0

Kurcze... strasznie go lubię... ceni wrogów, a nie jak taki Mou. On I Raul to dla mnie dwaj piłkarze Realu naprawdę godni szacunku.

0

Czy wy nie rozumiecie, że to nie od Barcy w tej chwili zależy? Jeśli Romeu nie będzie chciał przedłużyć kontraktu to Barca ma gówno do gadania i może odejść za darmo...; /

0

Talent Fabregasa eksplodował w Barcelonie. Zdobył on z reprezentacją młodzieżową Hiszpani mistrzostwo świata czy tam europy(sory nie pamiętam) i wtedy Wagner chciał go mieć za wszelką cenę u siebie, a o sprawie było głośno. A Pedro i Puyol... nie trzeba tłumaczyć... Pozdro ;)

0

A nie mówiłem że mogą wygrać :D

0

Fajnie wszystko, ale mimo to, mam nadzieję, że Keita nie będzie grał zbyt dużo w tym sezonie. Xavi, Iniesta, Busquets i Masche są z całym szacunkiem lepsi, choć nie mam nic do Keity, to jednak to nie to.

0

Do boju.! ;D

0

Słaby piłkarz. Szkoda mi Milanu, że pokładają w nim tak wielkie nadzieje. A tak poza tym, kto będzie grał w Milanie w ataku? Mają Roniego, Ibre, Robinho i Pato. Kogo posadzą na ławce?

0

Krolewskikibic

Chyba mówimy o umiejętnościach trenerskich a nie o osiągnięciach... więc zastanów się co piszesz.

0

Kaczano

Tak, wchodzą zespoły z niższego miejsca.

Co do tematu, to uważam, że Barce B stać na zwycięstwo, ale nie będzie łatwo, remis będzie bardzo dobrym wynikiem, ale po cichu liczę na zwycięstwo.

0

Lechu, nie napisałem, że Rooney jest faworytem do nagrody, ale, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. A Sneijder? Jest dobry, wyróżnia się na arenie międzynarodowej, ale nie ma tego talentu i klasy co np. Messi.

0

Jak koko nie dostanie mózgu i słownika ortograficznego, to jest jakiś bezsens. I Złotą Piłkę dostaje się za dany sezon, a nie za całokształt kariery. Pozdrawiam :)

0

Del Bosque lepszym trenerem od Guardioli?

Dziękuję, nie mam więcej pytań, dobranoc.

0

Ale to jest chore, wg mnie powinien wygrywać ten, który indywidualnie jest najlepszym zawodnikiem na świecie, a takim niewątpliwie jest Messi. A jeśli by wybierali wśród najlepszych na świecie, to faworytami byliby:

1. Messi

2. Xavi

3. Rooney

0

Jeśli Messi nie zdobędzie Złotej Piłki bo jego reprezentacja grała słabo, to jakim sposobem ma ją dostać Milito, który po pierwsze: grał gorzej w repr od Pchły, a po drugie: chyba nie trzeba wspominać, że nie ma mowy, że był lepszy w klubie od naszego asa. Więc wybór Sneijder'a jeszcze zrozumiem, z racji, że Holandia weszła do finału i on miał duży wkład. Ale myślę, że Xavi czy Iniesta również zasłużyli. Jakbym ja miał dawać nagrodę, to w takiej kolejności:

1. Xavi

2. Sneijder

3. Messi

4. Iniesta(jednak większość sezonu był kontuzjowany, więc nie za bardzo za pół sezonu może zdobyć te nagrodę.

0

Iceman uwielbiam Twoje artykuły;p Ale myślę, że niektóry ruchy na rynku transferowym w tym okienku były dobre, tzn wszystkie transfery do Barcy, jednak te z Barcy, już mniej udane...

0

Mam nadzieję, że Bojan w tym sezonie będzie miał dużo szans na grę, i wszyscy zobaczą na co go stać...;]

0

Mówisz że dawno nie widziałeś dobrego występu Maty? A kiedy widziałeś dobry występ Robinho w jakimś ważnym meczu, a nie w Santosie? Mata nie pasuje do nas bo nie jest ze szkółki? W takim razie Robinho na 100% będzie pasował. Piszesz tyle o zakupach, ale nie myślisz, że może Barca sobie dobierze ze szkółki zamiast kupować? Co do Rossela, będziesz mógł ocenić, czy jest dobry czy nie, po sezonie, czy po dwóch. Sprzedał niepotrzebnych nam zawodników, a że nikt nie chciał dać za nich porządnej kasy- no cóż- nie są jej warci. Ibra był po prostu słaby, i nikt w Barcelonie już go nie chciał. To tyle ode mnie i pomyśl czasem, że polityka transferowa nie oznacza wydać 230 mln euro na transfery i posadzić świetnych zawodników na ławkę...

