Katalonia - Nigeria 1:1
-
-
Konto usunięteMecz nie był porywający, powiedziałabym nawet że to było jedno z nudniejszych spotkań. Za to piękne było odśpiewanie hymnu Katalonii.
-
- FCBFOREVER 3 stycznia 2013, 14:11 · Dyskusja
0
Jak narazie bez większych sukcesów
-
- juliancarax 3 stycznia 2013, 14:02 · Dyskusja
0
ale czasami a nawet często przyznam tylko żartuję i proszę to wtedy odbierać na luzie z dystansem bo chyba jesteśmy dorośli a nie jakimiś dziećmi które tak wierzą i kochają tych piłkarzy trenerów że robimy z nich św. i nie ze ktoś od razu napisze ostro i chamsko o kimś z nich ale nawet lekki żarcik jest często tutaj czymś nie do przyjęcia
miłego dnia życzę
-
- juliancarax 3 stycznia 2013, 14:02 · Dyskusja
0
Geble
nie mówię że Tito czy jakikolwiek trener ma zawsze racje każdy się myli ale za to idealnie go chwaliłem i w moim mniemaniu podjął słuszną wynikającą z jakiś pobudek(w tej sytuacji słusznych) decyzje co nie zmienia faktu ze inne jego decyzje oceniam często krytycznie
mniejsza o to nie traktuje dysputy z tobą w sensie racji czy nie racji mam taki pogląd na tą sytuacje uzasadniony konkretnymi wypowiedziami i spostrzeżeniami oraz wydarzeniami na boisku i w tejże kwestii zdania nie zmienię bardziej mi chodziło o twoją własną osobistą refleksje czyli przemyślenie pewnych rzeczy i zastanowienie się nad pewnymi sprawami (np. skąd ten Julian ma takie podejście czy ja coś ze swojej strony dałem ku temu czy zawsze byłem obiektywny lub chociaż starałem się być itd) jakikolwiek finał jej miałby być bo każda refleksja i przemyślenia coś nam dają ja się zawsze na taką zdobywam
zaznaczę przy tym że sam jestem tylko człowiekiem i często się mylę Ba częściej nawet niż mam racje bo to ludzkie jest błądzić ale równie ludzkie i mądre te błędy dostrzegać i je eliminować
także umiem się do tego przyznać że św. nie jestem i nigdy nie byłem i szukam prawdy staram sie zawsze jeśli coś mnie frapuje gdy się mylę lub nie jestem pewien
często także przyjmuje inne argumenty jeśli rzeczywiście po zweryfikowaniu okażą się prawdziwe i wiarygodne bo jak powiedział kiedyś ktoś bardzo wielki "tylko prawda jest ciekawa" czasami sam napiszę tutaj coś głupiego co przyznaje miało miejsce zdobywam się na taką refleksje i umiem to uwzględnić tylko człowiek kompletnie zaślepiony myśli że wszystko wie i ma zawsze racje i nie popełnia błędów no lub nie powie i nie napisze jakiejś gafy lub głupoty ja takim nie jestem i wiem że do doskonałości mi daleko Ba nigdy jej nie osiągnę jak każdy z nas
-
- Geble 3 stycznia 2013, 13:16 · Dyskusja
0
No cóż, Tito widocznie postradał zmysły skoro co mecz wystawia Sancheza mając w obwodzie kogoś kto w kilka minut robi więcej niż Alexis w kilkadziesiąt. To samo tyczy się Pedro.
Powtórzę po raz kolejny, nie ma tu żadnych ochów i achów, coś sobie po prostu ubzdurałeś i przykleiłeś mi łatkę wielbiciela Kameruńczyka, a ja po prostu go broniłem bo zagrał przyzwoicie, podczas gdy Ty sugerowałeś innym jakoby zagrał jak Kłenka, czy Sanczis.
