Obrońcy nominowani do FIFPro World XI
-
- AtomowaPchła 27 listopada 2014, 15:34 · DyskusjaPolecają
1
Moim zdaniem ZP powinna być przyznawana piłkarzowi który po prostu najlepiej potrafi grać w piłkę(bramki,asysty,dryblingi,kluczowe podania, nienaganna technika,spektakularny styl gry, magia na boisku,geniusz taktyczny,finezja, itp itd) a nie to co zdobył z drużyną lub reprezentacją(ponieważ gra 11 a nie 1, np. wypominany Sneijder czy Ribery, którzy są świetnymi grajkami ale do Messiego czy Ronaldo indywidualnie nie mają polotu ). Idąc takim tokiem rozumowania ZP powinien dostać w takim razie Khedira który w jednym roku zdobył wszystkie najważniejsze nagrody jakie tylko da się zdobyć ;d Zmierzam do tego,że jeśliby odrzucić na bok to co Leo i Cristiano zdobyli bądź nie zdobyli to sytuacja jest bardzo wyrównana bo staty mają podobne i obaj bili rekordy jednak myślę,że nie wszyscy myslą takimi kategoriami więc przeważą trofea drużynowe na korzyść Cristiano i to on zdobędzie ZP chociaż moim zdaniem Messi jest jednak piłkarzem lepszym- najlepszym, totalnie unikatowym a dowodem na to mogą być liczby - sezon życia Ronaldo = słaby/średni sezon Messiego nie ujmując nic Cristiano Ronaldo który jest najlepszym piłkarzem na Ziemii bo Messi jest z innej planety albo ch*j wie wymiaru ^^. Wielu ludzi porównuje kompletność oby panów i ja powiem tak : Ronaldo jest kompletny fizycznie(szybkość, siła, wyskok, gra głową, potężny strzał obiema nogami,bramkostrzelność ale Messi piłkarsko( technika,świetne podania,drybling, niebywały przegląd pola,asysty,gole - wszystko. Gdybym to ja dawał punkty w Fifie to Messi miałby 95 a Ronaldo 92/93 - reszta max 90 ;)
-
- PatrychoO
0
Mam nadzieję, że nigdy nie dojdzie do tego że FC Barcelona usunie krzyż św. Jerzego w imię pieniędzy. Nawet tylko na ich podwórku...
-
-
Konto usunięteUsunięcie krzyża w imię pieniędzy, a więc sprzeniewierzenie religijnych wartości w imię mamony, to hańba. Bez względu na to, czy to real madryt, Dolcan Ząbki czy Flota Świnoujście - byłby to ten sam kaliber wstydliwego i haniebnego postępku. Nie raz wspominałem, że wielkie pieniądze niszczą wszystko, potrafią splugawić najczystsze wartości. Tematu reklamy na koszulkach mojego ukochanego klubu poruszał tutaj nie będę.
Żle się zaczyna dziać i to nie tylko od strony sportu jako takiego.
-
- samo306
0
widze glosno dzisiaj o rzekomym usunieciu krzyza z herbu Realu. Ale jaja beda jesli okaze sie prawda :D Zastanawiam sie jak to jest ze te allahy robia sobie w Europie co chca a u nich zwraca sie uwage nawet na takie drobne rzeczy.
-
- ChristianGrey 27 listopada 2014, 14:00 · DyskusjaPolecają
1
Operacja Vermaelana odbędzie się w przyszłym tygodniu. Belg w ciągu 2-3 tygodni po operacji wznowi treningi. Powrót na boisko możliwy najprędzej po 3 miesiącach. [rac1].
-
- ChristianGrey 27 listopada 2014, 13:54 · Dyskusja
0
Finałowa trójka kandydatów do nagrody Złotej Piłki zostanie ogłoszona w poniedziałek. Największe szansę mają: Robben, Ronaldo, Messi, Neuer. [md].
