FC Barcelona - Málaga 0:1 (21.02.2015)
21 lutego 2015, 15:04
- Przejdź do artykułuMálaga ponownie zatrzymała Barcelonę
Barcelona niespodziewanie przegrała na Camp Nou z Málagą 0:1 w meczu 24. kolejki La Liga. Jedynego gola spotkania strzelił w 8. minucie Juanmi, który wykorzystał fatalny błąd Daniego Alvesa i niezdecydowanie Claudio Bravo.
Czytaj więcej-
- p3rshing 22 lutego 2015, 16:02 · Dyskusja
0
Według mnie w tym meczu Malaga zagrała imponująco, zostawiła serce na boisku. Od początku wywierała na nas wysoki pressing, aż w końcu popełniliśmy błąd i objęła prowadzenie. Po golu nie naciskali na nas tak bardzo, ale za to inteligentnie się bronili, płynnie zmieniali ustawienie, ich formacje idealnie się uzupełniały. Zagrali na bardzo wysokim poziomie.
Każda seria kiedyś się kończy, lepiej że Malaga ją przerwała aniżeli miałoby to zrobić City..
-
- Neymarsros 22 lutego 2015, 14:34 · DyskusjaPolecają
2
'' Jaki Real teraz słaby / jaki kryzys / Barcelona najlepszy okres w tym sezonie... ''. A prawda jest taka, że Barca nadal jest na drugim miejscu w lidze i być może już dzisiaj będzie traciła 4 pkt do lidera :D To nie chce wiedzieć co będzie gdy Real będzie znów miał najlepszy okres w sezonie...
-
-
Konto usunięteDeulofeu zaliczył asystę i Sevilla wyrównuje.
Patrząc na nich to chyba wyżej niż 5 miejsce nie osiągną a więc muszą wygrać LE bo chce ich w LM.
-
- Lobo10
0
R.Sociedad prowadzi z Sevilla 1-0. Pogromca wielkich! z Realem - wygrana z Barca - wygrana z Atletico - wygrana Teraz prowadzenie z Sevilla.ops już remis :D
-
- gracies Pep Polecają
6
Ja mam dobry nastrój przed meczem z City.Malaga miała w tym meczu dużo szczęścia.Widać było też,że to nie był dzień naszych piłkarzy.Ale zapomnijmy już o tym.Real jeszcze nie raz straci punkty i to może w najmniej oczekiwanym momencie.W zeszłym sezonie przed El Clasico też mieliśmy słabą sytuację.Wygraliśmy ten mecz.Zobaczcie na wyniki Realu z końca poprzedniego sezonu w lidze:
Real - Valencia 2 : 2
Valladolid - Real 1 : 1
Celta - Real 2 : 0
Real - Espanyol 3 : 1
Powiedziałby wtedy ktoś z was,że ten Real który rozgromił Bayern straci punkty z takimi zespołami jak Celta czy Valladolid.No właśnie jeszcze nic straconego.W lidze pozostało jeszcze kilkanaście meczów do rozegrania.
Visca el Barça!
-
- Damian11 22 lutego 2015, 12:43 · Dyskusja
0
Żółte kartki piłkarzy Barcy w tym sezonie La Liga:(Po 24 kolejkach):
Dani Alves-5(pauza z Levante)
Gerard Pique-5(pauza z Granadą)
Jordi Alba-4
Neymar-4
Javier Mascherano-3
Mathieu-3
Sergio Busquets-2
Rafinha-2
Iniesta-2
Pedro-2
Messi-2
Bartra-1
Douglas-1
Xavi-1
Suarez-1
@Damian11
-
- LioNey99 22 lutego 2015, 12:36 · DyskusjaPolecają
9
Takie mecze jak te tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że sporo użytkowników z tej strony po prostu nie umie kibicować.
Gdy wygrywamy - chwalimy zawodników, doceniamy ich pracę, a gdy przytrafi się nam remis/porażka to mamy bluzgać i szukać winnych? Nie, mamy ich wspierać.
Zaskakujące jest to jak szybko i diametralnie może się tu zmienić opinia w tak krótkim odstępie czasowym.
Prawda jest taka, że jeszcze cała "wielka trójka" zgubi punkty, my na pewno też - jest dopiero luty.
Teraz tak na prawdę wchodzimy w najważniejszy etap sezonu, a, że Malaga nas sprowadziła "na Ziemię" to dobrze, że teraz, a nie w ostatnich kolejkach.
Powątpiewam w ludzi, gdyż widziałem już dzisiaj komentarz w stylu, że "ten sezon jest już przegrany, mówiłem o tym dwa miesiące temu", tradycyjnie oberwało się Enrique, który do boju wystawił najsilniejszy skład, ale nikt nie chce zrozumieć, że Malaga po prostu perfekcyjnie się broniła.
-
- TestimoBarcaFCB 22 lutego 2015, 12:31 · DyskusjaPolecają
1
Oficjalnie: Luis Enrique powołał wszystkich dostępnych piłkarzy na mecz z Manchesterem City. Barcelona do Anglii uda się jutro.
-
-
Konto usunięteSociedad prowadzi z Sevilla. Krychowiak pauzuje za czerwoną.
-
- jedrek7000 22 lutego 2015, 12:27 · DyskusjaPolecają
3
O Legi: Ferguson: dajcie mi Zinedina Zidana i 10 kawałków drewna a wygram ligę mistrzów. Dajcie mi Michała Żyrę i 10 kawałków drewna a oddam wam 11 kawałków drewna :D
-
- FcBarcelonaMessiforever 22 lutego 2015, 12:24 · Dyskusja
0
Zapraszam do oglądania.Jest to film o Messim.Zapraszam.
-
- jedrek7000 22 lutego 2015, 12:20 · DyskusjaPolecają
3
Trochę na poprawę humoru
http://www.fcgol.pl/17535/ronaldo_i_jego_rzuty_karne.html

Sortowanie