Brazylia - Zambia 2:0
-
- kacperowski20 18 października 2013, 17:12 · Dyskusja
0
Neymar przyzwyczaił mnie już do świetnej formy i równej.To też jest ważne : )
-
- Eligiuss_LaMasia 16 października 2013, 00:09 · Dyskusja
0
Czy Polska w rankingu FIFA jest przed, czy za Zambią? Która z tych drużyn jest bardziej egzotyczna... ;)
-
- MesQueUnClub22 15 października 2013, 22:58 · Dyskusja
0
Pato identyko jak Masny...wiadomo o kogo chodzi ;P
-
-
Konto usunięteUderzenie Oscara majstersztyk :D
-
-
Konto usunięteMoze teraz Xavi w koncu pozwoli Brazylijczykowi postrzelac wolne.
-
- AlwaysBlaugrana 15 października 2013, 20:01 · Dyskusja
0
Messi a jesli go nie ma to Neymar Xavi jest pod tym wzledem slaby. Jeden gol w tamty sezonie tylko a strzalow w siatlo bramki pewnie wraz tym sezonem pewnie mniej niz 10 jak nie 5
-
- barcaclue97 15 października 2013, 19:56 · Dyskusja
0
Nie rozumiem czemu u Taty Ney nie bije rzutów wolnych, to chyba moje jedyne zastrzeżenie do niego odkąd został trenerem.... Do rzutów wolnych powinni podchodzić zawodnicy, którzy najlepiej je wykonują, a nie Ci którzy są najdłużej w klubie
-
- Eric_Abidal_22 15 października 2013, 19:42 · Dyskusja
0
Te tytuły robią się już nudne :D "Świetny mecz Neymara" "Genialny występ Neymara", "Neymar prowadzi do zwycięstwa" :) Który jego mecz nie jest świetny?
Bezcenny piłkarz, kapitalny interes :D
-
- Patrykl145 15 października 2013, 19:12 · Dyskusja
0
Zambia lepiej się broniła niż nasza narodowa drużyna my byśmy dostali zapewne dużo więcej
-
- ^matirix20^ 15 października 2013, 19:09 · Dyskusja
0
Cristiano Ronaldo w reprezentacji 19 asyst. Neymar 20 asyst.
Taka mała ciekawostka :)
-
- Barcelona_fanatic2809 15 października 2013, 19:02 · Dyskusja
0
Neymar kozacko , z wolnego ledwo ledwo a gol , świetna asysta
-
- Patrykl145 15 października 2013, 19:01 · Dyskusja
0
zobaczcie sobie to haha
-
- mateuszdavidvilla7 15 października 2013, 19:00 · Dyskusja
0
Napewno Neymar za Xaviego powinien wykonywać.


Sortowanie