8 kwietnia 2009, 23:00
0
Wygodniej by było, jakby te wszystkie gole były spakowane w jeden plik. Ale to tylko moja osobista uwaga
17 grudnia 2008, 19:09
w piątek o 12.00 na antenie eurosport.
11 listopada 2008, 12:03
"Będący bardzo blisko opuszczenia klubu w zeszłym sezonie," Czyz on kiedys nie byl blisko opuszczenia klubu? :P
10 listopada 2008, 00:45
fajnie, że są jeszcze trenerzy, którzy potrafią pogodzić się z porażką i dobrze życzyć rywalom
6 listopada 2008, 20:27
jeszcze niedawno większość jeździła po nim, jak po łysej kobyle, a teraz jak dopadła go kontuzja, jednak żałujemy... jak to jest?
1 października 2008, 20:21
Myślałem, że Lewy zagra, tymczasem z ławki będzie oglądał hasającego po boisku... Howarda Webba :)
31 sierpnia 2008, 20:42
Ban! - 1 tydz. Regulamin
28 października 2008, 18:51
Jeżeli nie będzie łatwym przeciwnikem to oznacza to, że będzie przeszkadzał nam tak, jak Śląsk Lechowi :(
27 października 2008, 18:26
nie podobają mi się te kompilacje w ogóle
31 sierpnia 2008, 19:41
Póki co nie dramatyzowałbym. Poprzedni sezon Real również zaczął przegrywając 0:1, by ostatecznie wygrać 2:1. Oczywiście inna sytuacja, bo rywal to Atletico i mecz rozgrywany był na Bernabeu. VeB!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Wygodniej by było, jakby te wszystkie gole były spakowane w jeden plik. Ale to tylko moja osobista uwaga
0
w piątek o 12.00 na antenie eurosport.
0
"Będący bardzo blisko opuszczenia klubu w zeszłym sezonie,"
Czyz on kiedys nie byl blisko opuszczenia klubu? :P
0
fajnie, że są jeszcze trenerzy, którzy potrafią pogodzić się z porażką i dobrze życzyć rywalom
0
jeszcze niedawno większość jeździła po nim, jak po łysej kobyle, a teraz jak dopadła go kontuzja, jednak żałujemy... jak to jest?
0
Myślałem, że Lewy zagra, tymczasem z ławki będzie oglądał hasającego po boisku... Howarda Webba :)
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin
0
Jeżeli nie będzie łatwym przeciwnikem to oznacza to, że będzie przeszkadzał nam tak, jak Śląsk Lechowi :(
0
nie podobają mi się te kompilacje w ogóle
0
Póki co nie dramatyzowałbym. Poprzedni sezon Real również zaczął przegrywając 0:1, by ostatecznie wygrać 2:1. Oczywiście inna sytuacja, bo rywal to Atletico i mecz rozgrywany był na Bernabeu.
VeB!