Kevin Méndez
-
- messi1910 ;) 30 września 2013, 17:15 · Dyskusja
0
no Maciek przychodz do barcy.............
-
- el pelusa 30 września 2013, 17:12 · Dyskusja
0
Jak już o Perłach mowa, mam pytanie do kibiców pamiętających R10 w katalońskich barwach. Czy jest mi ktoś z Państwa w stanie podać mecz w którym Ronaldinho strzelił gola z mniej więcej szesnastki, biegnąć bokiem? Pamiętam, że była to Liga Mistrzów, tli mi się w głowie San Siro, aczkolwiek nie jestem pewien.
-
- Barcelończyk1999 30 września 2013, 17:11 · Dyskusja
0
ciekawe jakby się sprawdził w primera division
-
- KichuBlaugrana 30 września 2013, 16:58 · Dyskusja
0
Kupować od razu, nie ma na co czekać
-
- fcb MESSI10 30 września 2013, 16:43 · Dyskusja
0
dobrze gra
-
- Patrykl145 30 września 2013, 16:41 · Dyskusja
0
nie chce nic mówić ale na moje oko to nam potrzeba obrońcy...
-
- paweł1988 30 września 2013, 16:03 · Dyskusja
0
zaj... gość a ma dopiero 17 lat jakie panowanie nad piłką a te podania otwierające.wydaje mi się, że w środku pola też mógłby grać. jak Go nie weżmiemy zaraz zrobi to ktoś inny a myślę, że za takiego 17-latka nawet 6 mln to nie jest dużo w Europie 20 by za Niego wołali już teraz...
-
- ShakShakwon1wszy 30 września 2013, 15:41 · Dyskusja
0
widzieliscie to? czyzby ten fakulec Valdesa byl kierowany do Pique ? heh..
-
- Barcelove21 30 września 2013, 15:27 · DyskusjaPolecają
1
Jeżeli przyjdzie,to przyjdzie tak na 3 lata i odejdzie.


Sortowanie