Barca - Getafe 6:1
-
- tabaluga56 10 lutego 2013, 14:35 · Dyskusja
0
Valdes 5 -bezrobotny ,ale bardzo pewny w swoich interwencjach przy golu bez szans .
Alba 8 - jeden z najlepszych na boisku kapitalnie podłączał się w akcje offensywne drużyny ,zaliczył asystę ,ale jego ocenę zaniża fatalny błąd przy golu dla Getafe gdzie za krótko podał piłkę do V.V
Puyol 7 - bezrobotny w defensywie ,ale bardzo pewny w swoich interwencjach.
Pique 7.5 - Również bardzo pewny punkt w defensywie . Pod koniec meczu poszedł do przodu i świetnie się odnalazł strzelając ostatnią bramkę meczu .
Adriano 6 - Poprawny mecz Brazylijczyka ,lecz bez tego błysku który prezentował po drugiej stronie boiska Alba .
Song 8 -jeden z lepszych meczów byłego piłkarza Arsenalu w barwach FcB . Swietnie czytał grę i wyprowadzał piłkę . Grał z polotem niczym Busquets ,lecz zdarzyło mu się kilka niepotrzebnych strat .
Iniesta 9.5 ZM* - najlepszy na boisku .Był alfą i omegą Barcelony . Świetny w grze z kelpki , masa świetnych dryblingów i kapitalna asysta do Alexisa + bramka . Mecz prawie idealny :)
-
- Iniestazoo 10 lutego 2013, 14:35 · Dyskusja
0
jak tak dalej pójdzie, to Messi wcale nie będzie miał łatwej drogi do 5 ZP. Iniesta wyrasta na klasowego "przeciwnika"
-
- oper21 10 lutego 2013, 14:35 · Dyskusja
0
Gdyby Messi wykorzystal swoje okazje bramkowe w tym meczu to on bylby gram meczu, ale ogolnie cala druzyna zagrala swietnie, Zawodnikiem meczu Iniesta. Mysle ze smialo mozna powiedziec, ze Barca bez Xaviego tez potrafi grac bardzo dobrze. Wogole nie bylo widac dzisiaj ze go nie ma w skladzie na mecz. Wazne ze oprocz Messiego zaczeli trafiac nasi pozostali napastnicy, a przy najblizszych meczach jakie czeka Barcelone, to jest cholernie wazne. Visca el Barca :)
-
- Shadow_Man 10 lutego 2013, 14:33 · Dyskusja
0
Alexis strzelił bramkę z taką łatwością, że myślami jestem przy tak długo wyczekiwanym przełamaniu się tego zawodnika..
-
-
Konto usunięteIniesta gra ostatnio coś wspaniałego, po prostu magia, to w jaki sposób mija rywali, z tą gracją nie do opisania. Podania to już nie wspomnę. Na razie bez cienia wątpliwości najlepszy piłkarz Barcy w bieżącym roku.
-
- Piotr,1985 10 lutego 2013, 14:32 · Dyskusja
0
E no nie bądzcie tacy niech ktoś zagłosuje na Adriano wszyscy mają jakąś ocenę tylko on nie to niesprawiedliwe:)
-
- Obiektywnie_o_Barcelonie 10 lutego 2013, 14:31 · Dyskusja
0
Lewy1982
Ja tez. Myślę, że dzisiejsza gra była szybsza, a to dzięki brakowi Xaviego...
