Chile - Egipt 3:2
31 maja 2014, 15:10
- Przejdź do artykułuTrzy asysty Alexisa w meczu z Egiptem
O godz. 2:40 czasu polskiego Alexis Sánchez wystąpił w towarzyskim spotkaniu reprezentacji Chile z Egiptem. Drużyna z Ameryki Południowej miała duże problemy z pokonaniem rywala, który po kwadransie gry prowadził już 2:0.
Czytaj więcej-
- nightwishygt 31 maja 2014, 16:21 · DyskusjaPolecają
2
Na stronie Realu piszą o zainteresowaniu Barcy Higuainem, a to komentarze :D
Komentarze
2014.05.31, godz. 16:20, rafal1987
nie chyba nam tego nie zrobi .
2014.05.31, godz. 16:19, dusia99099
Proszę, tylko nie to ..
2014.05.31, godz. 16:19, gierda11
zdradzi real-tak nie może być
-
- nightwishygt 31 maja 2014, 16:20 · DyskusjaPolecają
2
On musi zostać w Barcelonie. A tak w ogóle słyszeliście o zainteresowaniu Barcy Higuainem? Chciałbym, żeby dołączył do nas. W reprezentacji z Messim rozumie się dobrze i tworzą zgrany duet, a dodatkowo to byłby cios dla Realu :D
-
- BJJ 31 maja 2014, 16:14 · DyskusjaPolecają
1
Moim zdaniem nie grali az tak zle, bledy w ustawieniu byly, 2 glupio stracone gole to wina defensorow. Jesli chodzi o ofensywe to kazde zagrozenie plynela przez akcje Alexisa. Sprzedajmy go za 18 mln bo po co nam on, lepiej mu dawac wiecej swobody i zaufania prawda?
-
-
Konto usunięteNo i dobrze, może z milion więcej się uda wyrwać za niego.
-
-
Konto usuniętebędzie to gwiazda mundialu zobaczycie !!
-
-
Konto usunięteludzie... przecież on zostaniemyślicie że go sprzedamy i to za 25mln, przypominam,że niedawno Bartomeu mówił że Alexis zostanie
-
-
Konto usunięteEleganckie te asysty ;) Oby Chile wyszło z grupy razem z Hiszpanią.
-
- dudek89 31 maja 2014, 15:44 · Dyskusja
0
Panie i Panowie Mundial bez CR7? Wielka strata byłaby dla widowiska.
http://sport.wp.pl/kat,1040437,title,El-Pais-Ronaldo-walczy-z-czasem,wid,16645469,wiadomosc.html?ticaid=112d2f
-
-
Konto usunięteGdyby Bravo doszedłby do Barcy to Sanchez będzie miał reprezentacyjnego kolegę.
-
- Visca! el! barca! 31 maja 2014, 15:27 · DyskusjaPolecają
3
Wyśmienite asysty Brawooooo!!!!!!!
-
- Kacmix1231 31 maja 2014, 15:24 · DyskusjaPolecają
6
Prawdziwy wojownik....musi zostać!!! Mozna śmiało powiedziec ze jest w tym momencie w top 10 najlepszych napastnik na świecie. Jest niedoceniany.

Sortowanie