Getafe - Barcelona 0:2
31 października 2015, 22:21
- Przejdź do artykułuBarça pewnie wygrywa z Getafe
FC Barcelona pokonała Getafe 2:0 w wyjazdowym meczu 10. kolejki La Liga. Bramki zdobyli Luis Suárez i Neymar. Dzięki trzem punktom Barça nie straciła dystansu do Realu Madryt, który dzisiaj również wygrał swój mecz.
Czytaj więcej-
- FreeCatalonia Polecają
1
Widzialem genialny wpis na Twitterze:
"Sergi Roberto to nastepca Alevsa, Xaviego i Busquetsa".
-
- bixmix 1 listopada 2015, 11:26 · DyskusjaPolecają
1
Alba powinien poćwiczyć wykończenie akcji koniecznie bo już nie pierwszy i nie drugi raz kiedy marnuje genialne zagranie kolegów. Wczoraj Ney dorzucił mu wspaniale na nos, wiele razy Leo rzucał mu też dokładne piłki i z tego co pamiętam to zwykle kończy się właśnie strzałem w bramkarza lub ponad bramką. Rozumiem, że jest obrońcą i nie wymagam od niego technicznego rogala w długi róg, ale sam na sam z bramkarzem z 5 metrów powinien wykorzystywać każdy zawodnik.
-
- Korbel 1 listopada 2015, 11:04 · DyskusjaPolecają
6
Obydwa gole padły po szybkich atakach... pierwszy: przejęcie na połowie przeciwnika (obrona nie do końca ustawiona), dwa świetne podania, gol; drugi: właściwie kontra po rzucie rożnym, też dwa podania, piłka w siatce. Prosto i skutecznie. Nadal nie bardzo wychodzi nam radzenie sobie z dobrze ustawioną defensywą (no, przy stanie 2:0 to już była inna bajka, ale "napocząć" temat jednak było ciężko - w pierwszej połowie mało naprawdę dobrych okazji), co niestety może się skończyć tak, że ktoś postawi lepszy autobus i znów będzie bicie głową w mur. Mam nadzieję, że Villareal nie postawi na mocno defensywną taktykę... starcie z Realem też się zapowiada ciekawie, bo "Rafa" coś dziwnie kombinuje z tą defensywą i jeszcze gotów postawić podwójne zasieki, jak kiedyś "Mou".
Alba - mecz w sumie w porządku, aktywność była, błędy też, niewykorzystana setka - jak to u niego... ale przy tej akcji Getafe z początku 12. minuty to naprawdę poważnie dał ciała. Nie można sobie pozwolić na tak słabe krycie w swoim polu karnym, a wyzbierać się później do bloku też nie bardzo mógł. Szczęście, że nie padł z tego gol.
Mathieu wreszcie wrócił na lepsze tory, bardzo spokojny i skoncentrowany. Spoko. Pique też się poprawia, choć szkoda że puścił tę piłę między nogami. Ale ogólnie chyba możemy być już spokojniejsi o defensywę, coraz lepiej to wygląda. Dwa czyste konta z rzędu, jest moc ;)
-
-
Konto usunięteZazdroszczę Realowi młodych graczy, Mayoral to będzie gracz pokroju Raula, są jeszcze Asensio i Cabellos i paru innych przyszłościowych graczy do tego Varane Danilo Carvajal Casemiro Kovacić Jese i Isco za 2-3 lata będą niesamowici.
-
- Qam 1 listopada 2015, 10:14 · DyskusjaPolecają
7
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xla1/v/t1.0-9/12193323_1799850866827104_7123577290388067974_n.jpg?oh=2a319168403cf9d66f418a645198229d&oe=56C53D05
Wnioski wyciągajcie sami :)
-
- Kacper_Barca 1 listopada 2015, 10:10 · DyskusjaPolecają
8
Jakby mi ktoś powiedział, że formowanie składu będzie się zaczynać od Roberto to bym chyba zabił śmiechem.
