0

Ronaldinho ♥ Fajnie by było jakby jeszcze wrócił do Barcelony :D

0

Pep ściąga samych dobrych zawodników... Niedługo Bayern będzie niezwyciężony już bym wolał żeby Thiago odszedł do Men U.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?