Barca-Atletico 3:1
11 stycznia 2015, 20:00
- Przejdź do artykułuŚwiatełko w tunelu
Po bardzo dobrej grze w pierwszej połowie i nieco bardziej wyrównanym pojedynku w drugiej części spotkania Barça pokonała Atlético Madryt 3:1. Bramki dla ekipy Dumy Katalonii zdobywali Neymar, Luis Suárez i Leo Messi. Jedyne trafienie dla Atléti zaliczył Mario Mandžukić po rzucie karnym.
Czytaj więcej-
- estanislao1992 12 stycznia 2015, 13:14 · DyskusjaPolecają
5
Gdzie jest teraz Inter, Borussia ManU Bayern co innego ale Real za chwile tych wielkich za jeszcze wieksze pieniadze porozdaje po klubach i na nowo trener, piłkarze etc...o tym wszyscy milczą gdy jakiś klub ma sezon lub dwa ekstra a potem albo rotacje transfery zmiany kontuzje i zaczynają się schody..w dół...czytałem wiele komentarzy w których na trenera barcy już pretendowano albo Heynckes albo Guardiola (?) Klopp Simeone etc. etc. etc i wraz z zatrudnieniem któregoś z nich oczekujemy piłkarskiego Eldorado na lata ...niestety, nic bardziej mylnego. w tej erze pełnej sukcesów żaden trener nie jest w stanie ożywić ponownie jej złotego, guardiolowskiego blasku.Jak widać, tylko Blaugrana, jako całość, kolektyw, potrafi sobie ten blask nadać.Nie tylko Messi ciągnie, reszta patrzy ale bez wyjątku cały team wspólnie wydobywa swój pozaziemski potencjał, ciesząc kibiców meczami z drużynami ze szczytu jak ten wczorajszy z Atletico, podczas którego klasa i dominacja Blaugrany przy drużynie z Madrytu z całym szacunkiem, ani na sekundę nie ulegała wątpliwości.Częściej, więcej takich meczy z sercem i potem Drużyno!! Visca el Barca!
-
- estanislao1992 12 stycznia 2015, 13:14 · Dyskusja
0
sorka, wszyscy zdziwieni co to Ney nagle gra albo don Andres, bo ostatnio niby cienko przędł...mnie bardziej martwi że tylko na mocniejszego rywala fantasticos potrafią się zmotywować, tylko gdy mają coś do udowodnienia światu...tylko że nie zawsze na zawołanie to się dzieje, rozleniwienie, brak skupienia, gwiazdorzenie, nic z tych rzeczy nie wychodzi im na dobre w meczach zwanych "formalnością"..., dobrze ze los blancos i monachijczycy wspieli się na podium pod(czy tam obok) barcę/y i odciągneli uwagę od barcy, która już od 10 lat jak na piłkarskie realia klubowe utrzymuje prawdziwą hegemonię panowania( nie doszukujcie się w tym 7:0 sprzed sezonu, dwóch etc. tylko spójrzcie z dystansu na bardzo długi okres w klubowej piłce podczas którego tylko Barca dotrzymuje tempa samej sobie..08,09 angielskie,10, 11 włoskie 12, 13 , 14 niemieckie..ale Barca zawsze w ścisłej elicie i jako JEDEN z faworytów to jest coś, zwłaszcza w klubowej piłce nożnej.
-
- krzysiek-fcb-17 12 stycznia 2015, 12:03 · DyskusjaPolecają
8
Wczoraj to było coś niesamowitego.. Neymar ma u mnie niesamowitego plusa... ten błysk w jego oku.. widać było że nie ma najmniejszego zamiaru zejść z boiska i gdyby trzeba było to wróciłby nawet gdyby musiał nogę zostawić ... Coś niesamowitego :D To mi się podoba, takiego oddania i chęci walki nie widziałem chyba od czasu Puyola :D
-
- Zagorzały Fan F.C.B 12 stycznia 2015, 11:16 · Dyskusja
0
Wczorajsze spotkanie było naprawdę wybitne w naszym wykonaniu. Pierwszy raz od momentu objęcia posady trenera przez Luisa widziałem pełne zaangażowanie całej drużyny grającej doskonale pressingiem. Naprawdę ciężko kogoś wczoraj skarcić. Może Rakitića, który mnie niczym nie przekonał a wręcz przeciwnie. Jednak mniejsza o to. Liczy się końcowy rezultat po naprawdę bardzo dobrej grze. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że bramki znowu zdobyło nasze magiczne trio. Ich współpraca z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Największym minusem wczorajszego meczu był bez dwóch zdań sędzia. Ból jest o tyle większy , że to jeden z najlepszych sędziów w Hiszpanii a zawiódł na całej linii nie radząc sobie kompletnie w kluczowych momentach. Nie mam zamiaru zrzucać na niego całej winy bo pomylił się w obie strony po których padły gole więc uznajmy, że wyszedł na czysto, Tak czy owak liczy się ważne i pewne zwycięstwo ,które było z rywalem z wyższej półki w dodatku okraszone bardzo dobrą grą. Tak więc prognostyk na przyszłość jest dobry,
VEB!!!
-
- Master Xavi 12 stycznia 2015, 11:00 · DyskusjaPolecają
5
Suárez to nawet jajami asystuje :D
-
-
Konto usunięteCiekawi mnie co z kostka Neymara i jak to wyglada po meczu. Trzeba pamietac ze jak sie gra na Adrenalinie to wiele rzeczy sie nie czuje.
Postawa Neymara w tym meczu mnie zadziwila determinacja w jego oczach az razila. Szacunek.
-
- skowronekSony2 12 stycznia 2015, 10:42 · DyskusjaPolecają
3
Atletico>Real, Real>Barcelona, Barcelona>Atletico, Sociedad>Barcelona,Real,Atletico ;D
-
- barcelonaLM 12 stycznia 2015, 10:40 · DyskusjaPolecają
1
"Jak nie stracimy gola po główce, to wstawiam w avatar zdjęcie Enrique."
Czekam :-)
-
- luki828282 12 stycznia 2015, 10:22 · Dyskusja
0
Orientuję się ktoś gdzie można ściagnać cały mecz z Polskim komentarzem ?
-
- juliancarax 12 stycznia 2015, 10:21 · Dyskusja
0
Mówcie co chcecie, ale dla mnie to była Remontada Perfecta!

Sortowanie