Busquets przeciwko Betisowi
8 kwietnia 2014, 09:01
- Przejdź do artykułuOceny za męczarnie z czerwoną latarnią La Liga
Przypominamy zasady, jakimi kierujemy się podczas wystawiania not: kryterium oceny graczy. Pamiętajcie, że przekonująca argumentacja może zawsze wpłynąć na zmianę ocen. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, iż słowa „przekonująca" i „argumentacja" nie są równoznaczne z „dla mnie Montoya 4, a Messi 6,25". Tylko rzeczowe i kulturalne komentarze będą brane pod uwagę.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteŚwietny jest ten filmik o grze Busiego w meczu z Betisem :) Maestro i geniusz :) a tak nie wiele ludzi go docenia :/
-
- Piotrasz10 8 kwietnia 2014, 21:18 · DyskusjaPolecają
1
Przy pedro - "notował niewiele strat", 13 to znaczy nie wiele??? co do neymara to niech zwolni troche z tym cwaniactwem
-
-
Konto usunięteReal nie istnieje ciekawe czy Carlo zaryzykuje kontuzją Cr
-
- barrtasswielki 8 kwietnia 2014, 21:12 · Dyskusja
0
Hahaha brawo BVB
-
-
Konto usuniętegoooooool Reus
-
-
Konto usuniętea Lewy wystawil pieknie na setke
-
- Moonsun_NIEKATYWNY 8 kwietnia 2014, 21:06 · Dyskusja
0
O kurde, Ronaldo nie gra, dopiero teraz zobaczyłem w wynikach :D A Di Maria karnego nie trafi
-
- Moonsun_NIEKATYWNY 8 kwietnia 2014, 21:05 · Dyskusja
0
Hazard schodzi.
-
-
Konto usunięteBuahahah Di maria nie trafia niesłusznego karnego
-
- Moonsun_NIEKATYWNY 8 kwietnia 2014, 21:03 · Dyskusja
0
Może po przerwie się to zmieni, czasami tak jest. Bo możliwe, że w tele jest opóźniony, kiedyś tak był w meczu Barca - Wisła :D
-
- Moonsun_NIEKATYWNY 8 kwietnia 2014, 21:01 · Dyskusja
0
Nie tylko Heinekeny, obraz jak widzę opóźniony jest wszędzie nawet na moich mecze.info.

Sortowanie