Projekt nowego Camp Nou
-
- Kuchcinsky 23 kwietnia 2016, 14:08 · Dyskusja
0
Mega !!!
-
- Zagorzały Fan F.C.B 22 kwietnia 2016, 10:13 · Dyskusja
0
Projekt nowego stadionu prezentuje się naprawdę świetnie. Od razu w oczy rzuca się jego nowoczesność a przy tym wielkość. robi piorunujące wrażenie! To będzie coś naprawdę pięknego.
-
- barcatojestklub 22 kwietnia 2016, 07:06 · Dyskusja
0
Trzeba sie wybrac jeszcze raz !
-
-
Konto usuniętePrzepięknie to wygląda. Jestem jak najbardziej za. Będziemy mieli najpiękniejszy stadion świata!
-
- Evilenko 21 kwietnia 2016, 22:11 · Dyskusja
0
Magia !!! Ogromna szkoda, że nie będzie to wyglądało jak kiedyś, ale trzeba przyznać, że każdemu piłkarzowi wychodzącemu z tunelu zrobi się mokro na widok tego kolosa :) Wiele klubów musi zmieniać lokalizację, porzucać miejsce, w którym tworzyła się historia klubu - Barca nie musi i z tego trzeba się cieszyć, a nie psioczyć, że nowocześnie, kiczowato itd.
Zmiany są potrzebne i na pewno nie będą to ostatnie zmiany ;)
-
-
Konto usunięteNie wiem czy tylko mi sie nie podoba ten nowy projekt. Wiadomo zmiany musza kiedyś dojść ale ten projekt wyglada jak jakieś duże białe pudło . Masakra jeszcze dodatkowe piętro , to pewnie kibicom beda dawać lornetki razem z biletami na ten sektor...
-
- tomek256
0
Najlepszy (pod względem tytułów myślę, że to tylko kwestia czasu) klub na Świecie zasługuje na najlepszy stadion.
-
- Neymar_Kam11 21 kwietnia 2016, 20:40 · Dyskusja
0
to wygląda jak spodek :P
-
-
Konto usunięteTutaj macie rozpisane z szczegółowo z czego będzie się składał stadion:
http://stadiony.net/aktualnosci/2016/04/barcelona_nowe_camp_nou_w_szczegolach


Sortowanie