APOEL - Barca 0:4
25 listopada 2014, 19:39
- Przejdź do artykułuPopis piłkarskiego boga na Wyspie Afrodyty
Znakomite spotkanie w wykonaniu całej drużyny i historyczne wyczyny poszczególnych zawodników - tak w skrócie można opisać mecz, w którym Barça nie pozostawiła rywalom najmniejszych wątpliwości i pewnie pokonała APOEL Nikozja 4:0 w 5. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów.
Czytaj więcej-
- Xaximajster 26 listopada 2014, 12:06 · Dyskusja
0
Takie pytanko odnośniw tytułu :
Czy słowo "boga" nie powinno być z Wielkiej litery ?
-
- morrison Polecają
4
No przecież rzeczywiście jest to słaby sezon Messiego jeśli patrząc na bramki. Przecież on miał w roku kalendarzowym ponad 90, a teraz będzie pewnie 60-70. Rewelacji nie ma, natomiast te aktualne 54 goli Ronaldo w kontekście jego i tylko jego rzeczywiście można uznać za fajne osiągniecie. Więc wrzućmy na luz, Madryt ma swój punkt odniesienia, trochę niższy niż jest w Barcelonie więc dajmy im się cieszyć ;) Ale i tak mam nadzieję, że na koniec tego roku Messi w swoim słabym sezonie okaże i tak się lepszy od Ronaldo, który gra "jego" rok.
-
- darek92
0
Alves, Pique, Alba i Mascherano nominowani do światowej 11 z 2014 roku.
-
- barti199111 26 listopada 2014, 11:17 · Dyskusja
0
Kluczem do w miare pozytywnego zakonczenia pierwszej polowy sezonu bedzie zwyciestwo z Valencia w ten weekend. Potem przez caly grudzien Barcelona gra 2 mecze wyjazdowe (z tego jeden w CdR oraz na wyjezdzie z Getafe). Resza spotkan na Camp Nou!
-
- Wojciech6 26 listopada 2014, 11:13 · DyskusjaPolecają
2
ktos podal ciekawe dane:
wracając do złotej piłki...BOSKI sezon Ronaldo niewyobrażalne statystyki kontra najgorszy messi od lat
52 gole,21 asyst
Drugi jest Ronaldo
54 gole,17 asyst
wszystko na ten temat
ja wysiadam jeszcze pod koniec tego roku kalendarzowego niech Messi calkowicie pozamiata Cristiano golami i asystami i bedziemy miec dowod kto jest krolem pilki.
-
- samo306
0
Znalazlem interesujaca stawke na dzisiaj :
Beznema zagra caly mecz : 3.96
Bale nie zagra calego meczu : 2.90Karny dla Realu : 4.10Co byscie mi poradzili tylko tak na serio :)
-
- 26 listopada 2014, 10:59 · Dyskusja
0
Wszystko się okaże przy kolejnych silnych drużynach. Mi jednak ta sytuacja kojarzy mi się z powiedzeniem... ,,kolos na glinianych nogach''. Jednak na te chwilę wielkie brawa dla Messiego za tego hattricka.
-
- Godlo 26 listopada 2014, 10:59 · Dyskusja
0
Dobry meczyk, szkoda tylko, że oglądałem w takiej jakości bo nawet nie wiedziałem kto jest przy piłce, ale cieszy wygrana no i 3 brameczki najlepszego piłkarza świata. Dobry mecz rozegrał nie kto inny jak Suarez, ale koleś ma trochę pecha no bo nie chcę wpaść do bramki, ale się udało i teraz już powinien mieć z górki, również dobre zawody rozegrał Rafinha, szkoda że dostał czerwoną bo chyba bym jego wystawił na PSG zamiast Iniesty a co do Xaviego to poezja, chłop wchodzący z ławki pokazuję młodzikom jak się powinno grać, szkoda że tylko pokazuję to wchodząc z ławki. Co do Pedro stara się, czasami chłop śmieszy mnie swoimi dryblingami, ale w takich meczach niech gra może się odblokuję, Masche jak to Masche, ale Busi wchodząc na ostatnie 10min pokazał, że jego mecz z Sevilla to nie przypadek i wraca do formy. Tak samo Pique, ale tak na prawdę prawdziwy test czeka nas w niedziele i z PSG!
-
- m6imateusz 26 listopada 2014, 10:53 · Dyskusja
0
i niech mi ktoś powie że Messi nie jest w formie to wypieje

Sortowanie