12 lipca 2013, 11:30
0
Ronaldinho ♥ Fajnie by było jakby jeszcze wrócił do Barcelony :D
12 lipca 2013, 11:23
Pep ściąga samych dobrych zawodników... Niedługo Bayern będzie niezwyciężony już bym wolał żeby Thiago odszedł do Men U.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ronaldinho ♥ Fajnie by było jakby jeszcze wrócił do Barcelony :D
0
Pep ściąga samych dobrych zawodników... Niedługo Bayern będzie niezwyciężony już bym wolał żeby Thiago odszedł do Men U.
0
Pep ściąga samych dobrych zawodników... Niedługo Bayern będzie niezwyciężony już bym wolał żeby Thiago odszedł do Men U.
0
Ronaldinho ♥ Fajnie by było jakby jeszcze wrócił do Barcelony :D