Dyskusja Tello z trenerem
-
- MidfielderGirl 5 maja 2014, 20:24 · Dyskusja
0
W ogóle wystawianie zawodnika na tak krótki okres czasu jest bez sensu, chyba że faktycznie ktoś nie daje już rady, trener chce grać na czas albo po bramce wzmocnić blok defensywny. Mimo to, decyzja należy do Taty i Tello musi się z nią pogodzić.
-
- messi_neymar_sanchez 5 maja 2014, 18:09 · DyskusjaPolecają
1
Nie dziwie się mu nie dadzą się mu pokazać tylko wymagają aby zrobił coś w parę minut
-
-
Konto usunięteJak dla mnie to Tello zachował się bezczelnie,rozumiem złość że wchodzisz w końcówce ale to już trener decyduje kto kiedy wejdzie a wypowiedzenie „To jest brak szacunku". jest nie na miejscu, Tata dawał mu szanse co prawda po 15 minut ale nie pokazał się na tyle dobrze by zasłużyć na więcej, a tak w ogóle to zawodnik musi mieć szacunek do trenera a nie na odwrót.
-
- WiernyCules FCB 5 maja 2014, 15:02 · DyskusjaPolecają
2
Wcale mu sie nie dziwię. 90% meczów to grał max 5 minut. To jak można go ocenić czy nadaje się czy nie w Barcie?
Dla mnie do Barcy nie nadają się Alexis,Neymar,Song,Mascherano czy Adriano którzy dużo grali ale grali PIACH.
-
- kaamil1910 5 maja 2014, 13:13 · DyskusjaPolecają
1
Nie chodzi mi o tello Ale to co Robi Martino z naszymi młodymi to szkoda gadać ....
-
- tominho777 5 maja 2014, 12:19 · DyskusjaPolecają
1
Mam nadzieje, że zarząd okaże się na tyle rozsądny i sprzeda Tello póki jest młody i cokolwiek wart... Szybkość to nie wszystko.
-
- 5 maja 2014, 10:35 · DyskusjaPolecają
1
Tello to taki Aaron Lennon, tylko nieco wolniejszy. Jedyne co jest w stanie zaoferować, to szybkość. Ani on, ani Cuenca nie mają potencjału na grę w w pierwszej drużynie i aż dziwne jest, że tyle lat już tu są (no ale w końcu boski Zubi...). A teraz jeszcze pyskowanie trenerowi - panie Tello, pan chcesz do Liverpoolu, a skończysz w Getafe. Zobaczycie za 5 lat.
-
- Tomo1989 Polecają
3
Nie dziwi mnie postawa Tello. Nawet gdy drużynie nie idzie, gdy gwiazdy są pod formą Tello czy Cuenca nie dostają szans. Trener woli postawić na skrzydle na Iniestę, bądź Cesca jako "9". Ludzie, to przecież jest nieporozumienie! Fakt, sam zawodnik nie gra rewelacyjnie, ale po prostu brakuje mu rytmu meczowego. Podobnie było z Bartrą, gdy grał raz na jakiś czas. Jeśli Tello jest za słaby to powinien odejść już dawno, a na jego miejsce powinien zostać sprowadzony skrzydłowy na miarę klubu. Kto jest za to odpowiedzialny...
-
- Mazi 5 maja 2014, 09:42 · Dyskusja
0
TATA na początku sezonu:
Ilość piłkarzy w kadrze
„Jest ich mniej niż w Newell's, biorąc pod uwagę liczbę rozgrywek, w których klub bierze udział. Wszyscy będą mieli szansę stać się ważnymi postaciami".
Tello - 829 minut (dla porównania Pedro, który gra padake - 3186 minut)
Sergi Roberto - 938 minut
Montoya - 1584 minut (większość pod nieobecność Alvesa, w tym roku zagrał łącznie 432 minuty - ostatni mecz z Granadą 12 kwietnia, przedostatni z Sociedad 22 lutego)
Bartra - przypomnę, że gdy Pique i Mascherano nie byli kontuzjowani (nawet jeśli grali gówno) - Bartra siedział na ławce
I m.in. za takie postępowanie z zawodnikami powinien zostać wyrzucony na zbity pysk. Jeśli Tata zostanie na kolejny sezon jestem pewny, że zarówno Tello, jak i Montoya odejdą z Barcy.
-
-
Konto usuniętepowiedział to co myśli i chwała mu za to ale to jest prawda Martino daje za mało grać młodym piłkarzom racja ! ja bym wogóle nie wchodził na boisko2min. I jak tak ma być to lepiej Tello sprzedać do porto póki chcą go. VeB !
-
- kapitanbomba 5 maja 2014, 09:31 · DyskusjaPolecają
1
HAHA WIELKI GWIZDOR TELLO DREWNO NA MAKSA NIC NIE OSIAGNAL TQAMN NAWET A WARUNKI CHCE STAWIAC DO ROBOTY NIECH SIE WEZMNIE TO ZOBCZYMY CZY BEDZIE WIDZIAL SZACUNEK
-
- IceMan 5 maja 2014, 09:22 · DyskusjaPolecają
1
I właśnie ten film jest doskonałym podsumowaniem ostatnich wydarzeń. Martino może i jest dobrym trenerem, ale u niego rządzi szatnia. Nawet tak mało znaczący w drużynie Tello mu podskakuje. Młodemu nie dziwię się, że zirytowała go zmiana na parę minut, bo wolałby pewnie nic nie wchodzić, ale Martino widząc taką reakcję zawodnika powinien go opieprzyć i zrezygnować ze zmiany, pokazać, że trener rządzi. A on po prostu odszedł jakby nigdy nic... Polubiłem Tatę, ale facet nie nadaje się do prowadzenia tak wielkiego klubu, jak Barca.


Sortowanie