FC Barcelona - AS Roma 3:0
-
- Tridente2015 7 sierpnia 2015, 08:54 · Dyskusja
0
Pytanie mam, czy wie ktoś może, czy jakaś polska telewizja będzie transmitować mecz Barca - Sevilla w SE?
-
- SinMistico 6 sierpnia 2015, 21:08 · Dyskusja
0
Ludziska przez nawałnice w Małopolsce nie mogłem śledzić wydarzeń z dnia meczu o Puchar Gampera. Sam mecz raczej znajdę ale wie ktoś gdzie mogę znaleźć całą prezentację drużyny przed nowym sezonem ?
-
-
Konto usunięteZinedine Messi? :P ciekawa sytuacja wczoraj wynikła.. no, ale według mnie Leo postąpił słusznie, czasy kiedy musiał to znosić już minęły, już nie jest dzieckiem.
Nieźle, bez zbędnej gadki zwyczajnie eb z bańki :D
-
- DROGBAtheLegend 6 sierpnia 2015, 11:44 · Dyskusja
0
Nasze tridente podzieliło się trypletem:) Leo wziął Ligę Mistrzów, Luis wziął Puchar Hiszpanii, a Neymar wziął Ligę:)
-
- DROGBAtheLegend 6 sierpnia 2015, 11:36 · Dyskusja
0
Chciałbym żeby Termalica zajęła 2 miejsce w Ekstraklasie. Zaraz po Legii. Fajny zwrot akcji:)
-
- DROGBAtheLegend 6 sierpnia 2015, 11:31 · Dyskusja
0
Czy na TVP będzie transmitowana LM w tym sezonie?
-
- DROGBAtheLegend 6 sierpnia 2015, 11:29 · Dyskusja
0
Pedro wchodzi na murawę, dotyka piłki - ASYSTA!
Pedro wchodzi na murawę, dotyka piłki - GOL Z PRZEWROTKI!
#GraciasPedro
-
- FCBWombat 6 sierpnia 2015, 11:27 · Dyskusja
0
http://fangol.pl/view/111413/messi-wyjechal-z-glowki Co to się stanęło :O ?
-
-
Konto usunięteSporting Gijon chce Halilovicia.
-
- xXItsOverXx 6 sierpnia 2015, 11:22 · Dyskusja
0
a tym czasem jak my się cieszymy z trypletu i czekamy na mecz O Superpuchar to Real również się cieszy z swojego trypletu..
www.realmadryt.pl/index.php
-
- ViscaBarca123 6 sierpnia 2015, 11:22 · DyskusjaPolecają
4
Messi został wczoraj zmieniony pierwszy raz od października 2014 roku.
-
- DROGBAtheLegend 6 sierpnia 2015, 11:20 · DyskusjaPolecają
4
Manchester City chce wyłożyć 70 mln za Kevina De Bruyne. [The Telegraph]
-
-
Konto usunięteSchalke podobno chce ściągnąć Kubę Błaszczykowskiego, prawdę mówiąc ten transfer mógłby dać mu dużo minut w nowym sezonie, a to ważne bo Polska musi awansować na Euro i we Francji trzeba grać o wyjście z grupy ale z drugiej strony nie chciałbym by Polak przeszedł to największego rywala BVB.
W końcu to Schalke jest największym rywalem BVB (potem Bayern).
-
- pedroroddrriguues 6 sierpnia 2015, 11:18 · Dyskusja
0
Gdzie będzie transmitowana liga mistrzów w tym sezonie?Tvp?Polsat?
-
-
Konto usunięteNa miejscu Messiego to bym nie fikał do obrońców 190 cm. Aż mi się przypomniał pewien polski kopacz, syn Romana.
-
-
Konto usunięteOficjalnie: Obydwa mecze Superpucharu Hiszpanii będą transmitowane w TVP 1 :)
-
- victor 6 sierpnia 2015, 11:09 · DyskusjaPolecają
2
Off top -http://www.meczyki.pl/wspomnienia_hajty_z_kaiserslautern_%5Bparodia%5D,49122,filmik.html
Jeżeli ktoś nie widział, to warto obejrzeć i się troszkę pośmiać :)


Sortowanie