28. urodziny Leo Messiego
24 czerwca 2015, 13:58
- Przejdź do artykułu¡Feliz cumpleaños, Leo!
Dokładnie 28 lat temu na świat przyszedł jeden z futbolowych cracków, który naznaczył pewną piłkarską epokę. W argentyńskim Rosario urodził się Lionel Messi, którego wielu określa mianem „najlepszego piłkarza wszech czasów”.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteSerdeczności dla Jubilata.
-
- mariaszek1985
0
Wszystkiego najlepszego.....
-
- Neymar55555 25 czerwca 2015, 09:43 · Dyskusja
0
Wszystkiego Naj...
-
- cesarz2211 25 czerwca 2015, 01:02 · Dyskusja
0
7 Pucharów w tym roku i 200 lat!!!
¡Feliz cumpleaños, La Pulga!
-
-
Konto usunięteMusiałem tu wejść i coś napisać...
Na początku muszę napisać to że Wszystkiego Najlepszego
ale, z drugiej strony to już 28 lat, chciałbym móc od nowa patrzeć jak jego gra rozrasta się do skali "kosmiczna".
Pisać mógłbym, nie szczędzić słów.
Jednakże czym było by to wobec wszystkiego co zrobił.
Oby grał w tym Klubie do końca kariery.
Chwała Wielkim Ludziom.
100 LAT MISTRZU
-
- PiotrNazwisko 24 czerwca 2015, 22:35 · Dyskusja
0
Najlepszego, Leon! :)
-
- argentinademessie 24 czerwca 2015, 22:18 · Dyskusja
0
100 lat, Leo! Dziękujemy za wszystko, co do tej pory zrobiłeś! Mam nadzieję, że najlepsze jeszcze przed Nami! Od serca życzę, abyś był szczęśliwy, cieszył się futbolem, rodziną i żebyś dostarczał Nam wszystkim tutaj jeszcze więcej radości i szczęścia! ¡Feliz cumpleaños, Leo! Jeszcze raz Najlepszego "Mały" geniuszu.
-
- Messi10VipXD 24 czerwca 2015, 21:16 · Dyskusja
0
Leo , to kiedy świętujemy ? ;)
-
- TR_FCB 24 czerwca 2015, 21:10 · Dyskusja
0
100 lat, Leo! Dziękujemy za wszystko, co do tej pory zrobiłeś! Mam nadzieję, że najlepsze jeszcze przed Nami! Od serca życzę, abyś był szczęśliwy, cieszył się futbolem, rodziną i żebyś dostarczał Nam wszystkim tutaj jeszcze więcej radości i szczęścia! ¡Feliz cumpleaños, Leo!
-
- estanislao1992 24 czerwca 2015, 19:27 · Dyskusja
0
jak teraz tak patrze na Jego osiągnięcia i mistrzostwa, to dochodzę do wniosku że stolica Hiszpanii powinna być w Barcelonie :)
przed nami jeszcze spokojnie z 5 lat oglądania Boga piłki :)
-
- jerem 24 czerwca 2015, 18:52 · Dyskusja
0
Wszystkiego najlepszego, mistrzuniu ;)
http://memypilkarskie.pl/img/5837/wszystkiego-najlepszego-leo/
-
- Messi10VipXD 24 czerwca 2015, 18:39 · DyskusjaPolecają
1
Mistrz , Mistrz , Mistrz !!!
Wszystkiego najlepzego nasza legendo i bohaterze !!! :)
-
- konrados123 24 czerwca 2015, 18:36 · Dyskusja
0
sto lat dla messiego mysle ze leo spokojnie moze zdobyc lacznie 10 zlotych pilek ma dopiero 28 lat
-
- grzegorzek Polecają
4
Messi jest jak wino czym starsze tym lepsze !!!!
-
- mich_l 24 czerwca 2015, 18:33 · Dyskusja
0
dostał ktoś jeszcze taką wiadomość na fcbarca?
"siemano mam takie pytanie ... od ponad 4 lat jestem fanatycznym kibicem Realu Madryt .. jednak po ostatnich chudych latach straciłem zaufanie co do zarządu i innych czynników jak zatrudnienie rafy beniteza...
a wiec przechodząc do najwazniejszej kwestii:
Czy mogę kibicować Barcelonie czy mnie przyjmiecie z należytym szacunkiem i zapomnicie ze kibicowałem realowi bardzo prosze :("
?
-
- Neymaroficial 24 czerwca 2015, 18:32 · Dyskusja
0
Ktoś wie, czy jeżeli rzeczywiście Barcelona i Juventus osiągną porozumienie w sprawie transferu Pogby na 2016 rok to wystosują oficjalny komunikat już teraz czy jak to będzie wyglądać?
-
- grzegorzek
0
Zawsze Skromny a Tak Wielki. Sto Lat Messi !!!!!!!

Sortowanie