2007/08: Barcelona - Real 0:1
7 października 2012, 18:15
- Przejdź do artykułu5-10-15: Real Madryt
2007/08: FC Barcelona – Real Madryt 0:1
Czytaj więcej-
-
Konto usuniętea ja mówię, że albo postaramy się o środkowych obrońców do meczu z Realem na SB albo dostaniemy tam wpierdol!
-
-
Konto usunięteNie mogliście wyciąć tej części zdjęcia od ucha Rivaldo po prawej??
-
- katalonia1987 7 października 2012, 18:50 · Dyskusja
0
Adriano na stoperze zagra
-
- Tomek134523 7 października 2012, 18:28 · Dyskusja
0
Czym bliżej meczu to większe emocje :P:) Ahh :)!!
-
- barca cule 7 października 2012, 18:24 · Dyskusja
0
Nie mogę się doczekać, aż w 5-10-15 będzie słynna manita ;)

Sortowanie