0

Barca na Canal plus sport 2.

0

pingwinn

Powitam Cię moimi tradycyjnymi słowami, czyli jak jesteś za realem to zawijaj na rm.pl

Co do Twojego komentarza. Nie chciało mi się do końca czytać Twoich wypocin, ale zwrócę uwagę na 2 rzeczy które rzucają się w oczy. Po pierwsze Perez był prezesem przed Calderonem wielki fanie a jak nie wierzysz to sprawdź. A po drugie, chellenger napisał, że za Pellegriniego Real grał piłkę miłą dla oka, a teraz nie(!), tylko kibicą Realu się podoba... I ja nie widzę sprzeczności. Aaa i jeszcze co do Twoich danych, super, rok temu też były oficjalne dane i Barca była na plusie, teraz ponad 500 mln w plecy mimo że wygrała ligę... nie dziwne? Oficjalne dane nie zawsze są prawdziwe.

0

Szkoda ;( Mam nadzieję że Iskierka się odbije !

0

Marc &

Aby jakiś zawodnik mógł być uważany za piłkarza np szybkiego czy właśnie dobrego technicznie, musi udowadniać to w niemal każdym meczu, a nie raz.

0

OSGmarine

Mam nadzieję, że Europa wyciągnie wnioski z kryzysu i przestanie się tak uzależniać od Ameryki... Amerykanie się nie opanują, i u nich dalej będzie się tak działo... czego się spodziewać jak tam ludzie żyją na kredytach całe życie.

0

OSGmarine

Nie jestem specjalistą w tych sprawach i niestety nigdy w Hiszpanii nie byłem, choć pragnę tam kiedyś pojechać na mecz Barcy. Póki co mam 16 lat... Ale wiem na tyle, że Hiszpania to bardzo turystyczne państwo, warto tam pojechać na wakacje, ale krucho w tej chwili jest niemal wszędzie na zachodzie. Ale myślę, że w jednej kwestii się zgodzimy, że Katalonia jest potrzebna Hiszpanii, i na odwrót. A co do tego kryzysu, myślę, że już nie tak długo potrwa...

0

Mogliby dać tutaj jakąś tabelę. A co meczu z Vive, to jako, że jestem z Kielc oczywiście kibicuje Iskierce i mam nadzieję, że awansują dalej, mimo ciężkiej sytuacji ;)

0

OSGmarine

Nie wykluczam, że masz racje, ale nie zmienia to faktu, że na pewno z Barcelony też bardzo dużo statków wypływa, a jeśli chodzi w wakacje, to Barcelona jest na pewno najpopularniejsza. Dodatkowo Madryt nie ma w ogóle dostępu do oceanu, więc myślę, że Hiszpania bardziej uzależniona jest od Bilbao, Barcelony czy Valencii niż od swojej stolicy. Inna sprawa, że Baskowie również na każdym kroku podkreślają swoją odrębność, nie wykluczone, że nawet mocniej niż Katalończycy.

0

A w Katalonii są najładniejsze plaże i najlepsze porty... Hiszpania czerpie z tego ogromne zyski, szczególnie w wakacje...

0

królewski94

A może to dlatego, że Katalończycy to tacy mali buntownicy? Nigdy nie lubili się z Madrytem, który jest stolicą, a już po akcji Franco poczuli że są śmiertelnymi wrogami. Nie chcą być nazywani i wymieniani w jednym gronie z ludźmi, których "teoretycznie"(bo mieszkają w Madrycie, ale to nie znaczy, że dotyczy to każdego z nich) nienawidzą. Katalończycy doskonale wiedzą, że nie mają szans na stworzenie oddzielnego państwa, bo nie byłoby to korzyścią dla nikogo, ale nie chcą, aby traktować ich identycznie jak Hiszpanów. To tak jakby Polska była jakąś tam częścią Niemiec, i po wojnach światowych znów do nich należała.... Na pewno nie chcielibyśmy być nazywani Niemcami.

0

Królewski94

Ale odrębnym państwem Katalonia nie jest i nie będzie. A gdyby była to bardzo...oj bardzo by Hiszpania na tym straciła, uwierz mi synku. A co do zysków od Hiszpanii, jak jakiś stadion jest wybierany na MŚ czy ME, to zawsze dostaje dofinansowanie na udoskonalenie. A co do tego linku, to póki co niestety nie działa, bo za dużo osób chyba w tej chwili go ogląda i nie da się wejść. Widział może jak wygląda ten projekt? Fajny?

