O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5388
  • Liczba komentarzy 22
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ma pecha ale też trochę przesadził z tym wyskokiem ale cóż PUYOL jak lew walczy do końca nie patrząc na konsekwencje...

0

Visca el Barca y Visca Catalunya

no i nareszcie z sensem...ja uważam tylko tyle że barca dziś zagrała fatalny mecz bo większość meczu przespała na naszej połowie...to mogło się zdarzyć zawsze i każdemu takie życie...i żal mi tylko tego że mamy takiego gracza jakim jest David Villa i nie daje się mu zagrać w tak ważnym dla nas meczu...za to Tello gra w każdym meczy a nawet nie jest w podstawowym składzie...żal :/ ... pomyśl co stało by się z barcą gdyby to Messi załapał kontuje czego bym nie chciał z całego serca... masakra

0

0

Visca el Barca y Visca Catalunya
z pracą trenera chodziło mi głównie o Alvesa ale nie wiedziałem że ma uraz...mój błąd i o to że nie wprowadził Davida Villi :> ale jeśli uważasz ze się mylę hmm ok masz do tego prawo

0

ja nic o pierwszym meczu nie mówiłem...pierwszy mecz był bardzo dobry w wykonaniu Barcelony i należy im się za to uznanie...gdyby nie jeden głupi błąd Valdeza to wygrali byśmy 3:1 ale każdy może się pomylić a w dzisiejszym meczu rozgrzeszył się za tamtą pomyłkę w 200 procentach...a o Alvesie przeczytałem właśnie wpis i już wiem dlaczego go nie było :>

Bingoo, takie coś jak ty nie będzie mi mówić co mam robić za młody jesteś geju

Zobacz wszystkie

0

Visca el Barca y Visca Catalunya nie obrażaj mnie leszczu, ryj to moze masz ty imbecylu...ja pisze co widziałem a oglądałem od początku do końca w jakosci HD i nie dało się zobaczyć tego meczu inaczej jak katastrofa...

0

buhahaha ale w was agresja się rodzi prawie jak w zawodnikach realu kiedy graja z nami :P walić tą decyzję...tego muo jak i cały real :) nic nam nie ubędzie ani nie przybędzie przez decyzje tej komisji muo dalej będzie robił zamieszanie i niech robi przynajmniej jest śmiesznie :P WALIĆ REAL

0

pewnie wygrają wszystko jak Berlusconi urządzi im bunga bunga buhahaha

0

Magisterro jesteś fanem realu czy jak ? jak tak to wiesz co:P jak nie to wal real i kupuj w tesco buhaha

0

ja nic o pierwszym meczu nie mówiłem...pierwszy mecz był bardzo dobry w wykonaniu Barcelony i należy im się za to uznanie...gdyby nie jeden głupi błąd Valdeza to wygrali byśmy 3:1 ale każdy może się pomylić a w dzisiejszym meczu rozgrzeszył się za tamtą pomyłkę w 200 procentach...a o Alvesie przeczytałem właśnie wpis i już wiem dlaczego go nie było :>

Bingoo, takie coś jak ty nie będzie mi mówić co mam robić za młody jesteś geju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?