-
- juliancarax 3 stycznia 2013, 13:06 · Dyskusja
0
także dla ciebie to temat Tabu o nim (Songu)tylko dobrze (a ktokolwiek odważy się choćby na wzmiankę nie zachwalająca Kameruńczyka albo w ogóle jakiekolwiek niezbyt przychylne słowo to zostanie one wyłowione i potępione (przypomina mi to miniony choć jeszcze żywy niestety były ustrój ) tak będzie riposta oddanego i zaślepionego tym samym fana
i wiesz ta twoja nerwowa reakcja na jakąkolwiek krytykę Ba! nawet tylko wzmiankę o niezbyt dobrej postawie w meczu Songa jest Największym dowodem procesu zwanego powszechnie w książkach Pupilkowaniem
wyluzuj troszkę Geble bo można lubić piłkarza bardziej ale takie idolowanie "och ach" i kompletne oddanie jest dziecinne i niepoważne
-
- juliancarax 3 stycznia 2013, 13:05 · Dyskusja
0
Geble
ja to rozumiem że dla ciebie jeśli chodzi o Pupilka nic nigdy nie wykaże nie tylko Ja ale ktokolwiek choćby KingLeonidas który też na jego słabą grę nie jednokrotnie zwrócił uwagę (co od razu spotkało się twoją reakcją bo jak można Pupilka krytykować) i nawet Tito który mimo że Alex grał w 3ech meczach (jak się nie mylę) przed el Classico jako ŚO (za które go krytykowałem bo prezentował się fatalnie) a ty oczywiście pisałeś że Dobrze się spisał żadnych błędów kiksów itd. (to wtedy właśnie Geble na co pragnę zwrócić uwagę tak mocniej zaczęło się nasze spięcie w ocenie sytuacji tzn. gry konkretnego zawodnika)
ale wracając do tematu co robi Tito po tych meczach zamiast Songa w Gran Derbi wystawia Adriano który gra jako boczny obrońca lub nawet ofensywny skrzydłowy co by nie powiedzieć napastnik (gdzie był wcześniej często wystawiany) mały wątły chłopak stał się w starciu Gigantów ŚO czyżby Tito postradał zmysły? nie zobaczył to co ja we wcześniejszych meczach co nie dawało mu spokoju niepewną anemiczną momentami grę Songa dlatego taki ruch człowieka zdesperowanego postawionego przed ścianą bo wyboru innego nie miał a wiedział jakim ryzykiem jest Song który dostał sporo szans (które miały być de facto weryfikowaniem i przetarciem przed el Classico) jednak je totalnie zawalił oblał egzamin w sposób druzgocący i stąd ta zaskakująca decyzja bo to spowodowało tak kuriozalny ruch stawka była zbyt wysoko a ryzyko w postaci Kameruńczyka na boisku zbyt duże
decyzja ta mówi nam wiele o jego początkowej grze w Barcie (którą ja dostrzegałem a Ty Pupilkowałeś) no ale skoro Song ze słabszymi tak się gubił to co było by z realem
-
- Geble 3 stycznia 2013, 12:20 · Dyskusja
0
juliancarax
Nie wskazałeś słabego występu Kameruńczyka na DP także nie mamy o czym dyskutować. Wiesz dlaczego nie wskazałeś ? Bo takiego występu po prostu nie było. Gra bez fajerwerków i ogranicza się do swoich zadań, czyli jest solidnie, a kilka występów nawet wybijało się ponad tę średnią. Co do gry ofensywnej to tak, nie włącza się do akcji bo asekuruje tyły, dokładnie tak jak Busquets. Jeśli zagrają kiedyś razem to wtedy będzie można mówić czy dawał coś drużynie w ofensywnie czy nie. W przeciwnym razie nie ma to sensu, po prostu.
Jeśli chodzi o statystyki to oczywiste jest, że są okropną formą kłamstwa, którą łatwo manipulować. Doskonale zdaję sobie również sprawę, że jak tylko Chilijczyk strzeli bramkę to zaraz pojawi się stado bezmózgich lemingów piszących: "Hahahahaha i co znafcy muwiłem, że Sanczis jest najlepszy". Tego się nie uniknie.
Jeśli chodzi o skrzydłowych to według mnie przede wszystkim liczą się bramki i asysty, a miłym dodatkiem jest miła dla oka gra. Ode mnie tyle.
