Manifest Romario
24 czerwca 2013, 13:30
- Przejdź do artykułuRomario: Prezydentem Brazylii jest FIFA
Najpierw Rivaldo, potem Neymar i teraz Romario. Były piłkarz Barcelony opublikował wideo w serwisie YouTube, w którym wyraził swoje poparcie dla protestujących mieszkańców Brazylii, którzy domagają się poprawy życia w kraju.
Czytaj więcej-
- Ten który ogląda każdy mecz 24 czerwca 2013, 14:57 · Dyskusja
0
WTf? Co robi tu ten wzruszający filmik?
-
- john_sacramoni 24 czerwca 2013, 14:55 · Dyskusja
0
Mam tylko nadzieję ,że jak w ewentualnym finale MŚ zagra Brazylia to Romario nie będzie błagał federacji o bilet. Pele też poszedł w polityke , został jakimś ministrem od spraw walki z korupcjom a następnie odszedł ze stanowiska z powodu podejrzeń o korupcję...
-
- Robertinho 24 czerwca 2013, 14:51 · Dyskusja
0
Filmik już poprawiony, omyłkowo nie to wideo zostało dorzucone :)
-
- Chudini 24 czerwca 2013, 14:28 · Dyskusja
0
Całkowicie nie do tematu ale piszę to tutaj, bo ten news jest najnowszy i jeszcze dużo użytkowników tu zaglądnie
Czy wy też macie tak, że jak jesteście zalogowani to w tym okienku gdzie ma się niby pojawić liczba informująca nas ile mamy niedoczytanych newsów czy wiadomości macie 0 ?
Mnie ani razu jeszcze nie pojawiła się tam żadna liczba. Nie wiem czy trzeba coś ustawić czy jest to jeszcze niedopracowane.
-
- NORBIBARSA 24 czerwca 2013, 13:48 · Dyskusja
0
dobrze mowi. Akurat polacy powinni go zrozumiec ,u nas tez jest cyrk na scenie politycznej.

Sortowanie