Atletico - Barcelona 1:3 (06.01.2009)
-
- wpjtasss33 28 stycznia 2015, 22:08 · Dyskusja
0
Butami w sędziów hahahaha
-
- wpjtasss33 28 stycznia 2015, 22:07 · Dyskusja
0
Czerwona kartka Gabi w szatni chyba zaburaczył
-
- viscaelbarca77 28 stycznia 2015, 21:50 · Dyskusja
0
Mnie się bardzo podobają seledynowe trykoty
-
- wpjtasss33 28 stycznia 2015, 21:25 · Dyskusja
0
Czerwonaaaa kartka sędzia zawieszenie na 3 mecze
-
- mesqueunbarca 28 stycznia 2015, 20:11 · DyskusjaPolecają
1
Mam nadzieje że dzisiejsze południowo-amerykańskie trio w ataku zasieje postrach w szeregach obronnych Atleti :D
-
- mesqueunbarca 28 stycznia 2015, 20:10 · Dyskusja
0
1 mecz o wszystko w tym sezonie, trzeba pokazać kto jest katalońskim mistrzem na półwyspie iberyjskim, CdR to najłatwiejsze zadanie do wykonania, które czeka na Barce w tym sezonie, oby to był pierwszy szczebel na drabinie do wygrania wszystkiego. Ja w to szczerze wierzę! VeB
-
- DanielvsBarca 28 stycznia 2015, 20:10 · Dyskusja
0
Dobrze bo Godin zawieszony a Koke narzeka na kontuzje ... Atleletico jest bardzo silne na własne ziemi i bedzie albo remis albo wygrana barcy bo musza sie otworzyć zeby wygrac .... Juz sie doczekac nie moge !!!!!
-
- Kataloniec94
0
Dawać już ten mecz no:d.Obyśmy mieli drugi półfinał dziś do świętowania.
-
- kamilomes123 28 stycznia 2015, 20:04 · Dyskusja
0
Atletico na dzis
Oblak Juanfran Miranda Gimenez Siqueira
Raul Garcia Gabi Mario Arda
Griezmann Torres
-
-
Konto usunięteMam nadzieje ze znow wyjdziemy zeby strzelic szybko gola.
-
- tabaluga56 28 stycznia 2015, 20:03 · DyskusjaPolecają
1
Co do kary Ronaldo to wiadomym jest ,że kara nie jest adekwatna do czynu ,ale są równi i równiejsi . Nie chodzi mi tylko o Real ,bo Leo też był wielokrotnie oszczędzany przez sędziów i spokojnie ze 2 razy w tym sezonie mógł zejść z czerwoną kartką z boiska jesdnak magia nazwiska robi swoje i trzeba coś z tym zrobić ,bo to nie są zdrowe rozwiązania . Ronaldo za takie wykroczenie powinien zostać obiektywnie zawieszony na 5-6 meczów i zapewne gdyby był to inny piłkarz ze słabszej drużyny na takiej karze by się skończyło ,ale nic nie poradzimy na łomność władz ligi niestety ,bo FIFA potrafiła dojebać Suarezowi 4 miechy przerwy żeby się ogarnął choć w protokole sędziowskim nie był nic o nadmiernej agresji .
-
- 1899BlaugranaANTYsREAL 28 stycznia 2015, 20:01 · Dyskusja
0
Niech przegrają 2:1 lub 3:2 ale mają awansować, a strona fioletowa ma się zrobić czerwona ze złości.


Sortowanie