0

http://www65.zippyshare.com/v/55890686/file.html
Troche inny temat ale tytul piekny

0

ale sie nakrecacie dajcie spokoj bo sami robicie teraz wieksza z tego afere niz media. Cieszmy sie tym zespolem a nie takimi drobiazgami VEB

0

Kto sie ujem urodził to kanarkiem nie zdechnie. Żal chłopa za jego zryty Baniak.

0

Super Filmik :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?