Barca-Santos, finał KMŚ 2011
16 grudnia 2015, 20:00
- Przejdź do artykułuRozpocząć marsz po piąte trofeum w tym roku
Szansa na powtórzenie historycznego sukcesu Barçy Pepa Guardioli z 2009, czyli sześciu trofeów, przepadła wraz z końcowym gwizdkiem finału Superpucharu Hiszpanii przeciwko Athletikowi Bilbao. Wciąż istnieje jednak możliwość przynajmniej zbliżenia się do tego osiągnięcia i wyrównania sukcesu z roku 2011, czyli zdobycia pięciu pucharów. Już jutro o godz. 11:30 w Jokohamie piłkarze Blaugrany rozpoczną rywalizację o trzecie w historii Klubowe Mistrzostwo Świata. Rywalem podopiecznych Luisa Enrique będzie chińskie Guangzhou Evergrande.
Czytaj więcej-
- AndersonLouis 16 grudnia 2015, 21:24 · DyskusjaPolecają
3
Coś z zupełnie innej beczki:
rozumiem, że losowanie par 5 rundy eliminacyjnej Copa del Rey w piątek, jednak zna ktoś może godzinę ów losowania?
-
-
Konto usuniętePatrze sobie i widzę Messiego trzymającego jakieś pozłacane wiosło.
-
- FCB_In_My_Heart 16 grudnia 2015, 21:14 · Dyskusja
0
Jejku, Xavi... jak to zgasił... :O
-
-
Konto usunięteTak jak niżej ktoś pisał, że pamięta jakby to było wczoraj, tak ja to pamiętam, ale z powodu kontuzji Villi. Szkoda, że nawet nie pojechał później na Euro. Co do samego obrazka, jakoś bardziej mi się podobały te stare fryzury Neymara :D
-
-
Konto usunięteNo w koncu ta druga zmiana sie na cos przyda :)
-
- fc_barcelona_1899 16 grudnia 2015, 20:51 · DyskusjaPolecają
1
Szkoda mi Superpucharu Hiszpanii. Mimo wszystko uważam, że zespół, który wygrał ligę i puchar, powinien zdobyć od razu Superpuchar, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem z piersi. Chciałem to po prostu z siebie wyrzucić.
-
- gabrys6973 16 grudnia 2015, 20:45 · Dyskusja
0
Mecz będzie gdzieś w tv ?
-
-
Konto usunięteUwielbiam ten moment ( chodzi o to zdjęcie).
Poczułem,wtedy,że to może być duet który zagra razem w przyszłości i będzie się rozumiał bez słów na boisku! Tak też się stało. Vamos Ney i Leo !
-
- Hen 16 grudnia 2015, 20:14 · DyskusjaPolecają
13
Ta fotka... to już był czas gdy praktycznie cały świat mówił że Ney na 100% trafi właśnie do Barcy. Nadal więcej osób w niego wątpiło niż wierzyło. I jak ten czas to wszystko zweryfikował... jedziemy tam znów a Neymar jest jednym z liderów naszego zespołu i zawodnikiem przez wielu uważanym za drugiego najlepszego na świecie. Ten pierwszy oczywiście stoi obok ;)
-
-
Konto usunięteTak patrzę na zdjęcie i.. nie mogę uwierzyć że to było 4 lata temu. Pamiętam jakby to było wczoraj, jak obserwowało się "tego" Neymara w finale czy faktycznie takie wybitny.
Niesamowita historia. W 4 lata dużo się może wydarzyć.
-
- Bronek1999 16 grudnia 2015, 20:05 · DyskusjaPolecają
3
Myślę że zawodnicy będą dobrze zmotywowani i wygramy ten puchar :) Vamos Barca!
-
- kibic000 16 grudnia 2015, 20:01
0

Sortowanie