Koronacja w Berlinie
6 czerwca 2015, 19:49
- Przejdź do artykułuWielka Barça po raz drugi w historii zdobywa potrójną koronę
To była wielki wieczór Barcelony. Tak, Barcelony. Nie Messiego, nie Neymara, Suáreza, Xaviego, Iniesty, Busquesta, Piqué, czy jakiegokolwiek innego zawodnika. To był mecz, w którym zwyciężył zespół. Najlepszy zespół Europy po raz piąty w historii i pierwszy klub, który drugi raz w historii sięga po tryplet.
Czytaj więcej-
- Barcafan2020 8 listopada 2024, 20:30 · DyskusjaPolecają
1
oglądałem ten mecz 9 lat temu i dzisiaj czuje że ten piękny momnet może się powtórzyć
-
- barcek1234 6 czerwca 2018, 22:38 · DyskusjaPolecają
3
Przybywam z przyszłości i powiem wam że przez następne 3 sezony Barca będzie odpadać z LM w ćwierćfinałach i wszystkie edycje wygra Real xd
Ale fajnie czasami wrócić do tych starych artykułów
-
- aleksandrowielki 18 lutego 2016, 15:53 · DyskusjaPolecają
1
Coś pięknego! :)
-
- IsAmUxBarca 5 grudnia 2015, 19:38 · DyskusjaPolecają
1
Stare, dobre czasy ;)
Obyśmy to powtórzyli w tym sezonie :)
-
- JanekSport 7 listopada 2015, 01:10 · DyskusjaPolecają
5
Aż się chce do tego wracać :D
-
- Kataloniec94 21 października 2015, 18:30 · Dyskusja
0
Piękne chwile.
-
- barcelonaLM 20 sierpnia 2015, 11:25 · Dyskusja
0
Miło powrócić czasami ;)
-
- DROGBAtheLegend 17 lipca 2015, 10:04 · DyskusjaPolecają
4
Coś czuję że kupimy Turana.
-
- Dariochampion10 20 czerwca 2015, 12:41 · DyskusjaPolecają
2
To był fantastyczny mecz, Juve udźwignęło ciężar finału, ale to, co zrobiliśmy my to finezja piłki nożnej. Cieszę się, że mogę żyć i kibicować takiej Barcy-NAJLEPSZEJ DRUŻYNY W HISTORII PIŁKI NOŻNEJ.
-
- Messi10VipXD 13 czerwca 2015, 10:50 · DyskusjaPolecają
4
Nasza kochana Barcelona ;)
-
- norbo80 9 czerwca 2015, 14:16 · DyskusjaPolecają
1
dobra, przyznaje po golu na 2:1 tak sie nawalilem ze szczescia ze dopiero dzisiaj dochodze do siebie i nadrabiam info. Wygralismy 3:1 to juz ustall\ilem. Fajna byla feta? Ile dalismy za Vidala? byly plotki ale sie zupelnie nie spodziewalem. Taki nieoczekiwany transfer prawda?
-
- D3jvid 8 czerwca 2015, 18:14 · DyskusjaPolecają
3
W tym sezonie Barcelona była drużyną nie do zatrzymania. Świetna forma całej ekipy dała drugą w historii potrójną koronę.
Jeszcze w styczniu prorokowałem, że skład:
Ter Stegen (bravo) - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Rakitic, Busi, Iniesta - Ney, Suarez, Messi mogą dać nam wiele radości i jednak się nie myliłem :)
Historia tworzy się na naszych oczach!
VeB!
-
- GalaktycznyAdrian 7 czerwca 2015, 22:29 · DyskusjaPolecają
5
Gratuluje tryumfu oraz trypletu, początkiem sezonu nie był najlepszy w waszym wykonaniu ale końcówka świetna, i forma Messiego .. Obecnie musze przyznać, że on jest najlepszy na świecie ( z łeską w oku)
-
- Lotr18 7 czerwca 2015, 20:17 · DyskusjaPolecają
2
Lech Poznań mistrzem Polski Anno Domini 2015! http://ujeb.se/ZOQva

Sortowanie