-
-
Konto usunięteAlves i Messi znaleźli się w 11 kolejki LM:
Alves - 8.66
Messi - 10.0
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10698619_968316433197039_960671083747546675_n.jpg?oh=a4db45b3092df39614b5173f84a7d168&oe=54D5673D
i tera pojawia się pytanie jak to jest ,ze eksperci na świecie doceniają Alvesa , a tutejsi tak po nim jadą?
-
- Lobo10 27 listopada 2014, 13:39 · Dyskusja
0
Pozowle sobie na zdementowanie, lub weryfikacje info o zmienię w herbie Realu
Informacje podawane przez wiele polskich mediów o tym, że Real Madryt usuwa z herbu krzyż są NIEPRAWDZIWE.
Krzyż zostanie usunięty tylko i wyłącznie z produktów Narodowego Banku Abu Zabi (np. karty do bankomatu z herbem) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Co nie zmienia faktu, że Perez z klubu robi firmę przychodów i zysków. Perez robi te same bledy co za pierwszej kadencji. kupowanie piłkarzy za kosmiczne kwoty i kreowanie ich na '' Galactico '' Kiedy Hierro, czy
Raul absolutna legenda czy Carlos najlepszy lewy obronca w historii nie
zasluguja na to miano ? Kpina dlatego zawsze mowie, ze Perez to świetny
biznesmen, ktory o pilce ma niemal zerowe pojęcie. Tą kadencje zaczynał podobnie. Wykreował 3 piłkarzy na '' Galactico '' Chodzi mi o Kake, Cristiano i Benzeme. Jaki to dało efekt w pierwszym sezonie 09/10 wszyscy wiemy sezon na '' sucho ''. Tak się nie buduje atmosfery w szatni, team spirit, a raczej się to zaburza. Dlatego Perez nigdy nie będzie moim ulubieńcem!
-
- SirBastos Polecają
1
Przykre jest to, że jakiekolwiek wartości poza finansowe schodzą na dalszy plan, jak łatwo można kupić tradycje, zmienić się pod wpływem pieniędzy. Real zmienia herb, bo nie chce urażać muzułmanów swoim krzyżem, gdzie jakiekolwiek moralność, szacunek dla kibiców. Dożyliśmy czasów gdzie liczy się tylko kasa i to ona rządzi piłką, rządzi wszystkim. Szkoda mi prawdziwych kibiców Realu, bo taki klub z tradycjami a tak łatwo wystawia się na sprzedaż..
-
-
Konto usunięte"Messi alone scored 5 UCL hattricks, same as all Real Madrid players' hattricks in the history of Champions League"
ciekawostka :)
-
- kobalto 27 listopada 2014, 12:54 · Dyskusja
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/real-madryt-usunal-krzyz-ze-swojego-herbu/w40lr
Skandal, dzięki poprawności politycznej taka potęga jak Real zmiania swoją mentalność na mentalność "psa z podkulonym ogonem" ! Żałosne, wstydzę się takiej Europy!
-
- jondeca 27 listopada 2014, 12:24 · Dyskusja
0
walicie off top a nikt nie pisze że fifa po raz kolejny sie ośmiesza:)
potem znajomi mnie wyśmiewają, jak kur... ja pique w czasie meczy, " co krzyczysz i tak będzie nominowany do złotej piłki" i maja racje, z całej 4 nominował bym tylko masche i to nie jako obronce.
Rozumiem kibiców innych zespołów jak barcy i realu sa wszyscy nominowani nawet z zasługi.
Pamietacie jak Van Persi 3 lata temu nawet do 10 nie został wybrany, a świecił w angli.
-
- ***pawlo*** 27 listopada 2014, 12:02 · DyskusjaPolecają
2
Mecz fazy grupowej: 10.12.2014r. FC Barcelona - Paris Saint-Germain będzie transmitowany na TVP 1!
-
- plauer88 27 listopada 2014, 11:36 · Dyskusja
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Real-sprzedal-swoja-historie,wid,17061676,wiadomosc.html dla realu liczy sie tylko KASA
-
- juliancarax 27 listopada 2014, 11:23 · Dyskusja
0
skoro był Rakitic jest i Piketa i nima Suareza


Sortowanie