CD Eldense - FC Barcelona B 4:2
20 grudnia 2015, 09:30
- Przejdź do artykułuBarcelona B kończy rok porażką
Barça B bardzo słono zapłaciła za brak kluczowych zawodników, takich jak Gumbau i Samper, którzy są z pierwszym zespołem w Japonii, czy kontuzjowany Kaptoum, i zasłużenie przegrała w Eldzie. Wczorajszy przeciwnik lepiej wykorzystał decydujące akcje, a pozytywnym akcentem spotkania był debiut Theo Chendriego oraz gol innego młodzieżowca Carlesa Aleñi.
Czytaj więcej-
- Kamiloza91 20 grudnia 2015, 16:20 · Dyskusja
0
Przykro się patrzy jak Barca B zrobiła spory krok tył.
-
- Endymion 20 grudnia 2015, 13:05 · Dyskusja
0
Może i o zespół seniorski ten zarząd dba, ale jeżeli chodzi naszych młodszych zawodników to od jakiego czasu widać brak zainteresowania. Nie chodzi tutaj wyłącznie o zespół rezerw bo to tylko wierzchołek, który widoczny jest najszybciej. Może się mylę, ale od czasu nałożenia kary przez FIFA zespoły młodzieżowe, a przy tym i Barca B są traktowane jakby były "trendowate" w myśl "dostaliśmy za nich karę więc niech teraz pokutują". Nie podważam tezy, że nie mamy tak zdolnego pokolenia juniorów co kiedyś, ale ktoś za to odpowiada i nad tym trzeba byłoby się zastanowić. Jeżeli ten zarząd tak krzyczy, że chce zmniejszyć zadłużenie to najłatwiejszym sposobem jest wprowadzanie młodych wychowanków, a nie płacenie "grubych milionów" za sprowadzenie zawodnika.
Z góry przepraszam za połowę tej wypowiedzi, która pasowałaby do La Rambla.
-
- barcafan8804 20 grudnia 2015, 10:54 · DyskusjaPolecają
1
To przez to że grają u nas same malolaty. A to niestety nie jest piłka juniorska. Powinniśmy ściągnąć ze 2 może 3 graczy w wieku 24-28 ogranych w tych ligach i zapanowała by równowaga.
-
- Twardochleb 20 grudnia 2015, 10:48 · DyskusjaPolecają
1
7 lat tlustych w rezerwach było, teraz nadeszly lata w c*** chude
-
-
Konto usunięteCiężkie czasy dla młodych.. Brak umiejętności czy wina trenera?

Sortowanie