Podróż do San Sebastian (04.01.2015)
4 stycznia 2015, 13:15
- Przejdź do artykułuZespół dotarł do San Sebastián
Po ogłoszeniu przez trenera listy powołanych drużyna Barçy udała się na lotnisko El Prat, skąd wyruszyła w podróż do San Sebastián. To właśnie tam podopieczni Luisa Enrique rozpoczną 2015 rok meczem przeciwko Realowi Sociedad.
Czytaj więcej-
- MadafakinGuy 4 stycznia 2015, 18:24 · Dyskusja
0
Gdzie ten konflikt? Nawet mają te same koszule (zaraz jakiś szmatławiec napisze, że o nie mają spór, swoją drogą bardzo stylowe :D)
-
- ViscaChlopaczek 4 stycznia 2015, 16:56 · Dyskusja
0
Neymar sie ogolił ? :O
-
- Kamilos4444 4 stycznia 2015, 13:50 · Dyskusja
0
Alves wrócił. Kolejna przegrana na Anoeta?
-
- dzefrej234 4 stycznia 2015, 13:46 · Dyskusja
0
"Poza tym, jak zwykle, drużynie towarzyszy
dyrektor sportowy Andoni
Zubizarreta."
To on już nie śpi?
-
- Kataloniec94 4 stycznia 2015, 13:46 · Dyskusja
0
Czego to Marca nie napiszę zaraz się okaze ze Douglas to kochanek Zubiego...
-
- junior1905 4 stycznia 2015, 13:45 · Dyskusja
0
Nie chce mi się wierzyć w jakikolwiek konflikt. Wiadomo jak to faceci można sobie powiedzieć (szczególnie na boisku) wiele ale po zejściu z murawy jest wszystko ok. Tak sie zachowują faceci nią ma co chować jakiejś urazy.
-
-
Konto usunięteI gdzie ten konflikt? O czym teraz Marca napisze...
-
- Mashi 4 stycznia 2015, 13:31
0
-
- Robusovskyy 4 stycznia 2015, 13:28 · DyskusjaPolecają
11
Te duo dzisiaj brameczki walnie :D
-
- kondziu=barca Polecają
28
No jak widac na zdjęciu konflikt między Neyem, a Suarezem jest coraz większy.. ach te szmatławce ;)
-
- Simusamu10
0
Może Montoya zagra? Ma trochę mniejsze szanse niż Alves wracający po kontuzji.
-
-
Konto usunięteMam nadzieje że ta dwójka będzie częściej sobie podawać teraz ;) PS. Wreszcie Neymar ogarnął ten wygląd.

Sortowanie