Hołd dla Johana Cruyffa
-
- SuarezFCB 4 kwietnia 2016, 15:08 · Dyskusja
0
Widze, że pojawiają sie dogłębne analizy meczu z Realem. Powiem krótko mecz przypominał mi ten zeszłoroczny z Monachium. Wtedy nasi tez trochę zlekceważyli/ odpuścili, przegrali i zaczął się lament, że nic nie wygramy. O tym jaką formę na końcówkę sezonu mają nasi przekonamy się juz jutro.
-
- Al FCB
0
5) Real gryzl trawe, zwlaszcza wtedy kiedy trzeba tego bylo, zas gracze Barcy chyba tylko do 55 minuty, ale to raczej nadgryzali, a tak ogolnie to chcieli latwo wygrac ten klasyk, bo w koncu Real taki slaby a my tacy mocni (?). Sedziowie katastrofa, ale to norma, kilka katastrofalnych pomylek ale na szczescie (chyba?) nie wplynelo to na wynik meczu.
6) a moglo byc tak pieknie... wystarczylo trzymac mocno wynik po golu na 1:0 Pique i np. wygrac 1:0 po bramce Pique, albo chociaz zremisowac... ;) przeciez kibice Realu by tego nie przezyli :P
7) ale ogolnie na szczescie nic wielkiego sie nie wydarzylo... liga ciagle jest na wyciagniecie reki dla nas, teraz przyjezdza jutro do nas kolejny gosc z Madrytu i trzeba odpowiednio zareagowac, zeby nie mowiono ze Barca opadla na koniec sezonu bo zostalo 4 faworytow do wygrania LM - Barca, Bayern, Real i PSG - prawdopodobnie polfinalistow ;p po sobotnim El Clasico sezon jest jeszcze ciekawszy ;)
-
- Al FCB 4 kwietnia 2016, 10:48 · Dyskusja
0
minelo troche czasu od soboty (mamy poniedzialek rano) wiec krotkie spostrzezenia:
1) za duza pewnosc siebie i brak pokory troche widac bylo u pilkarzy i kibicow (bardziej tych z polski bo hiszpanskich nie znam;p)
2) krotka bajka na dobranoc ? dalej sie smiejecie z tego tekstu umieszczonego w piatek wieczorem przed sobotnim klasykiem ? bo ja od poczatku bylem zniesmaczony, moze i bylo to lekkie zabawne ale przed El Clasico zamieszcza sie tekst na temat zblizajacego sie meczu opisujacego sytuacje w sezonie, tabeli i obu druzynach a nie zamieszcza sie bajeczke osmieszajaca lekko druzyne rywala i trzyma sie ja na glownej stronie az do sobotniego wieczoru. Brawo dla adminow !! pokora godna podziwu ;)
3) fantastyczna oprawa na Camp Nou dla Cruyffa i filmik na jego czesc, ktory nawet tych przed TV wywolywal wzruszenie, co dopiero tych kibicow we lzach na Camp Nou... stadion i kibice jak zwykle zdali egzamin...;).... szkoda ze nie pilkarze.... poczuli sie chyba tak pewni siebie, ze nie zagrali na maxa w tym meczu, wiem ze brak swiezosci, nie najwyzsza aktualnie forma, ale to nie byla w pelni normalna Barca, mam na mysli druga polowe i to jak grali po golu na 1:0... oddali pilke Realowi i zero pomyslu na gre.
4) za duza pewnosc siebie pilkarzy i kalkulacja pilkarzy przed meczem LM z Atletico, myslac ze pokona sie Real najmniejszym okladem sil, podczas gdy Real zbesztany przez wlasnych kibicow, media i swiatowa opinie publiczna wyszedl na CN jakby gral wyjazdowy polfinal LM... ale przede wszystkim jakby gral klasyk ;)
ostatnie 20 minut, jesli nie pol godziny, pozostaje duzy niedosyt i niesmak - powinni te 1:0 przytrzymac do konca a nie dac sobie odebrac, zeby jasne, remis by wystarczyl, to bylby nawet dobry wynik na ten rewanzowy klasyk, ale pilkarze po golu Benzemy na 1:1 zaczeli grac najgorzej w calym meczu.
-
- Zagorzały Fan F.C.B 4 kwietnia 2016, 09:34 · DyskusjaPolecają
2
Słowa uznania dla organizatorów. Pięknie się to prezentowało a tych baranów którzy buczeli i gwizdali powinni się wynieść ze stadionu w kaftanach. Zero szacunku. Wstyd!
-
- LosBlankos 3 kwietnia 2016, 23:33 · DyskusjaPolecają
9
Szkoda tylko tych okrzyków małych ludzi podczas.minuty ciszy. Rozumiem niechęć, ale nie może ona przesłaniać podziwu. Jeśli tak się dzieje, to tacy ludzie mają serio smutne życie.
