0

ma pecha ale też trochę przesadził z tym wyskokiem ale cóż PUYOL jak lew walczy do końca nie patrząc na konsekwencje...

0

Visca el Barca y Visca Catalunya

no i nareszcie z sensem...ja uważam tylko tyle że barca dziś zagrała fatalny mecz bo większość meczu przespała na naszej połowie...to mogło się zdarzyć zawsze i każdemu takie życie...i żal mi tylko tego że mamy takiego gracza jakim jest David Villa i nie daje się mu zagrać w tak ważnym dla nas meczu...za to Tello gra w każdym meczy a nawet nie jest w podstawowym składzie...żal :/ ... pomyśl co stało by się z barcą gdyby to Messi załapał kontuje czego bym nie chciał z całego serca... masakra

0

0

Visca el Barca y Visca Catalunya
z pracą trenera chodziło mi głównie o Alvesa ale nie wiedziałem że ma uraz...mój błąd i o to że nie wprowadził Davida Villi :> ale jeśli uważasz ze się mylę hmm ok masz do tego prawo

0

ja nic o pierwszym meczu nie mówiłem...pierwszy mecz był bardzo dobry w wykonaniu Barcelony i należy im się za to uznanie...gdyby nie jeden głupi błąd Valdeza to wygrali byśmy 3:1 ale każdy może się pomylić a w dzisiejszym meczu rozgrzeszył się za tamtą pomyłkę w 200 procentach...a o Alvesie przeczytałem właśnie wpis i już wiem dlaczego go nie było :>

Bingoo, takie coś jak ty nie będzie mi mówić co mam robić za młody jesteś geju

0

Visca el Barca y Visca Catalunya nie obrażaj mnie leszczu, ryj to moze masz ty imbecylu...ja pisze co widziałem a oglądałem od początku do końca w jakosci HD i nie dało się zobaczyć tego meczu inaczej jak katastrofa...

0

mecz całkowicie do bani a Xavi mówi że zachowali twarz ? śmiech na sali i nic więcej gdyby nie Messi przegrali byśmy do zera...trener całkowicie do niczego bo nie dość że zdją Alexisa to nie wprowadził Davida do gry...Po co nam David skoro i tak nie gra ?? ciekawi mnie tylko gdzie był Alves i dlaczego nie grał w tym meczu :> no nic przegrana hmm życie zdarza się ale postawa Pique i Mascherano to dla mnie rzecz nie wybaczalna...barca w tym sezonie pod wodzą Villanowy nie wygra żadnego pucharu i to jest 99 % pewne...dodam tylko że jestem fanem Barcy od kilku juz lat ale jak narazie nie mam podstaw by w nią wierzyć w tym sezonie.

0

tibijczyk997 hmm powiem ci tak idź tak skąd przyszedłeś kibicu realu i nie zawracaj głowy swoimi ciętymi postami bo i tak na nikim nie zrobisz wrażenia a napewno nie na mnie :)

0

tibijczyk997 NATOMIAST TY STRZELAŁ BYŚ PEWNIE ZE STO RAZY WIĘCEJ BRAMEK I TO PEWNIE Z POŁOWY BOISKA GDYBYŚ TYLKO POTRAFIŁ KOPNĄĆ W PIŁKĘ ALE CÓŻ TACY JAK TY TO NIE KIBICE A OSZOŁOMY KTÓRE NAPINAJĄ KLATĘ W NECIE BO SĄ BEZKARNI. A TAK W DWÓCH SŁOWACH FUCK YOU

0

PRAWDA JEST TYLKO JEDNA MESSI JEST NAJLEPSZY :) a to że ktoś podaje mu piłki hmm no to chyba normalne ważne jest to kto umieszcza je w siatce :) Ronaldo też jest dobry ale zbyt zakochany w sobie widzi tylko siebie i to już się nie zmieni dlatego nigdy nie będzie na równi z MESSIM choćby i nawet strzelił o 50 bramek więcej...MESSI jest skromny i to jest jego największą wartością dlatego jest najlepszym zawodnikiem na świecie i nim pozostanie:)

0

PRZEGRALIŚMY...trudno stało się ale dla prawdziwego Cules to nic wielkiego...miłość do drużyny zwycięża smutek po porażce BARCA BARCA BAAAAAARCA :) kolejny sezon będzie nasz chyba że znów kontuzje nam w tym przeszkodzą ale mam nadzieje że się tak nie stanie

0

o czym wy k.. gadacie Madryt wcale nie obył od nas lepszy i ten kto oglądał mecz powinien widzieć ze pierwszego gola zdobyli dzięki ręce Pepe...to pozwoliło im ustawić mur pod pod bramką i Barca nie mogła się już przez niego przebić...moim zdaniem najgorszym punktem naszego zespołu jest nie kto inny niż MESSI brakuje mu chęci i siły do walki...MESSI to oczywiście świetny zawodnik ale ostatnio nie chce mu się grać !!! a real hmm niech się cieszy bo po raz pierwszy od 5 lat udało mu się wygrać mecz z BARCELONĄ

0

kicha lipa i żenada jak mogliśmy to przegrać ? zresztą przy takich sędziach jak dziś to nic dziwnego :/ karnego nie podyktował...Messi na spalonym żenada...co gorsza 5 pkt do realu i jeśli oni nic nie przegrają to możemy się pożegnać z pucharem króla...:/ najgorszy był dziś Alexis i Pep ze swoim śmiesznym ustawieniem...masakra....a madrid faktycznie hala i owce paść wełniane istoty

0

Barcelona to nie tylko Messi ... gdzie Villa i inni czemu ich nikt z was nie krytykuje ? ... widać jacy Polacy są mądrzy po tym jak gramy w naszej lidze hehe krytyka innych to jedyne co polak potrafi żal mi co poniektórych z was.

0

kolejnym razem wsadzi komuś palec w du.e i powie że był podniecony grą własnego zespołu buhaha śmiech na sali bo Mourinho wszystkich wali ;)

0

Co wy bredzicie o Puyolu i Messim ? Barcelona to cała drużyna nie liczą się tutaj poszczególni gracze Barca to jedność, dlatego jest silna i dlatego jest w stanie wygrać z każdym na świecie.

0

Magisterro jesteś fanem realu czy jak ? jak tak to wiesz co:P jak nie to wal real i kupuj w tesco buhaha

0

pewnie wygrają wszystko jak Berlusconi urządzi im bunga bunga buhahaha

0

buhahaha ale w was agresja się rodzi prawie jak w zawodnikach realu kiedy graja z nami :P walić tą decyzję...tego muo jak i cały real :) nic nam nie ubędzie ani nie przybędzie przez decyzje tej komisji muo dalej będzie robił zamieszanie i niech robi przynajmniej jest śmiesznie :P WALIĆ REAL

0

TAK chcemy Szczęsnego u nas :) przynajmniej będą mecze barcy pokazywać w tv :P

ps. ciekawe co za gamoń robił tą tabele wyników la liga ?!

0

Puyol i Pique powinni już zacząć grać razem bo tylko w ten sposób możemy wygrywać kolejne mecze...

0

co by nie mówić o grze Barcelony we wczorajszym meczu trzeba pamiętać że nie mamy ważnych ogniw w naszym łańcuchu to jest Pique i Sancheza...trochę wczoraj ten samobój pokrzyżował nam plany bo widać było że zespół nie mógł się podnieść przez jakiś czas ale nie jest źle jesteśmy w tabeli przed realem to najważniejsze :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?