0

caminero

Puknij się w łeb... mówisz mi, że Robinho to gracz światowego formatu a Mata to cienias? To gdzie Robinho sobie radzi? Był w Hiszpanii, był w Anglii, a poradził sobie tylko w Brazylii. Mata gra w 3 zespole La Liga i jest tam wielką gwiazdą, radzi sobie w jednej z 2 najlepszych lig świata, Robinho w żadnej z nich sobie nie poradził i po prostu go sprzedali- na siłę. A Ty chcesz mi wmówić, że to grać światowego formatu. Bo co? Bo głośno o nim w TV? Człowieku spójrz realnie na osiągnięcia danych zawodników.

0

Tylko że Mata jest lepszy od robinho, a do tego młodszy...

0

Aha, i Barcelona82, gdzie wyczytałeś ile Milan zapłaci za Ibrę? Na onecie? Bo oficjalne strony tej kwoty jeszcze nie podały, nie które źródła wskazują 40 mln. Także ogarnij się i poczekaj na oficjalne informację.

0

Villa za Ibrę i tyle. Henry w tamtym sezonie praktycznie nie grał, a myślę, że Jeffren może w tym dostawać pomału coraz więcej szans, a w tamtym sezonie w napadzie nie było niedostatku. Nawet czasem Pep miał ból głowy, kogo tu wystawić... bo było kilku napastników w dobrej formie. Co za dużo to niezdrowo, po co nam pełno gwiazd w zespole, przecież Robinho nie zaakceptuje gry na ławce, a w takim wypadku Pedro musiałby tam powędrować. A jest lepszy od Brazylijczyka, tylko po prostu mniej głośne nazwisko. Zresztą, nie bd dalej wymieniał argumentów, nie chcę mi się, ale jestem pewny, że Barca wytrzymałaby sezon z takim zapasem napastników.

0

Ibra się cofał? Plątał obrońców? Człowieku weź się ogarnij. To właśnie dlaczego Ibra został sprzedany, bo stał jak pachołek na ataku i nic nie robił, dopiero jak dostał piłkę to czasem ją kopnął, nie walczył w ogóle o piłkę, a bramek(dzięki ogromnemu wsparciu drużyny) strzelił stosunkowo sporo. I co z tego, że nawet jego agent płakał jak dziecko na podwórku żeby mu więcej podawać, żeby drewniak mógł sobie strzelić. Rozumiem, że można nie wczuć się w styl zespołu, tym bardziej Barcy, ale Ibra wykazwał 0 zaangażowania.

0

A dlaczego nikt nie docenia Bojana? On ma potencjał aby być najlepszym piłkarzem na świecie w przyszłości, w tamtym sezonie pod koniec dostał szansę, podczas, gdy Ibra nie miał formy i ratował nam dupę, strzelając bramki jak na zawołanie, grając bardzo aktywnie i wymieniając się pozycjami. A wy sądzicie, że tylko Messi będzie grał Villa się nie sprawdzi, a Pedro Bojan i Jeffren są słabi, bo nie są tak rozreklamowani jak Krystyna? I nie wmówi mi nikt, że Robinho jest lepszy i lepiej sobie poradzi w Barcy od np. Pedro czy Bojana... Więc nie widzę sensu tego transferu, jak już, to jakiegoś klasowego zawodnika, a nie dosyć przeciętnego. Poza tym, jak tak wyliczacie ile klub traci na transferach, nie wliczacie, ile zyskuje. Myślę, że transfer Villi szybko się zwróci, a Ibry też już w sporej mierze się zwrócił, ze sprzedaży koszulek i gadżetów klubowych. Także myślcie racjonalnie, a nie tak jak się wam podoba!

0

Noo Bojan, ze wszystkich zawodników świata Tobie życzę najlepiej. Masz niezwykły talent, i mam nadzieję, że będzie dostawał więcej szans w tym sezonie na pokazanie go, i udowodnisz wszystkim jak jesteś wspaniałym zawodnikiem. Będzie Raulem Barcelony!!! Aha i życzę Ci, żebyś pobił rekord Paulino Alcantary Riestry.

0

Ja bym w jego miejsce chętnie zobaczył Kuna Aguerro, nie wiem czemu nikt o nim nie myśli ;p

0

Cesc stracił w moich oczach i wg. po tym co zrobił Masche powinien mieć zdecydowane pierwszeństwo przed Cesciem.

0

Fabregas ma jeszcze 4 albo 5 lat do końca kontraktu talenty. A co do tematu, to: Jak oddzielić profesjonalistę od frajera lecącego na kasę. Masche aż brak mi słów do Cb.

0

Noi po co nam ten Robinho. Szczerze nie mam pojęcia dlaczego nikt nie myśli o wprowadzaniu do pierwszej drużyny Rubena Rochiny, chłopak jest naprawdę świetny i myślę, że w przyszłości będzie z niego pożytek, tylko trzeba odpowiednio podejść do jego rozwoju. Bojan w jego wieku już grał znaczącą rolę w zespole Rijkaarda ;)

0

Najlepszego i wielu sukcesów w Barcie ;)

0

Ja bym zauważył taką zależność, że Xavi świetnie zgrywa się z Messim a Iniesta z Villą ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?