FC Barcelona - Betis 3:1
5 kwietnia 2014, 17:31
- Przejdź do artykułuWygrana 3:1 bez zachwytu
Sobotni mecz na Camp Nou z pewnością zaskoczył wielu fanów Barcelony, którzy spodziewali się pełnej dominacji swojej drużyny. W pierwszej połowie w grze gospodarzy zabrakło jednak kreatywności i wykończenia akcji. Druga połowa z kolei obnażyla braki w obronie, a Betis pokazał, że mimo ostatniego miejsca w tabeli jest w stanie nastraszyć wielką Barcelonę.
Czytaj więcej-
- Bartek011b 7 kwietnia 2014, 11:41 · Dyskusja
0
No ja jestem za, żeby się trochę oszczędzali w meczach słabszymi, ale wszystko ładnie, pięknie jak wygrywają. Ważne, że w ważnych meczach grają na 100%.
-
- ♥♥♥1899Blaugrana♥♥♥ 7 kwietnia 2014, 10:02 · Dyskusja
0
Po dwóch słabych meczach Barcelony z Espanyolem i Betisem teraz przyszedł czas na dobry mecz i wreszcie wygraną nad Atletico.
-
- darek92 7 kwietnia 2014, 08:45 · Dyskusja
0
Jest szansa, że na finał CdR wykuruje się Pique:
http://www.sport.es/es/noticias/barca/pique-esta-descartado-para-copa-3243350
-
- kutasaki 7 kwietnia 2014, 08:12 · Dyskusja
0
W środę mecz-piekło. Jesli nie odeprzemy ataku am na poczatku bedzie niekolorowo. Am nie pójdzie na wymiane ciosów, ale na początku nas zmiazdza. Jesli nie stracimy gola i daj boze, trafimy do przerwy - 1\2 bedzie dla barcy, ale z kazda minuta po przerwie coraz wiecej miejsca dla costy i kontrataku, wiec do 70 min musi byc gol.
-
- Fizzy Womack
0
Taa.. jasne będzie hajs.. dobre sobie.. Niby "H.s.z" ale będzie odłożone na transfery i za te niby dwa lata..przewidujemy rodzine, rozmienimy ją na groszę.. Niby bez scen ale nie ma opcji żeby hajs z transferów szedł na stadion, nie ma takiej opcji.. skoro robią referrndum to już na 100% H.S.Z... No ale jak by wziął pod uwagę ostatnie nie jasności które powstają w klubie to wszystko jest mozliwe.. bez kitu ciężko mieć nawet jakieś nadzieję, że te sankcje nie wejdą w zycie... No naprawdę..klub dużo traci na tych domniemanych przekrętach.. Przez tą Fife mamy strasznie zsżarganą opinię wśród przede wszystkim; kibicow.. no bo nie dość jak do tego dojdzie,że nie będzie takich sprzedaży koszulek czy innych przykrych sytuacji to przecież te sankcje transferowe to jest jakiś totalny absurd imo... Przynajmniej żeby Bramkarz jakiś przyszedł i ten młody Chorwat to i tak w zupełności wystarczy, wiadomo wielu z was powie że przecież Stoper!!! Albo nawet dwóch.. Powiem wam coś na ten temat Imo.. To Bartra ogarnie w tym miesiącu i zagra mega do dobrze, nie tak jak to.miało miejsce sobie z Beti sem.. tylko tak jak w Lm z Atletico i poprosimy o powtórkę takiego właśnie wstępu Marca na Vicente Calderon czy jak to sie tam zwie.. chodzi mi o to, że Bartra ogarnie pod nieobecność Pique i tym samym zapali się zielona lampka w głowie Taty Martino i, że zaufa Marcowi i da mu szansę powoli tak naprawdę grać ns najwyższym poziomie.. Jeśli Barca nie będzie mogła kupić nikogo.. to staje się to logicznę.. że będzie grał Bartra.. No i już na sam koniec moje ulubione zakończenie tej historii to takie gdzie; Fifa nakłada sankcję transferowe na klub a tym samym klub odpowiada, że nie musi"my" nikogo sciagać, kupować, za grube miliony
stoperów, tylko odpowiedź brzmi: La Masia, czyli Marc i ewentualnie Baniak na ławce zamiast Puyola¡¡ Piękna perspektywa nie prawdaż¿¡ ^^
-
- Jooe 7 kwietnia 2014, 01:57 · DyskusjaPolecają
2
http://www.thetimes.co.uk/tto/sport/football/article4055969.ece
-
- skyline94p 6 kwietnia 2014, 22:59 · DyskusjaPolecają
1
BREAKING: GREAT NEWS for Barca fans: Despite their transfer ban they WILL be able to sign the most important player they need!!
http://lockerdome.com/footballfunnys/6170046938490177/6507036783417617
-
-
Konto usunięte
-
-
Konto usunięteA Deportivo jest na najlepszej drodze do powrotu do La Liga. Mają już 6 punktów przewagi nad trzecim Recreativo Heulvą (pierwsze dwa miejsca dają bezpośredni awans, kolejne 4 dają udział w barażach).
Ciekawostka - Deportivo jest liderem Segunda Division mimo strzelenia zaledwie 36 bramek w 33 meczach.
-
-
Konto usunięteNie wiem czy już ktoś wspominał, ale do Ronaldinho w Atletico Mineiro dołączył Anelka ;)
-
- leomessi00000 6 kwietnia 2014, 21:07 · Dyskusja
0
Jak myslicie, za rok suarez w Realu jesliby (nie wiem jak) the reds nie w lidze mistrzow?
-
- El Guaje 7 6 kwietnia 2014, 20:47 · DyskusjaPolecają
3
Z Granadą trzeba będzie zagrać na poważnie, bo tam będzie stał autobus w polu karnym, oni zawsze sprawiali nam kłopoty :)
-
-
Konto usunięteCzy jest już ustalony dzień i godzina w którym Barca zagra z Granadą ?: P

Sortowanie