Trening 12.12.2014
12 grudnia 2014, 18:39
- Przejdź do artykułuNeymar nie zagra przeciwko Getafe
Luis Enrique podał dziś po południu listę 18 zawodników powołanych na wyjazdowy mecz przeciwko Getafe. Zabrakło na niej Neymara, który odczuwa ból w lewej kostce i na wszelki wypadek nie zagra w tym spotkaniu. Brazylijczyk wróci do gry, gdy tylko dolegliwości ustąpią.
Czytaj więcej-
- ViscaelBarca21 12 grudnia 2014, 18:57 · Dyskusja
0
Tak się zastanawiam czy piklarze np. Leo i Neymar sa zadowoleni ze ich ojcowie są ich menadżerami czy sa nimi po prostu, bo głupio odmówić ojcu, bo sami musicie przyznać ze czasami niezle przekręty robią :/
-
- halamadryt1 12 grudnia 2014, 18:56 · Dyskusja
0
dzisiaj oglądajcie mecz realu i kolejny popis c. ronaldo
-
-
Konto usunięteSzkoda chłopa :/ Kurde już się cieszyłem, bo nie widziałem nazwiska Busquets...
...Sergio!
-
- TheMirrorBlack 12 grudnia 2014, 18:54 · Dyskusja
0
Kurde, żeby tylko na Huescę go wyleczyli... :p
-
- pawcio8000 12 grudnia 2014, 18:54 · Dyskusja
0
Spokojnie. Przecież sytuacja Montoi jest trudna, ale możliwa do zmienienia -_-
-
- ViscaelBarca21 12 grudnia 2014, 18:53 · Dyskusja
0
Jak sytuacja Monroi ma się zmienić jak on nawet powołania nie dostaje i to jeszcze na mecz z Getafe?
-
- Neymar1899 12 grudnia 2014, 18:53 · Dyskusja
0
szkoda ;c
-
-
Konto usunięteoby ktos naplul Enrique w twarz tak jak on pluje na Montoye... wiem, ze takie komentarze sie ciagle pojawiaja, ale to po prostu mega wku*wia

Sortowanie