AC Milan - Udinese 1:0
-
- Barcelove21 20 października 2013, 13:01 · Dyskusja
0
To,że gra słabo nie znaczy,że jest średniakiem.
-
- FC1899Barca 20 października 2013, 12:08 · Dyskusja
0
Milan to obecnie średniak. Gra słabo. Jeśli nie wygramy z nimi, to znaczy że nie mamy na co liczyć w LM
-
- El Plutoninho 20 października 2013, 11:27 · Dyskusja
0
Dał bym odpocząć Neyowi, chłop gra mecz za meczem, widać u niego lekkie zmęczenie.
-
- dzefrej234 20 października 2013, 11:17 · Dyskusja
0
Po remisie nie widzę innej możliwości jak wygrana :)
-
-
Konto usunięteRok temu pokonali nas 2-0, dwa lata temu w fazie grupowej wygraliśmy zaledwie 3-2, a w fazie pucharowej padł remis 0-0 będzie strasznie ciężko. Valdes, Alves, Pique, Bartra, Adriano, Song, Fabregas, Xavi, Neymar, Messi, Sanchez.
-
- kaylepowrocil 20 października 2013, 11:06 · Dyskusja
0
Będziecie mieli ciężką przeprawe mimo że jest ty tylko Milan :-)


Sortowanie