-
- AzulgranA1899 1 listopada 2015, 09:55 · DyskusjaPolecają
9
Po wczorajszym meczu w głowie mam tylko 3 nazwiska, które według mnie zagrały wybornie. 1 - Sergi Roberto. Nie wiem co się z nim stało, ale mam nadzieję że tak będzie grał cały czas. Wtedy te 100 mln na jakiegoś Pogbę nie będzie konieczne. 2- Neymar. Chłopak naprawdę pokazuje, że może być liderem Barcy. Ilość napędzanych przez niego akcji i wykreowanych sytuacji jest ogromna. Ciągle pod grą, jest wszędzie na boisku. 3 - Sergio Busquets. W skrócie - geniusz. Uwielbiam patrzeć na jego grę. Jest wybitnie inteligentny, gra z niesamowitym spokojem, kulturą boiskową. Barca ma rzucane kłody pod nogi, przynajmniej raz w tygodniu dostaje solidny cios w twarz. Czasem zdarza się upaść. Ale jak na najlepszy klub świata przystało oni idą dalej. Byle do stycznia. Visca el Barca !
-
-
Konto usunięteNigdy nie sądziłem, że tak bardzo będę się cieszył z powrotu Sergi Roberto po kontuzji do gry !! :) Zawodnik jesieni czy to gra na prawej obronie, czy w pomocy. Oczywiście zaraz Suareza i Neymara !! :)
-
- barcelonaLM 1 listopada 2015, 09:46 · DyskusjaPolecają
9
Jednak Barca potrafi grac bez Messi'ego, w takiej sytuacji widać ze to Neymar jest liderem choć Suarez nie odstaje.
-
- Zagorzały Fan F.C.B 1 listopada 2015, 08:49 · DyskusjaPolecają
3
Zwycięstwo po stabilnym i w pełni kontrolowanym meczu. Największym pozytywem wczorajszego spotkania była bez wątpienia trójka naszych graczy: Suarez, Neymar i oczywiście Roberto. Tak bardzo się cieszę, że nasz zespół potrafi grać bez Messiego i to z bardzo pozytywnym skutkiem. To jak wczoraj prowadził naszą grę Neymar daję naprawdę spore nadzieje na przyszłość. Ten chłopak ma ogromny talent i z pewnością może w przyszłości stać się liderem numerem jeden naszej drużyny. Spokój jaki zaprezentował przy zdobyciu braki Luis to po prostu majstersztyk. tak zachowują się rasowi napastnicy. Jeśli chodzi o Roberto to zaskoczył mnie najbardziej. Chłopak przed urazem doskonale odnalazł się na obcej dla siebie pozycji czyli prawej obronie. Gdy doznał urazu obawiałem się, że zatraci swoją formę i możemy mieć problem ,ale nic z tych rzeczy. Roberto rozegrał bardzo dobre zawody w pomocy stwarzając sporo groźnych akcji w tym dwa razy świetnie asystując. Czego chcieć więcej. Nasz zespół powoli wraca do normy (zawodnicy wracający po kontuzjach), także wszystko zmierza w dobrym kierunku. Na pewno sobie poradzimy do końca roku a od stycznia kadra się poszerzy osobami Vidala i Turana, także jest na co czekać.
VEB!!!
-
-
Konto usunięteJak czytan tą pseudo krytykę na Alvesa to zazstanawiam się czy niektórzy oglądają w ogóle mecze.
-
- qbuteq 1 listopada 2015, 08:09 · DyskusjaPolecają
3
Ciekawi mnie czy Lucho postawi na Roberto w Klasyku. Należy się mu się to jak chłopu ziemia, tak samo jak przyklejenie Rakiticia do ławki. Co do Chorwata, mam nadzieję że Barca się go pozbędzie w lecie, a w styczniu to Arda będzie miał miejsce w składzie zamiast "megacracka" z Chorwacji

Sortowanie