FC Barcelona - CP Vic (4-3)
4 maja 2015, 10:00
- Przejdź do artykułuBarcelona mistrzem Europy w hokeju!
Po zdobyciu mistrzostwa Hiszpanii i pokonaniu w Final Four Ligi Mistrzów kolejno Breganze (5:1) oraz katalońskiej drużyny Vic (4:3) hokeiści Barçy zdobyli swój drugi z rzędu i 21. Puchar Europy. Blaugrana zrewanżowała się tym samym Vic za przegraną w finale Pucharu Króla.
Czytaj więcej-
- DanielvsBarca 4 maja 2015, 17:47 · Dyskusja
0
a co to jest hokej ? :D
-
-
Konto usunięteZ tego co zauważyłem na filmiku gra sie 5na 5(tzn.4+bramkarz).A wie ktos moze jak to wyglada czasowo-tzn.czy gra sie połówki ,tercje,kwarty i jak to sie ma jeśli chodzi o minuty poszczególnych czesći gry?W necie znalazłem tylko informacje o hokeju na rolkach ,ale na mój chłopski rozum to chyba odrębne dyscypliny ,bo rolki trochę różnią się od wrotek....
-
- FabregasOnlyInMyHeart 4 maja 2015, 11:36 · Dyskusja
0
Licze ze pilkarze reczni rowniez dolacza do hokeistow :) Mimo iz nie interesuje sie hokejem gratulacje panowie :)
-
-
Konto usunięteGratulacje,oby piłkarze ręczni i przede wszystkim nożni poszli w ich ślady.
-
- NGRonnie10 4 maja 2015, 10:23 · DyskusjaPolecają
1
Jakby wszystkie sekcje wygrały byłoby cudownie i wielka FETA razem! ;)
W całej Hiszpanii byłoby BLAUGRANA!! ;) Biali by zbledli ;)
-
- Zagorzały Fan F.C.B 4 maja 2015, 10:12 · DyskusjaPolecają
7
Cóż za miła wiadomość. Teraz czas na sekcje piłki nożnej oraz ręcznej. To coś więcej niż klub a takimi sukcesami tylko to potwierdzamy!
VEB!!!

Sortowanie