Barca-Eibar 3:0 Skrót
18 października 2014, 19:20
- Przejdź do artykułuOstatni ligowy sprawdzian zaliczony
Po dobrej grze w drugiej połowie spotkania Barça pewnie pokonała Eibar 3:0. Bramki dla ekipy z Camp Nou zdobywali Xavi, Neymar i Leo Messi, który na jedno trafienie zbliżył się do legendarnego rekordu Telmo Zarry.
Czytaj więcej-
- tobiasson92 18 października 2014, 19:33 · DyskusjaPolecają
1
Oczywiście crack Pedro w składzie... Będzie z czego się pośmiać.
-
- matek130 18 października 2014, 19:33 · Dyskusja
0
Boję się trochę o ten środek z Roberto, ale może jednak da coś od siebie, w takim meczu każdy zawodnik Barcelony powinien być w stanie pokazać kilka ładnych zagrań. Obrona ładnie wygląda, Xavi i Masche też zasługują, żeby zagrać, atak też ok, ktoś z dwójki Munir, Sandro na pewno dzisiaj zagra ze 30 minut.
-
- 10_Messi_Barca 18 października 2014, 19:32 · Dyskusja
0
Ciekawy jestem występu Roberto i Masche w pomocy.
-
- dasouzar11 18 października 2014, 19:32 · Dyskusja
0
coś czuję że dzisiaj Mascherano strzeli swoją pierwszą bramkę , dla Barcy
-
- paweldunajecfcb 18 października 2014, 19:32Polecają
1
-
- tobiasson92 18 października 2014, 19:32 · DyskusjaPolecają
2
Mascherano na DP? Po prostu nie wierzę.
-
- fanbarcyimessiego 18 października 2014, 19:31 · Dyskusja
0
Umie to ktoś?:1.Dlaczego biblijny autor przerobił epos o gilgameuszu we fragmentach odnoszących się do bogów.
2.Przeanalizuj historię żydów oraz czas powstania ksiąg starego testamentu i zatanów się i gdzie biblijny autor prawdopodobnie poznał epos o gilgameuszu.
-
- Patrykl145 18 października 2014, 19:31 · Dyskusja
0
W końcu Mascherano na ŚPD
-
- paweldunajecfcb 18 października 2014, 19:30 · DyskusjaPolecają
2
No już nie mogłem się doczekać kiedy w końcu Maszcze zagra na defensywnym pomocniku :)
PS: Lucho świetna decyzja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
- Batys 18 października 2014, 19:29 · DyskusjaPolecają
2
Doczekalem sie chwili w ktorej Mascherano gra na DP od początku meczu.. choć chcialbym rózniez aby to Samper zagral ale cóz taki wybór LE , a druga rzecz ktora mnie wkurza to kurde brak Bartry.. licze na pewne 3 pkt i wspaniale widowisko ! VeB !
-
- Fantastyczny Chłopiec 18 października 2014, 19:29 · DyskusjaPolecają
1
Jedyne co mi się nie podoba...Roberto.. ;) Plus Mathieu bym dał na ławę i znów minut dla Bartry. Chyba, że Mathieu odpocznie w lm i tam Bartra dostanie minuty.
Fajnie, Javier na dp. Raczej to tylko chwila dla Bussiego na złapanie oddechu i w GD tak nie będzie, chociaż.. Kto to wie ;)

Sortowanie