FC Barcelona - Sevilla CF 5:1
22 listopada 2014, 19:14
- Przejdź do artykułuBarcelona gromi Sevillę, legenda Messiego trwa!
Dzisiejszego wieczora na Camp Nou pojawił się transparent z napisem „La Llegenda Continua” - „Legenda trwa”. Niewiele zdań mogłoby lepiej pasować. W 12. kolejce La Liga Barcelona pokonała Sevillę 5:1, trzy bramki dla Barçy zdobył Leo Messi. Tym samym Argentyńczyk wyrównał rekord legendarnego Telmo Zarry i został najskuteczniejszym strzelcem w historii Primera División. Pozostałe trafienia zaliczyli Neymar oraz Rakitić.
Czytaj więcej-
- RmxMessi10 24 listopada 2014, 13:23 · Dyskusja
0
W końcu Barca zagrała jak należy pomimo straty bramki samobójczej grali jak za dawnych lat gromiąc zespół z niższym poziomem dokładnie tak jak kiedyś pogrom i czasami strzelały nam zespoły 1 może 2 bramki ale ogólnie był pogrom. Poruszając temat Leo nic dodać nic ująć zamknął usta krytykom...
-
- KingLeonidas 24 listopada 2014, 07:55 · DyskusjaPolecają
1
Bóg jest tylko jeden, a imię jego Lionel ;)
A tak z innej beczki - trzymajmy kciuki za Xaviego. Im dłużej będzie w dobrej dyspozycji, tym lepiej dla Barcelony.
-
- PSK_FANATYK 23 listopada 2014, 20:04 · DyskusjaPolecają
3
a teraz kilka nie skromnych moich słów do większości zalewających ten serwis młodych kibiców Barcelony i do dzieci neostrady - Wasz wiek to połowa a może i już niestety 1/3 mojego wieku ale w porównaniu do Was przeszedł mi okres młodzieńczego bezmyślnego kibicowania oglądam mecze już troche spokojniej obiektywniej niż kiedyś i z powodu pracy co raz rzadziej bywam na tej stronie ale Proszę o jedno:
spójrzcie na mój komentarz który zamieściłem pod artykułem który mniej więcej brzmiał "przed meczem Barcelona - Sevilla"
wyraziłem tam swoje odczucia, przeczucia i pragnienie najlepszego wyniku dla Barcelony i ująłem tam hatrick Messiego, gola Neymara i wynik 5:1 dla Barcelony pomyliłem się tylko, iż 5 trafienie dołoży Suarez a nie Rakitic - przed rozpoczęciem meczu w pubie w którym
lubie oglądać mecze podałem także ten wynik 5:1 i hatrick Messiego oczywiście zostałem wyśmiany na stronie fcbarca.com oczywiście także odpowiedzi w komentarzach były drwiące -
a teraz już po meczu ja triumfuje a wszystkim jest głupio i tak jest fajnie cicho....
-
- Krystiankkk 23 listopada 2014, 17:55 · Dyskusja
0
Po obejrzeniu wszystkich bramek można zauważyć, że około 60 % z nich to "dołożenie nogi do pustaka" wynikające ze stylu gry barcy. Zaledwie 32 bramki spoza pola karnego. Do tego około 30 karnych ( a ponoć penaldo gra w madrycie). Rzuty wolne do zliczenia na palcach 2 rąk. Do tego bramka rączką..także zachwyty zachwytami..ale przez tyle lat gry Ronaldo miałby ponad 300 trafień...3..2...1 hejty czas zacząć
-
-
Konto usunięteWiem że jesteście w dobrych humorach bo Messi i 5-1 ale to jest mało istotne. Od jakiegoś czasu się tu nie udzielam bo zostałem raniony dwa razy nożem. Raz w plecy od PSG i drugi raz prosto w serce od Realu. To była weryfikacja którą oblaliśmy i żadne 5-1 z Sevilla tego nie zmieni. Jeżeli trafi się przeciwnik który ma dobry atak to nasi obrońcy robią kupę. Niestety wszystkie moje złe wypowiedzi o transferach się sprawdziły. Jak ma się problem w obronie i sprowadza się Douglasa, Mathieu i Vermalena to znaczy to tylko tyle że zarząd jest do wyjeepania i nic więcej. A jak jeszcze na dodatek ma się słaby środek pola no bo Xavi to już jest na ostatniej prostej i Iniesta tez się tam zbliża to trzeba szukać wzmocnień , młodych perspektywicznych piłkarzy a my przed banem transferowym ściągamy do środka tylko Rakitica- to już jest po prostu harakiri . To że jesteśmy na drugim miejscu w tabeli to jest zasługa tylko Messiego i Neymara. I to co się zmieniło w naszej grze tak naprawdę to dobra współpraca między nimi. Neymar zaczął wreszcie grac tak jak powinien grać ktoś za 100mln.
-
-
Konto usunięteMina Leo
http://static.fangol.pl/content/8/1/1/811cc727fc8952d201e5063071c17ea5-554.jpg
-
- JEZOZWIERZ 23 listopada 2014, 15:38 · Dyskusja
0
Xavi który miał być tylko zmiennikiem . Jest naszym obecnie najlepszym pomocnikiem .
-
- PiotrNazwisko 23 listopada 2014, 15:36 · DyskusjaPolecają
3
Skrót meczu z PL komentarzem, zapraszam :)
-
- romek_messi 23 listopada 2014, 15:32 · DyskusjaPolecają
1
Po wczorajszym meczu, widać, że gra z kontry popłaca. Dlatego gdy nie możemy się przebić przez obronę rywala powinniśmy oddać mu piłkę i kontrować, widać, że nasza drużyna to potrafi
-
-
Konto usuniętehttps://www.facebook.com/pages/Zagra%C5%82em-na-Camp-Nou-tyle-minut-co-Vermaelen/1547511522152685?fref=ts
niby zabawna a jakże smutna,tyle czasu i ciągle urazy....

Sortowanie