13 września 2012, 13:03
0
http://www65.zippyshare.com/v/55890686/file.html Troche inny temat ale tytul piekny
21 sierpnia 2012, 11:53
ale sie nakrecacie dajcie spokoj bo sami robicie teraz wieksza z tego afere niz media. Cieszmy sie tym zespolem a nie takimi drobiazgami VEB
19 stycznia 2012, 13:46
Kto sie ujem urodził to kanarkiem nie zdechnie. Żal chłopa za jego zryty Baniak.
15 grudnia 2010, 16:51
Super Filmik :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
http://www65.zippyshare.com/v/55890686/file.html
Troche inny temat ale tytul piekny
0
ale sie nakrecacie dajcie spokoj bo sami robicie teraz wieksza z tego afere niz media. Cieszmy sie tym zespolem a nie takimi drobiazgami VEB
0
Kto sie ujem urodził to kanarkiem nie zdechnie. Żal chłopa za jego zryty Baniak.
0
Super Filmik :)
0
Kto sie ujem urodził to kanarkiem nie zdechnie. Żal chłopa za jego zryty Baniak.
0
http://www65.zippyshare.com/v/55890686/file.html
Troche inny temat ale tytul piekny
0
Super Filmik :)
0
ale sie nakrecacie dajcie spokoj bo sami robicie teraz wieksza z tego afere niz media. Cieszmy sie tym zespolem a nie takimi drobiazgami VEB