0

Wygodniej by było, jakby te wszystkie gole były spakowane w jeden plik. Ale to tylko moja osobista uwaga

0

w piątek o 12.00 na antenie eurosport.

0

"Będący bardzo blisko opuszczenia klubu w zeszłym sezonie,"

Czyz on kiedys nie byl blisko opuszczenia klubu? :P

0

fajnie, że są jeszcze trenerzy, którzy potrafią pogodzić się z porażką i dobrze życzyć rywalom

0

jeszcze niedawno większość jeździła po nim, jak po łysej kobyle, a teraz jak dopadła go kontuzja, jednak żałujemy... jak to jest?

0

Jeżeli nie będzie łatwym przeciwnikem to oznacza to, że będzie przeszkadzał nam tak, jak Śląsk Lechowi :(

0

nie podobają mi się te kompilacje w ogóle

0

To mógł uczynić tylko Eto'o :*

0

ja również czekałem na te słowa. kamień z serca

0

Alves, Xavi, Henry.. Być może Marquez, Messi

0

hahaha

0

Myślałem, że Lewy zagra, tymczasem z ławki będzie oglądał hasającego po boisku... Howarda Webba :)

0

Abidal powie o pięknym mieście i świetnej atmosferze w drużynie. Tak:)

Dzięki red. za zdjęcie bana!

0

"Guardiola won"

Żal, kur.. skąd tacy "kibice" się biorą..

0

słupek

0

Ban! - 1 tydz. Regulamin

0

śmieszne jest porównanie, że lepiej graliśmy z Wisłą w Krakowie. Panowie, przecież Wisła grała otwartą piłkę, a Numancia dziś zupełnie odwrotnie.

0

Póki co nie dramatyzowałbym. Poprzedni sezon Real również zaczął przegrywając 0:1, by ostatecznie wygrać 2:1. Oczywiście inna sytuacja, bo rywal to Atletico i mecz rozgrywany był na Bernabeu.

VeB!

0

głąby ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?