Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- dawidos678 30 marca 2013, 18:56 · Dyskusja
0
Zauważyłem, że ludzie na tej stronie (niektórzy oczywiście) patrzą tylko na błędy piłkarzy i bramki, jak coś nie idzie to tylko: tego sprzedać, tego zmienić , ten się nie nadaje itp. jak jest bramka to wiadomo wszyscy się cieszą. Gdy np. ktoś zrobi dobry odbiór czy świetnie poda to nikt tego nie napisze, ale jeśli np. Pique zrobi kiksa to odrazu do sprzedania....
-
- AlexisSanchez9 30 marca 2013, 18:56 · Dyskusja
0
widac ze w dzisiejszym meczu wszytsko idzie na Tello bez wyjatku nawet jak jest kryty
-
- Kapitan hawk 30 marca 2013, 18:56 · Dyskusja
0
Na Al Jazeera styl uderzenia został właśnie porównany do Henrego:)
-
- kibicbarsyod2012 30 marca 2013, 18:55 · Dyskusja
0
Pique jaki drewniak
-
- lech i barca 30 marca 2013, 18:55 · Dyskusja
0
AlexisSanches9
Ale zobacz jak pokazuje sie Tello a jak Alexis. Tello nie kryty szeroko ustawiony a Alexis gdzieś schowany
-
- ronidaro10 30 marca 2013, 18:55 · Dyskusja
0
jak narazie to martwic sie mozemy tylko FABREGASEM ktory ma ciaglasc meczow a formy zero!! ZERO!!
jesli chodzi o chaotyczną gre w wykonaniu Songa czy Thiago to spokojnie bo oni jak by na to nie patrzec wchodza zadko :) to samo tyczy sie Bartry ;)
-
- TheLeoMessi 30 marca 2013, 18:54 · Dyskusja
0
Jakiś zasrany hejter siedzi i minusuje wszystko. Każdy ma minusa.
-
- kamil1997barca 30 marca 2013, 18:54 · Dyskusja
0
1;1 słabiutko mam nadzieję że w drugiej połowie będzie lepiej
-
- Fake69 30 marca 2013, 18:53 · Dyskusja
0
Crayfty,
Co do Alexisa to żeby koledzy go widzieli miałby z 3 setki. Myślę, żeby grał Xavi lub Iniesta to by stanął chociaż raz sam na sam z bramkarzem. Jednak dzisiaj wszyscy rzucają piłki do Tello, nie ważne czy ktoś jest lepiej ustawiony, czy nie podajemy do Tello. Taka taktyka?

Sortowanie