SD Eibar - FC Barcelona 0:2
14 marca 2015, 17:21
- Przejdź do artykułuMessi Show
W 27. kolejce La Liga FC Barcelona pokonała SD Eibar 2:0. Autorem obu bramek był Leo Messi, który najpierw wykorzystał rzut karny a potem podwyższył wynik strzałem głową. Tym samym, niezależnie od wyniku meczu Realu z Levante, Barça przystąpi do Klasyku w roli lidera.
Czytaj więcej-
- kubaBarcaPoland 16 marca 2015, 20:32 · Dyskusja
0
Najważniejsze że wygraliśmy :) teraz City a potem Real !
-
- patryhhhh 16 marca 2015, 15:59 · Dyskusja
0
Ewolucja korków .Haha :D
http://realvsbarca.pl/img/4741/ewolucja-korkow-p/
-
- wpjtasss33 16 marca 2015, 10:44 · DyskusjaPolecają
10
Oglądałem wczoraj mecz Realu i doszedłem nie pierwszy raz do wniosku że największa różnica między Messim a Cr to mentalność. Messi to 90% drużyna 10% Ja i nawet jak bije rekordy to z myślą o drużynie dopiero dalej jestem Ja. Widać to w podejmowaniu decyzji i w rozgrywaniu akcji. CR to przeciwieństwo 90% Ja 10 % drużyna, drużyna jest tylko celem do złotej piłki wiadomo jak nie wygram z drużyną pucharów moje szanse maleją na nagrody, wczoraj myślałem że zje Bela za to że musnął piłkę, te jego gesty znowu nie wpadło Bożeee jak to Jaaa a ten karzeł z Barcelony znowu miał Fuksa w końcu to Jaaa jestem naj naj naj.
-
- LukaszFan 16 marca 2015, 10:36 · DyskusjaPolecają
2
http://static.fangol.pl/content/5/b/0/5b00ccdddbcc2a574d8c59026c34375b-554.jpg
-
- szymek_sempre 16 marca 2015, 10:35 · DyskusjaPolecają
8
Dlaczego Modric jest dobry w srodku pola?
-Bo wypelnia Lukę.
-
-
Konto usunięte
-
-
Konto usunięteŻeby tylko nikt nie złapał kontuzji w meczu z City...
-
-
Konto usunięteHalki wymyśliły nową ksywke na kibicow Bracelony "pluszaki". Ciekawe od czego im sie tak udzieliło. Jest tu jakieś hala ziecko, co by mnie oświeciło skąd to sie wzięło? ;)
-
- PepGuardiola1971 16 marca 2015, 09:41 · DyskusjaPolecają
10
W El Clasico wszystko jest możliwe i nie sugerujmy się ostatnimi wynikami obu drużyn.
-
- TestimoBarcaFCB 16 marca 2015, 09:34 · Dyskusja
0
Busquets, który ma kontuzję kostki nie zagra w meczu z Realem Madryt. Piłkarz opuści również 2 najbliższe mecze reprezentacyjne. [Sport]
-
- ssmile 16 marca 2015, 09:24 · DyskusjaPolecają
3
Myślę, że jeśli Barca spokojnie ogra MC bez większeych perypetii, to El Classico o niczym nie zdecyduje poza prestiżem, a to dlatego że obydwa kluby będą w grze nadal o mistrzostwo, będą miały na głowie LM i jeszcze trudne mecze w lidze. Dawno nie było remisu ;)
-
- Ziomek0807 16 marca 2015, 09:20 · Dyskusja
0
Messi czasem przesadza :)
http://www.zczuba.sport.pl/Zczuba/1,138263,17571124,Messi_prawie_potracil_grupke_fanow.html
-
-
Konto usunięteBez pszesady z tymi 2 DM . To nie styl Barcy. Niech graja swoje a nie wydziwiaja. Na wyjezdzie zagrali z 1 DM a teraz u siebie maja sie bronic? Barca grajac swoje wygra oba te mecze. Z City nie mozna sie bronic a trzeba grac pilka.Edit:To do Midast

Sortowanie