Hiszpania - Haiti 2:1
9 czerwca 2013, 00:40
- Przejdź do artykułuHiszpania pokonała Haiti 2:1, gol Cesca
Reprezentacja Hiszpanii nie miała żadnego problemu w odniesieniu zwycięstwa nad Haiti w pierwszym meczu towarzyskim przed Pucharem Konfederacji. Zawodnicy Vicente del Bosque znacznie przeważali nad piłkarzami z Antyli i dominowali przez całe dziewięćdziesiąt minut. Autorami bramek dla La Roja są Santi Cazorla oraz Cesc Fàbregas, pomocnik Barçy.
Czytaj więcej-
- Kamil190399 10 czerwca 2013, 18:14 · Dyskusja
0
Słabo to tak jakby z Polską 2:1 Wygrali ;d
-
-
Konto usunięteTakim składem tylko 2-1? Del Busqe widać, że nie chce nic nowego wprowadzać bo boi się, że coś zepsuje. ale nie widzi, że jednak jest źle.
-
- Piotr,1985 9 czerwca 2013, 23:23 · Dyskusja
0
Willian musi grać on moim zdaniem by rządził i dzielił razem z Oscarem w środku pola bo tak to dupa blada będzie.
-
-
Konto usuniętePolska 2 - 3 Brazylia w siate
-
- FabregasOnlyInMyHeart 9 czerwca 2013, 23:16 · Dyskusja
0
Fabregas jak nikt inny zasługuje by grac w pierwszej jedenastce Barcelony.
-
- MessiFcB10 9 czerwca 2013, 23:13 · Dyskusja
0
Neymar w meczu przeciwko Francji zaliczył ładną asystę.
-
-
Konto usunięteBrakuje tylko Ronaldinho...
-
- Miki_Messi2001 9 czerwca 2013, 23:04 · Dyskusja
0
Brazylia wygrala ale wynik nie oddaje w pelni obrazu gry. To byl slaby mecz Brazylii. Nie mają stylu. Idą po prrostu do przodu z myślą ze cos sie uda skleić. Bazują na akcjach solowych. Nie mają srodka pola przez co jest chaos. Francja kompletnie odpuscila pressing wiec Brasila sie panoszyla w 10 na polowie rywala. Brazylia zostanie skarcona przez druzyne silnie ustawioną taktycznie. Taka beztroska gra bez planu nie zadziala na mundialu.
-
- 9 czerwca 2013, 23:04 · Dyskusja
0
Brazylia 2 część meczu zagrała dużo lepiej. Ogólnie lepszy mecz niż z Anglią. Jak podkręcą tempo to będzie nieźle. : )
-
-
Konto usunięteMy tu sobie gadu gadu, a o środkowym obrońcy ani słychu... Narazie wiemy że musimy kupić środkowego obrońce nic więcej, a kogo ? skąd ? za ile ? Tego nie wiemy, wkońcu wyjdzie że kupimy jakiegoś przeciętniaka na ławke ;/
-
- Piotr,1985 9 czerwca 2013, 23:00 · Dyskusja
0
Zaraz pewnie Miki włączy fife i przeanalizuje Nam mecz Brazylia vs Francja:)

Sortowanie