Cwiąkale na lektorze masz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Vitor ale jak nie strzelisz bramki Barcelonie, to też nie będziesz jej celebrowal.

32

30

@kanver_ Wybieram obecnego Mbappe, bo jest bardziej przydatny dla Barcelony, niz Lewandowski z poprzedniego sezonu.

14

Powiem wam, że Kylian Mbappe ma coś z Leo Mesiego, obaj lubią niszczyć Real Madryt.

28

Endrick zostal najmlodszym pilkarzem, który byl świadkiem przegrania meczu wyjazdowego przez Real Madryt 2-1, na San Mames.

6

Real Madryt byl juz pierwszy w tabeli, ale Mbappe znalazl się na spalonym, i spadli na 2 miejsce.

3

@Hindus mocno o mr beast

3

Wywiad Cristiano Ronaldo z Mr. Beast, stal sie moim ulubionym Youtuberskim wywiadem, wspaniale youtubowe opowiastki. Polecam serdecznie.

9

Widze że w gorących dyskusjach, trzeba teraz najechac na prywate argentynskich pilkarzy, bo na boisku nie ma się o co przyczepić :D

1

Może i nie ma Wojtka Szczęsnego w pierwszym skladzie, ale za to Roberta też nie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?