0

barcaclue97

Tylko, że styl gry Barcelony bardzo się nie zmienił, i Holendrzy do niego bardzo pasują, bardzo dziwne było, że w kadrze Barcy nie było żadnego gracza Oranje. A co do przypasowania w stylu gry, to jestem pewny, że to jeden z nielicznych piłkarzy którzy do Barcy pasują. A Van Persie nie za bardzo by mi pasował, zdaje mi się, że jest nieco za słaby i jakoś mnie nie przekonuje, nie jest tak dynamiczny jak gracze Barcy.

0

Jak czytam komentarz, że on ma grać na lewej stronie obrony to prze mi się śmiać chce... A ja bym chciał, żeby Villa grał klasyczną 9, Messi na prawym skrzydle, bo tam też świetnie gra i dużo strzela, a Afellay na lewym skrzydle, też mógłby schodzić do środka i uderzać bo ma świetny strzał z dystansu. Poza tym napastnicy mogliby się wymieniać pozycjami.

0

Też się nie mogę doczekać Twojego debiutu ;p

0

Wreszcie zawodnik z dobrym uderzeniem z dystansu, jak będzie zastępował Inieste albo Xaviego na środku, to będzie taki element trochę zaskoczenia, bo jak grał Xavi i Iniesta, to byłe pewne że podadzą, a Afellay może jeszcze ładnie huknąć.

0

Narzekacie, że popełnia błędy w transferach... ale mimo to i tak ciągle wygrywa, więc nie ma co narzekać :D

A co do pierwszego postu niezwykle inteligentnego użytkownika "hahaha" bardzo bym prosił żebyś wymienił dalej... jestem ciekaw co dodasz.

0

Tak zwłaszcza Holender... A teraz poczytaj synku i historii Barcelony i dowiedz się czegoś na jej temat.

0

Pyrzo, masz rację, sędziowie mają prawo się mylić, to naturalne. Ale bez przesady, to jedni z najlepszych sędziów w Hiszpanii, skoro sędziują mecze Ligi BBVA, popełniali koszmarne błędy. Rozumiem minimalny spalony, można się pomylić, jak są różnice centymetrowe. Ale on mylił się bardzo często, i to strasznie ewidentnie... Messi był ponad metr od spalonego, a sędzia podniósł chorągiewkę. Potem sędzia był na dwumetrowym spalonym, strzelił i... gol uznany... Czy to jest normalne. Tak ogromne bawoły to nawet polskim sędziom się rzadko zdarzają, i jeszcze tyle ich w jednym meczu... ciekawy jestem jakie będą mieli noty.

0

Można dopisać, że druga bramka Messiego też z ewidentnego spalonego, ale jakby wtedy uznał prawidłowo strzeloną bramkę, mecz mógł się zupełnie inaczej potoczyć.

0

Sędzia parodia, aż nawet komentatorzy go ostro, wprost publicznie jechali, zyskał pseudo: "wariat z chorągiewką"

0

lukasoon15

A kto z Barcą nie gra defensywnie? Mimo to Barca jednak zwycięża. Mam nadzieję, że dzisiaj Blaugrana szybko strzeli bramkę i później już spokojnie będzie konstruować akcję, aż w końcu coś wpadnie ;D

0

Wiem że mnie zaraz zbluzgacie, ale to co myślę przed meczem:

Ja chcę Bojana!

0

Czytając oba artykuły, ciągle nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że Barca uzgodniła sprzedaż tego terenu, ale nie dostała kasy i oczekuje zwrotu działek.

0

Dobrze że jest w HD, zawsze się przyjemniej ogląda.

0

HaJaBusssa

On gra obecnie raczej na skrzydle lub na ofensywnej pomocy, ale zaczynał karierę na środku pomocy, i myślę, że mógłby tam z powodzeniem zastępować Xaviego lub Inieste, gdy oni będą potrzebowali odpoczynku.

0

Wg mnie bardzo dobre oceny biorąc pod uwagę, że nie graliśmy z silnym przeciwnikiem. Zgadzam się z oceną Bojana, ale autor powinien jeszcze wspomnieć o niewykorzystanym karnym.

0

Jakbym miał lekcje do 21 to osobiście bym uciekł ;P

Oczywiście takich sytuacji w szkołach średnich nie ma, więc nie mam się o co martwić, nie wiem jaką sytuację macie w pracy, ja jakbym tylko mógł to bym na waszym miejscu albo uciekł, albo wziął urlop ;p

0

Bojan znowu słabo?

:(

0

Kurde on musi się przełamać :D Ale ma na to jeszcze cały mecz ;p

0

messi582

Ale w jakiej skali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?