-
- juliancarax 3 stycznia 2013, 12:06 · Dyskusja
0
Geble
no tak pisanie i ZP
"Masz rację. Sądzę, że Bojan za niedługo na poważnie włączy się do walki o ZP. "jest gwiazdą, a kibice co chwile skandują jego nazwisko gdy ten rozrywa siatki na San Siro."
taka dyskusja ma Głęboki Sens i jest merytoryczna panie reformowalny
nigdy niczego nie udowodniłeś tylko brnąłeś nieudolnie w Pupilkowanie
pisałeś o zakazach nie jednokrotnie że tu nie może grać ofensywnie na pozycji DP i z Celticiem przy fatalnym wyniku też nie mógł
powiedz mi dziecko co ma kupno piłkarza do oceny jego gry? bo kompletnie nietrafiony kontrargument klub musi kupować i się wzmacniać to oczywista oczywistość czasami transfer jest udany czasami nie Ibra Czychyński itd żaden klub niema stu procentowej trafności można się cieszyć z transferu ale z oceną należy poczekać bo to gra przemawia (sam się cieszyłem i ciesze z transferu Songa pisząc o tym jak pięknie gra w Arsenalu) ale nie zakładając z góry ze tak będzie w Barcelonie pisałem "z Oceną należy poczekać" a nie wieścić to juz teraz jak Ty bo piłkarza nie ocenia się za sam transfer tylko za grę są oczywiście sekty Pupilkowania które z góry mają założoną swoją tezę
dla mnie przemawia Gra piłkarza anie tylko statystyki u Sancheza nie chodzi o jego tylko nieskuteczność i bramki tylko o całokształt twórczości trzeba umieć czytac pomiędzy wierszami bo idąc takim tokiem rozumowania jak strzeli to już jest ok przecież gra często to i kiedyś strzeli ale sposobem gry często osłabia swój zespół w ofensywie bo nie myśli często logicznie i mądrze
ale skoro chodzi o bramki i asysty to przelicz ilość minut Bojana które dostawał w Barcie i jego gole wtedy wyjdzie ci laureat do ZP bo one i ich srednia robią wrażenie
-
- Geble 3 stycznia 2013, 11:28 · Dyskusja
0
juliancarax
Ty naprawdę jesteś niereformowalny, a co gorsza dyskusja z Tobą nie ma żadnego sensu bo nie potrafisz nawet poprawnie pisać, a o interpunkcji to chyba nigdy nie słyszałeś. Czytanie tego bełkotu jest naprawdę męczące, a co gorsza ciężko jakkolwiek się do tego odnieść. Wieczne powtarzanie argumentów o pupilku kiedy w większości wypadków szukałeś czegoś na wyrost, a ja udowadniałem Ci, że zagrał solidnie. Pokaż mi jakiś jego słaby występ na pozycji DP, a więcej nie podejmę dyskusji.
Ja jestem dowodem na pisanie o założeniach taktycznych i zakazach ? Człowieku, przecież ja zawsze z tego zlewam i wyśmiewam ludzi, którzy o tym piszą.
Na koniec mówisz coś o ocenianiu jego gry zanim zagrał jakikolwiek mecz na CN. To w takim razie zarząd jak go kupował to na jakiej podstawie tak zdecydował ? Gdyby kierować się Twoim tokiem rozumowania to nikt by nikogo nie sprowadzał bo przecież jeszcze tu nie zagrał nawet minutki. Jezusie jak można tak płytko myśleć mając tyle lat. Oceniałem go przez pryzmat gry w Arsenalu bo tam się wybił. Oglądając jego mecze śmiało można było zaryzykować stwierdzenie, że to bardzo dobry B2B, który na pewno będzie solidnym wzmocnieniem pierwszego zespołu. Naprawdę nie rozumiem do czego się tutaj przyczepiasz skoro zapewne zarząd również wystawiał opinię oglądając jego grę poza CN.
Nie można Ci przemówić do rozumu i ja nie mam zamiaru, poważna dyskusja też nie ma sensu. No bo jak dyskutować z osobą, która w komentarzach zwraca się sama do siebie lub czasami wymyśla historyjki pisane językiem zrozumiałym chyba tylko przez siebie.
"(to ty wszystko sprowadzasz to goli i asyst i ZP )" - Skoro Ty nie sprowadzasz wszystkiego do goli i asyst to nie wiem w czym Ci Sanchez przeszkadza. Koniec tematu, jest wyczerpany, poza tym nigdy nie dojdziemy do ładu.
-
- juliancarax 3 stycznia 2013, 10:58 · Dyskusja
0
geble
a to sorry nie wiedziałem że teraz no i wcześniej w Schalke jest czy też był gwiazdą, a kibice co chwile skandują jego nazwisko gdy ten rozrywa siatki na Veltins-Arena.