-
- Xavi6:) 10 lutego 2013, 14:30 · Dyskusja
0
V.V- Tak na prawdę mógł się zdrzemnąć, ale kilka razy złapał piłkę, pokopal i raz się zawahał przy groźnym dośrodkowaniu. Przy bramce też mógł się zachować lepiej. Ocena:6
Adriano- mało widoczny. Tak szczerze to w ogóle mało go widziałem. Oc:5
Puyol- jak zwykle dobrze. Ofiarnie w nie których akcjach. Po prostu bezbłędnie. Oc:7
Pique- tak samo jak El Capitano tyle że Gerard zaliczył też gola. Oc:7,5
Alba: trudno oceniać: kilka ładnych rajdów, świetne krótkie podania i asysta do Villi. Ale też zawinił przy golu. Oc:7
Song-REWELACJA. Świetne zawody. Kilka razy pokazał że ma świetny drybling. Dużo odbiorów. Był odważny. Chciał kilka razy śwetnia zagrać w uliczkę. Na prawdę jestem po wrażeniem. Sądze że Alex dobrzy by się spisal na pozycji rozgrywającego. Oc:9
Thiago: ciężko go ocenić. Kilka nie konwencjonalnych zagrań + 2 asyta, ale też bez szału. Trzeba go jednak pochwalić za drugą asystę. Mógł strzelć ale pokazał że jest prawdziwym pomocnikiem. Oc:8
Iniesta-sam nie wiem jak go ocenić. To co on roni w tym seoznie przchodzi ludzkie pojęcie. Strzela, asystuję i przede wszystkim czaruję nas swoją techniką. Mało było takich zawodników, Henry, Ronaldinho którzy poruszaliby się z taką gracją i z taką swobodą. Oc:11/10 ;)
Villa- cały El Guaje. Pokazywał się, ładnie grał dryblował i co najważniejsze strzelal. Oc:8
Messi-na poziomie choć mogło być lepiej. Troszkę w niektórych akcjach zbyt egoistycznie ale jemu można. Oc:8
Alexis- takiego chcę go widzieć. Kiedy w końcówce przy lini przedryblował 4 obrońców to byłem pewien że top jest jego najlepsza wersja. Po Inieście i Songu najlepszy. Oc:8,5
Alves- jego wrzutki są imponujące. Trzeba powiedzieć ż epo Danim z początku sezonu śladu nie ma. Wrócił stary dobry Alves. Oc:7,5
Masche - bez oceny
Tello - też bez oceny choć strzelił gola co pokazuję że jest to rasowy napadzior. Jedna sytuacja i gol.
-
- Obiektywnie_o_Barcelonie 10 lutego 2013, 14:29 · Dyskusja
0
Oceny według mnie:
Valdes 5
Adriano 6
Pique 7
Puyol 6,5
Alba 7
Thiago 6,5
Song 7,5
Iniesta 8,5 *
Alexis 7
Messi 7,5
Villa 7
Alves 6,5
Tello 6
Mascherano 6
* Zawodnik Meczu
-
- kibicbarcy678 10 lutego 2013, 14:28 · Dyskusja
0
Iniesta ostatnio w każdym meczu rozpier**** system :D Oby tak dalej! Cieszą gole Alexisa i Villi :> oraz dobra forma Songa ! Brawo !
-
- Piotr,1985 10 lutego 2013, 14:28 · Dyskusja
0
Po tak pięknym meczu obiadek będzie smakował podwójnie lepiej ja dopiero będę wcinał za jakieś piętnaście no dwadzieścia minut a Wszystkim Cules, którzy juz to robią zyczę smacznego:)
-
- GuiomarColanco 10 lutego 2013, 14:27 · Dyskusja
0
@barcawooorld
Pisz jak człowiek i stawiaj znaki interpunkcyjne, a dopiero potem spacja. Tak jak piszesz teraz to nie da się tego czytać.
Cieszyć się można, ale bez przesady.
-
- LM10 III 10 lutego 2013, 14:27 · Dyskusja
0
Dzisiaj w końcu strzelanie bramek było rozłożone na kilku zawodników,a szczególnie w ataku.Mam nadzieję,że Tito i Roura w końcu zobaczą,że rotacje trzeba stosować bardzo często i stawiać na wychowanków.Powinni także częściej korzystać z Villi,bo dzisiaj widzieliśmy jak układała się współpraca jego z Messim.Myślę,że w końcu Alexis się odblokował.Oby tak dalej:)
-
- wpwelement 10 lutego 2013, 14:26 · Dyskusja
0
Iniesta gra tam gdzie zawsze, tylko jak gra Fabregas i Xavi to Iniesta moze troche pograc wiecej z przodu. Nie widzicie tego czy śledzicie mecze na livescore? Każdy ma jakieś zadania przed meczem ustalone. Ale Iniesta nie gra jak np Villa. Nawet jak gra na tym waszym "skrzydle". Jak z Realem w Pucharze ostatnio.

Sortowanie