zylynho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygodniej by było, jakby te wszystkie gole były spakowane w jeden plik. Ale to tylko moja osobista uwaga
0
w piątek o 12.00 na antenie eurosport.
0
"Będący bardzo blisko opuszczenia klubu w zeszłym sezonie,"
Czyz on kiedys nie byl blisko opuszczenia klubu? :P
0
fajnie, że są jeszcze trenerzy, którzy potrafią pogodzić się z porażką i dobrze życzyć rywalom
0
jeszcze niedawno większość jeździła po nim, jak po łysej kobyle, a teraz jak dopadła go kontuzja, jednak żałujemy... jak to jest?
0
Jeżeli nie będzie łatwym przeciwnikem to oznacza to, że będzie przeszkadzał nam tak, jak Śląsk Lechowi :(
0
nie podobają mi się te kompilacje w ogóle
0
To mógł uczynić tylko Eto'o :*
0
ja również czekałem na te słowa. kamień z serca
0
Alves, Xavi, Henry.. Być może Marquez, Messi
0
hahaha
0
Myślałem, że Lewy zagra, tymczasem z ławki będzie oglądał hasającego po boisku... Howarda Webba :)
0
Abidal powie o pięknym mieście i świetnej atmosferze w drużynie. Tak:)
Dzięki red. za zdjęcie bana!
0
"Guardiola won"
Żal, kur.. skąd tacy "kibice" się biorą..
0
słupek
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin
0
śmieszne jest porównanie, że lepiej graliśmy z Wisłą w Krakowie. Panowie, przecież Wisła grała otwartą piłkę, a Numancia dziś zupełnie odwrotnie.
0
Póki co nie dramatyzowałbym. Poprzedni sezon Real również zaczął przegrywając 0:1, by ostatecznie wygrać 2:1. Oczywiście inna sytuacja, bo rywal to Atletico i mecz rozgrywany był na Bernabeu.
VeB!
0
głąby ;]