Marsylia - PSG 1:2
-
- NORBIBARSA 8 października 2013, 21:48 · Dyskusja
0
Maxwel jak gral w Barcy prawie wszystkie podania jego byly do tylu :D w PSG to inny gracz
-
- AlexisSanchez9 8 października 2013, 21:45 · Dyskusja
0
zaluje odejscia Caceresa zawsze go lubiłem silny dynamiczny obronca
-
- andres2013 8 października 2013, 21:45 · Dyskusja
0
Jeffren, ah Jeffren to jest chyba największy pechowiec jakiego widziałem w piłce nożnej. Chłopak, który był twórcą La Manity, strzelec tego piątego gola...
Ciekawe... czy gdyby nie kontuzja lepiej by się potoczyła jego kariera. Najpierw w Villareal nie łapał się do rezerw a teraz nawet do Sportingu.
Szkoda, szkoda jeszcze raz szkoda. :(
-
- barca__rządzi 8 października 2013, 21:30 · Dyskusja
0
Jeffren !! 5-0 La manita !! ach ten goll :)


Sortowanie