-
- Filipowski 3 kwietnia 2016, 23:04 · DyskusjaPolecają
2
Nie tylko Camp Nou pięknie uczciło pamięć Johana Cruyffa, Ajax Amsterdam również pięknie to zrobił.
-
- milker 3 kwietnia 2016, 22:48
0
-
- rafcio1616 3 kwietnia 2016, 22:23Polecają
1
-
- rafcio1616 3 kwietnia 2016, 22:17 · Dyskusja
0
Dlaczego przegraliśmy moim zdaniem:
1-Zły skład za dużo karłów,ostatnio to przeszło,wczoraj to już wykorzystali,za mało centymetrów nasz skład ma i 3 gole(1 nie uznany) wpakowane bo zabrakło kilku centymetrów dla naszych piłkarzy
2-Za dużo klepania za mało działania,na siłę wchodzimy z piłką do bramki,Real już sobie nie pozwalał wejść,zagrali defensywnie i nie dało się wejść z piłką do bramki trzeba było próbować częściej strzelać chodź z 15 czy 20 metra a nie z 2 czy 5 metrów wchodząc do bramki.
3-Brak ubezpieczania obrony,wykończyli nas kontrataki,a tego można było się spodziewać,jak pół roku temu zagrali ofensywnie to dostali 4-0 więc chyba nikt nie liczył na to że ten sam błąd powtórzą
4-Za mało gry skrzydłami a za dużo środkiem.
5-Jak po pierwszej połowie nie szło klepanie i wchodzenie do bramki,to w drugiej połowie trzeba było oddać piłkę Realowi który i tak w ataku pozycyjnym nie jest dobry,a samemu atakować z kontr a byli do tego piłkarze jak potrafimy to robić.
Takich tam kilka błędów okiem zwykłego kibica.
-
- rafcio1616 3 kwietnia 2016, 22:12
0
-
- bosman1992 3 kwietnia 2016, 21:56 · Dyskusja
0
Najsmieszniejsze jest to ze barca stracila te dwa gole praktycznie w taki sam sposób ,dośrodkowanie- wyskakujący obrońca żeby wybić pilke główką którą nie sięga:D powinni to przecwiczyc
-
- MrDan 3 kwietnia 2016, 21:52 · Dyskusja
0
I o tym powinniśmy mówić piękna sprawa ! Wiadomo chciało by się zwycięstwa dla Niego ale sie nie udało. To tylko jeden ( JEDEN !) przegrany mecz w ostatnich 40 ! Ludzie graliśmy z Realem ! Z REALEM MADRYT ktoś pozapominał już jaki to klub ? Przegrać z Nimi 2-1 to wstyd ? Ja tak tego nie widzę , widziałem drużyne która coś chciała ale nie mogła .. zmęcznie ? pewnie właśnie to , było to widać najbardziej po Leo i Luisie którzy zagrali w reprezencacji po 2mecze pełne mecze. Teraz nie pozostaje nic jak wygrać we wtorek i pisać nową historię ! Dalej Barcelono !
-
- Remi70 3 kwietnia 2016, 21:01 · Dyskusja
0
Pomyślałem sobie po wczorajszej porażce, że Johan zmarł mając jednak w pamięci ostatnie 4:0 na Bernabeu.
Jasne, że szkoda wczorajszego wyniku, ale rownież widzę pozytywy takiej porażki. Może ktoś zrozumie, że autobus ma potężny silnik diesla, a duży moment obrotowy też może zrobić krzywdę.
Real zagrał słabo, ale szcześliwie i zachowaniem dyscypliny. Zagrali identycznie jak w poprzednich wygranych meczach za Mou i Anclottiego. Zidane to tylko skopiował żywcem. Wcale nie byłbym taki pewien, czy tak łatwo poradzi sobie z Niemcami w środę....
Szkoda, że na taki sposób gry Barca nie miała recepty, ale jestem pewien, że na drugi raz Lucho już nie da się tak okiwać.
-
- Dariochampion10 3 kwietnia 2016, 20:06 · Dyskusja
0
Szkoda tylko, że nie uczciliśmy jego pamięci wynikiem :-(
-
- LulokMichal 3 kwietnia 2016, 19:53 · DyskusjaPolecają
3
Piękny filmik, aż prawie się popłakałem :(
-
-
Konto usuniętePowinni częściej śpiewać hymn a cappella
-
- Mike74 Polecają
25
2 kwietnia 2016 roku, godz. 20:30- piłkarski świat czci pamięć Wielkiego Holendra- Johana Cruyffa.
2 kwietnia 2016 roku, godz. 21:37- katolicki świat czci pamięć zmarłego 11 lat temu Wielkiego Polaka- Papieża Jana Pawła II
Obie te postaci są dla mnie autorytetami piłkarskimi i duchownymi.


Sortowanie