(to ty wszystko sprowadzasz to goli i asyst i ZP ) ale teraz już jasne on "rozrywa siatki i ZP będzie jego" Gratulacje Ibi (nie wiedziałem dzięki na info ) a Bojan powinien się od niego się uczyć co prawda ostatnio strzela ale ogólnie gra bardzo dobrze z Romą był najlepszym zawodnikiem Milanu po wejściu na boisko
Pupilek to fakt masz tego świadomość jako adresat tego przesłania ale rozumiem że prawda Boli ale tylko ona nas wyzwoli Geble
bo tylko Pupilkowaniem można określić wieszczenie przez zagraniem choćby minutki jaki to będzie kapitalny zawodnik czego to on nie zrobi i że jest drugim Yaya Toure to świadczy o nastawieniu i już ukierunkowanym poglądzie (to chyba jasne) nie czekając nawet na jego grę bo po co jak ktoś już ją ocenia wcześniej a jakikolwiek głos krytyki będzie tępiony niczym herezja mój ty zaślepiony INKWIZYTORZE a późniejsze słabe występy na ŚO i jako DP i twoje ich gloryfikowanie i przymykanie na kiksy oczu to kolejny tego niezbite dowody ) także jest "sekta" Sancheza i jest też "sekta" Pupilka Songa która nawet w sytuacji nie do obronienia będzie się broniła i zaklinała rzeczywistość (założenia taktyczne,zakaz czegoś lub wina kolegów itd. ale kto w to uwierzy) i ty właśnie przyjacielu jesteś tego namacalnym dowodem
z nikim cię nie mylę a twój zaczepny wyśmiewający ironizujący kom. na dole o tym dobitnie świadczy kto zaczyna tego wina panie Geble
-
- Geble 3 stycznia 2013, 10:10 · Dyskusja
0
juliancarax
Jak już chcesz zabłysnąć to przynajmniej zasięgnij informacji o tym jak w Schalke radzi sobie Afellay. Przed kontuzją był wiodącą postacią w ofensywie, odkąd nie gra to cała ofensywa leży, a Schalke zalicza marsz w dół tabeli. Tak więc kompletnie odmienna sytuacja niż w przypadku Bojana. Strzał w stopę. Skończ wreszcie z tymi pupilkami bo już nawet śmieszne to nie jest.
Po drugie, zawsze ironizuje ? Może mnie z kimś mylisz ?
-
- juliancarax 3 stycznia 2013, 10:02 · Dyskusja
0
Geble,
jak zawsze ironizujesz i piszesz uszczypliwości (przykład choćby sławnego "Tomahawka" tyczący się twojej wypowiedzi odnośnie nieudolnej obrony Songa i porównywaniu go z Bousqetsem) owszem można wszystko wyolbrzymiać koloryzować wyśmiewać i pisać opowieści Fantasy ale jaki tego sens?
także piszesz kompletne dyrdymały (bo gdzie pisałem o złotej piłce) moja odpowiedź w takim razie na takie uszczypliwości może być tylko jedna...
Złota Piłka jest zarezerwowana dla Alle-fleja ( który już niedługo na poważnie włączy się do walki o ZP. Już teraz w Schalke jest gwiazdą, a kibice co chwile skandują jego nazwisko gdy ten rozrywa siatki na Veltins-Arena. no i dla Pupilka Songa także Bojan może być ewentualnie trzeci
no w końcu jak już zacząłeś ironizować wyolbrzymiać i wyśmiewać pisząc do mnie i odpowiadając na mój kom. to tylko pozostaje mi tym samym odpowiedzieć no bo poważnie tak rozmawiać się nie da
-
- juliancarax 3 stycznia 2013, 07:55 · Dyskusja
0
Bojan wymiatał gdyby był i grał w Barcie (co wcześniej miejsca nie miało) zamiast Sancheza to mielibyśmy bardzo ciekawego ofensywnego i bramkostrzelnego oraz świetnie rozumiejącego się w grze kombinacyjnej piłkarza który nie tylko gra w jedną stronę(łamie do środka) ale tam gdzie zespół może czerpać z tego korzyści wykorzystując wolne przestrzenie będąc pod grą szukając luki grając piłką i umiejąc także przedryblować rywala
-
- Eryk Aby Dał 3 stycznia 2013, 02:12 · Dyskusja
0
http://www.sport.pl/sport/2,93148,,Katalonia___Nigeria,,163780202,6735.html
Wg sport.pl Katalonia grała w 10

Sortowanie