28

Ja chcialbym pochwalic Kyliana Mbappe, że nie znalazl się on na pozycji spalonej przy strzale z rzutu karnego.

3

Mbappe żeby zwiększyc swoją note za dzisiejszy mecz, zacząl tanczyć breakdance
-https://pbs.twimg.com/media/Gda3UoCWkAE7n_P?format=jpg&name=small

37

Endrick zostal najmlodszym pilkarzem, który byl świadkiem przegrania przez Real Madryt 2-0 na Anfield w Lidze Mistrzów.

30

Zabawne, tak samo jak Inaki Pena w pierwszym skladzie kosztem Szczęsnego

2

@wojopancer przeskoczyc to on może co najwyżej skakanke na tiktoku, następne pytanie prosze

1

@Wasacz_ cos z tych propozycji na pewno sprawdze, dzięki

1

Arcane skonczone, Pingwin obejrzany, teraz pytanie co dalej oglądać?

1

@LukaszFan Ale ja nie cisne w tym momencie Sysi, wręcz przeciwnie :)

8

7

Tylko pytanie po co Real Madryt odrabia straty do Fc Barcelony, skoro i tak ich nie nadrobi?

27

Po co Kylian Mbappe byl dzisiaj na spalonym, skoro w następnym spotkaniu też tam będzie?

13

Moja reakcja na stracanie 2 bramkowego prowadzenia, w 2 minuty
-https://pbs.twimg.com/media/Gcw6bhUXkAAA3gd?format=jpg&name=small

5

@Popitek12 Jenna Ortega moze od Ciebie brac lekcje aktorstwa

6

@Popitek12 Skoro tak piszesz, to chyba faktycznie tak musialo byc

4

@Popitek12 kur a bylo tak dobrze, juz tak dobrze bylo..

Mam nadzieje ze 20 kieliszków Water..

14

Leo Messiego nie bylo przy zalożeniu klubu Fc Barcelona, w 1899 roku. widac że nie szanuje on naszego klubu, nie od dzisiaj.

0

@barcuśl nie napisze ze Leo Messi

Jak teraz to Wojciech Szczęsny

3

Komentarz usunięty

12

@Azazel_Pazuzu Skąd wy sie bierzecie, to ze Messiego nie bedzie to nie oznacza brak szacunku wobec Fc Barcelony, i tak pewnie wysle jakąs wiadomosc do klubu i kibiców, i to jak najbardziej wystarczy, poza tym to nie będzie jedyna Legenda Fc Barcelony której tego dnia zabraknie, wiec przestancie się kompromitowac, a w sumie nie przestawajcie bo smiesznie sie to czyta.

3

@MesQueUnClub96 On po prostu jest na ten moment trzezwy

15

Musze pochwalic Cristiano Ronaldo, dzisiaj nie zostal najslabszym zawodnikiem w swoim zespole, a to się rzadko zdarza.

36

@barcanawieki Mr Beast:" Powinienes zaprosci tu do programu ostatniego zdobywce Mistrzostwa Swiata."

Cristiano Ronaldo: Dziekujemy wszystkim za oglądanie, widzimy sie w następnym odcinku

24

Oficjalny Komunikat Ambasady w sprawie Vitora Roque, Nie pokazuj sie juz nigdy w Barcelonie, do Argentyny tez juz nie masz wstępu.

1

Teraz juz jest wiadomo skąd te jego boiskowe odklejki, chce byc jak jego idol.

2

Nie zobaczymy Leo Messiego w akcji przez ponad 2 miesiace..

1

@Bocheno1 no i zajebiscie, czyli juz wiadomo

1

@Bocheno1 On jest wszedzie, o uj z nim chodzi to nie wiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?